Quest Resource

Quest Resource QRHC Hisse Senedi

$1.16   -4.093670%
Add to favorites
Piyasa Değeri
$24.36M
DÜŞÜK - YÜKSEK [24S]
$1.15 - $1.17
HACIM [24S]
$30.32K
F/K Oranı
0
Hisse Başına Kâr
-$0.81
ISIN
US74836W2035
Genel Bakış   Tahmin

Quest Resource Fiyat Grafiği

Sorry, that's all we've gotfor now...

Quest Resource QRHC Fİnansal Ve Alim Satim Bİlgİlerİne Genel Bakiş

Quest Resource Hisse Fiyatı 1.16 USD
Önceki Kapanış 1.2 USD
Açılış 1.17 USD
Teklif 1.02 USD x 200
Satış Fiyatı 1.76 USD x 200
Günlük Aralık 1.15 - 1.17 USD
52 Haftalık Aralık 0.81 - 2.41 USD
Hacim 25.86K USD
Ortalama Hacim 23.26K USD
Piyasa Değeri 24.47M USD
Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.145
F/K Oranı (TTM) N/A
HBK (TTM) -0.81 USD
Beklenen Temettü ve Kazanç N/A (0%)
Önceki Temettü Tarihi N/A
1 Y Hedef Tah. 3.25 USD

QRHC Değerleme Ölçümleri

Kuruluş Değeri 85.83M USD
Sonraki F/K N/A
Gelecek F/K 33.142857
PEG Oranı (5 yıllık beklenen) 0.71
Fiyatlar/Satış (ttm) 0.09863984
Fiyat/Defter (mrq) 0.9133858
Kuruluş Değeri/Gelir 0.346
Kuruluş Değeri/FAVÖK 11.001

İşlem Bilgileri

Quest Resource Hisse Fiyatı Geçmişi

Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.145
52 Haftalık Değişim -8.59%
S&P500 52 Haftalık Değişim 15.11%
52 Haftalık En Yüksek 2.41 USD
52 Haftalık En Düşük 0.81 USD
50 Günlük Hareketli Ortalama 1.37 USD
200 Günlük Hareketli Ortalama 1.42 USD

QRHC Hisse İstatistikleri

Ort. Hacim (3 aylık) 23.26K USD
Ort. Günlük Hacim (10 günlük) 25.38K USD
Ödenmeyen Hisseler 21.09M
Değişken 12.96M
Kısa Pozisyon Oranı 1.74
Kurum İçindekilere Ait % 36.81%
Kurumlara Ait % 31.28%
Kısa Pozisyon Hisseleri 32.56K
Değişken Kısa Pozisyon %'si 0.33%
Ödenmeyen Hisselerin Kısa Pozisyon %'si 0.14%

Temettüler ve Kâr Payları

Sonraki Yıllık Temettü Oranı 0
Sonraki Yıllık Temettü Kazancı 0%
5 Yıllık Ortalama Temettü Kazancı N/A
Ödeme Oranı 0
Son Kâr Payı Faktörü 1:8

Finansal Olarak Öne Çıkanlar

Mali Yıl

Mali Yıl Sonu December 31, 2025
En Son Çeyrek (mrq) June 30, 2026
Sonraki Mali Yıl Sonu December 31, 2026

Kârlılık

Kâr Marjı -7.070%
Faaliyet Kârı (ttm) 1.75%
Brüt Kâr Oranı 16.39%
FAVÖK Kâr Oranı 3.14%

Yönetim Etkinliği

Aktif Getiri (ttm) 1.11%
Özkaynak Kârlılığı (ttm) -50.31%

Gelir Tablosu

Gelir (ttm) 248.05M USD
Hisse Başına Gelir (ttm) 11.71 USD
Üç Aylık Gelir Artışı (yoy) 7.59%
Brüt Kâr (ttm) 40.67M USD
FAVÖK 7.8M USD
Adi Hisselere Uygulanan Net Gelir (ttm) -17540000 USD
Seyreltilmiş EPS (ttm) -0.81
Üç Aylık Kazanç Artışı (yoy) N/A

Bilanço

Toplam Nakit (mrq) 1.02M USD
Hisse Başına Toplam Nakit (mrq) 0.05 USD
Toplam Borç (mrq) 62.18M USD
Toplam Borç/Net Varlık (mrq) 232.12 USD
Mevcut Oran (mrq) 1.177
Hisse Başına Defter Değeri (mrq) 1.27

Nakit Akışı Tablosu

İşletme Nakit Akışı (ttm) 11.36M USD
Kaldıraçlı Serbest Nakit Akışı (ttm) 12.03M USD

Quest Resource adlı kişinin profili

Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Eyalet TX
Şehir The Colony
Adres 3481 Plano Parkway
Posta Kodu 75056
Telefon Numarası 972 464 0004
Web sitesi https://investors.qrhc.com
Endüstri Atık Yönetimi
Sektörler Endüstriyel Ürün ve Hizmetler
Tam Zamanlı Çalışanlar 195

Hisseleri Hakkında Soru-Cevap

Mevcut QRHC hisse fiyatı nedir?

Bugünkü Quest Resource QRHC hisse başına hisse senedi fiyatı 1.16 USD.

Quest Resource hissesi nasıl alınır?

Tech Market Small borsasında QRHC hissesi alabilirsiniz. Broker seçmek için finansal danışmanınızla iletişime geçin.

Quest Resource için hisse senedi sembolü nedir?

Quest Resource için hisse senedi simgesi ya da kodu: QRHC.

Quest Resource şirketi hangi endüstride yer alır?

Quest Resource şirketi Atık Yönetimi endüstrisinde yer alır.

Quest Resource şirketinin dolaşımda ne kadar hissesi var?

Quest Resource şirketi için maksimum arz: 21.09M.

Quest Resource Fiyat-Kazanç Oranı (F/K Oranı) nedir?

Quest Resource F/K Oranı şu anda .

Son 12 aylık dönemde (TTM) Quest Resource için hisse başına kazanç nedir?

Son 12 aylık dönemde Quest Resource EPS: -0.81 USD.

Quest Resource şirketi hangi sektörde yer alır?

Quest Resource şirketi Endüstriyel Ürün ve Hizmetler sektöründe yer alır.

Quest Resource QRHC endekslerde yer alıyor.

Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
{{ item.symbol }} {{ item.name }} {{ item.symbol }} {{ item.country.toUpperCase() }} {{ item.price }} {{ item.price_usd }}
{{ item.change_pct }}
{{ item.volume }} {{ item.volume_usd }} {{ item.low }} {{ item.low_usd }} {{ item.high }} {{ item.high_usd }} {{ item.components_count }} {{ item.volume }} {{ item.volume_usd }}
us US Tech Composite IXIC US 26025.44 USD —
-2.54
4.74B USD — 26003.56 USD — 26359.41 USD — — 4.74B USD —
us US Tech Capital Market Composite RCMP US 116.52 USD —
-2.19
— — 116.52 USD — 118.51 USD — — — —
us US Tech Industrial INDS US 12714.02 USD —
-1.08
— — 12700.29 USD — 12770.95 USD — — — —
us US Tech Composite Total Return XCMP US 32146.79 USD —
-2.55
— — 32123.49 USD — 32563.09 USD — — — —
$2.74T
Toplam piyasa değeri
$83.36B
Toplam hacim
BTC 59.48%   •   ETH 10.59%
Baskınlığı
Select currency