YASKAWA Electric

YASKAWA Electric YASKY Hisse Senedi

$51.10   -3.256345%
Add to favorites
Piyasa Değeri
$6.63B
DÜŞÜK - YÜKSEK [24S]
$51.10 - $52.00
HACIM [24S]
$2.27K
F/K Oranı
27.47
Hisse Başına Kâr
$1.86
ISIN
US9850871057
Genel Bakış   Tahmin

YASKAWA Electric Fiyat Grafiği

Sorry, that's all we've gotfor now...

YASKAWA Electric YASKY Fİnansal Ve Alim Satim Bİlgİlerİne Genel Bakiş

YASKAWA Electric Hisse Fiyatı 51.1 USD
Önceki Kapanış 53.08 USD
Açılış 53 USD
Teklif 53.35 USD x 10000
Satış Fiyatı 53.7 USD x 180000
Günlük Aralık 52.1 - 53.5 USD
52 Haftalık Aralık 46.32 - 96.17 USD
Hacim 9.6K USD
Ortalama Hacim 14.69K USD
Piyasa Değeri 6.95B USD
Beta (5 Yıl İçin Aylık) 1.246
F/K Oranı (TTM) 30.26271
HBK (TTM) 1.86 USD
Beklenen Temettü ve Kazanç 0.43 (0.80%)
Önceki Temettü Tarihi February 27, 2026
1 Y Hedef Tah. N/A

YASKY Değerleme Ölçümleri

Kuruluş Değeri 76.7B USD
Sonraki F/K 30.26271
Gelecek F/K N/A
PEG Oranı (5 yıllık beklenen) 1.45
Fiyatlar/Satış (ttm) 0.0122433975
Fiyat/Defter (mrq) 2.1816733
Kuruluş Değeri/Gelir 0.135
Kuruluş Değeri/FAVÖK 1.116

İşlem Bilgileri

YASKAWA Electric Hisse Fiyatı Geçmişi

Beta (5 Yıl İçin Aylık) 1.246
52 Haftalık Değişim -9.057%
S&P500 52 Haftalık Değişim 15.78%
52 Haftalık En Yüksek 96.17 USD
52 Haftalık En Düşük 46.32 USD
50 Günlük Hareketli Ortalama 59.48 USD
200 Günlük Hareketli Ortalama 67.43 USD

YASKY Hisse İstatistikleri

Ort. Hacim (3 aylık) 14.69K USD
Ort. Günlük Hacim (10 günlük) 24.59K USD
Ödenmeyen Hisseler 129.72M
Değişken 129.68M
Kısa Pozisyon Oranı N/A
Kurum İçindekilere Ait % 0%
Kurumlara Ait % 0.0020%
Kısa Pozisyon Hisseleri N/A
Değişken Kısa Pozisyon %'si N/A
Ödenmeyen Hisselerin Kısa Pozisyon %'si N/A

Temettüler ve Kâr Payları

Sonraki Yıllık Temettü Oranı 70
Sonraki Yıllık Temettü Kazancı 131.87%
5 Yıllık Ortalama Temettü Kazancı 124.00%
Ödeme Oranı 0.2395
Son Kâr Payı Faktörü

Finansal Olarak Öne Çıkanlar

Mali Yıl

Mali Yıl Sonu February 28, 2026
En Son Çeyrek (mrq) August 31, 2026
Sonraki Mali Yıl Sonu February 28, 2027

Kârlılık

Kâr Marjı 6.33%
Faaliyet Kârı (ttm) 9.25%
Brüt Kâr Oranı 35.16%
FAVÖK Kâr Oranı 12.10%

Yönetim Etkinliği

Aktif Getiri (ttm) 3.48%
Özkaynak Kârlılığı (ttm) 7.64%

Gelir Tablosu

Gelir (ttm) 567.52B USD
Hisse Başına Gelir (ttm) 4376.15 USD
Üç Aylık Gelir Artışı (yoy) 9.00%
Brüt Kâr (ttm) 199.55B USD
FAVÖK 68.71B USD
Adi Hisselere Uygulanan Net Gelir (ttm) 35.98B USD
Seyreltilmiş EPS (ttm) 1.77
Üç Aylık Kazanç Artışı (yoy) 19.90%

Bilanço

Toplam Nakit (mrq) 66.08B USD
Hisse Başına Toplam Nakit (mrq) 509.43 USD
Toplam Borç (mrq) 125.34B USD
Toplam Borç/Net Varlık (mrq) 24.36 USD
Mevcut Oran (mrq) 2.416
Hisse Başına Defter Değeri (mrq) 24.552254

Nakit Akışı Tablosu

İşletme Nakit Akışı (ttm) 81.99B USD
Kaldıraçlı Serbest Nakit Akışı (ttm) -6816999936 USD

YASKAWA Electric adlı kişinin profili

Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Eyalet N/A
Şehir Kitakyushu
Adres 2-1 Kurosakishiroishi
Posta Kodu 806-0004
Telefon Numarası 81 93 645 8801
Web sitesi https://www.yaskawa.co.jp
Endüstri Elektrikli Ekipmanlar ve Parçalar
Sektörler Endüstriyel Ürün ve Hizmetler
Tam Zamanlı Çalışanlar 12483

Hisseleri Hakkında Soru-Cevap

Mevcut YASKY hisse fiyatı nedir?

Bugünkü YASKAWA Electric YASKY hisse başına hisse senedi fiyatı 51.1 USD.

YASKAWA Electric hissesi nasıl alınır?

OTC Markets OTCPK borsasında YASKY hissesi alabilirsiniz. Broker seçmek için finansal danışmanınızla iletişime geçin.

YASKAWA Electric için hisse senedi sembolü nedir?

YASKAWA Electric için hisse senedi simgesi ya da kodu: YASKY.

YASKAWA Electric şirketi hangi endüstride yer alır?

YASKAWA Electric şirketi Elektrikli Ekipmanlar ve Parçalar endüstrisinde yer alır.

YASKAWA Electric şirketinin dolaşımda ne kadar hissesi var?

YASKAWA Electric şirketi için maksimum arz: 129.72M.

YASKAWA Electric Fiyat-Kazanç Oranı (F/K Oranı) nedir?

YASKAWA Electric F/K Oranı şu anda 27.47311800.

Son 12 aylık dönemde (TTM) YASKAWA Electric için hisse başına kazanç nedir?

Son 12 aylık dönemde YASKAWA Electric EPS: 1.86 USD.

YASKAWA Electric şirketi hangi sektörde yer alır?

YASKAWA Electric şirketi Endüstriyel Ürün ve Hizmetler sektöründe yer alır.

$2.72T
Toplam piyasa değeri
$68.83B
Toplam hacim
BTC 60.02%   •   ETH 10.70%
Baskınlığı
Select currency