Air China

Air China AIRYY Hisse Senedi

$9.13   2.584275%
Add to favorites
ENDÜSTRI
Piyasa Değeri
$9.35B
DÜŞÜK - YÜKSEK [24S]
$9.00 - $9.00
HACIM [24S]
$978.00
F/K Oranı
0
Hisse Başına Kâr
-$0.37
ISIN
US00910M1009
Genel Bakış   Tahmin

Air China Fiyat Grafiği

Sorry, that's all we've gotfor now...

Air China AIRYY Fİnansal Ve Alim Satim Bİlgİlerİne Genel Bakiş

Air China Hisse Fiyatı 9.13 USD
Önceki Kapanış 8.9 USD
Açılış 9 USD
Teklif 8.6 USD x 423700
Satış Fiyatı 9.52 USD x 190000
Günlük Aralık 9 - 9 USD
52 Haftalık Aralık 8.6 - 19 USD
Hacim 53 USD
Ortalama Hacim 281 USD
Piyasa Değeri 9.12B USD
Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.429
F/K Oranı (TTM) N/A
HBK (TTM) -0.37 USD
Beklenen Temettü ve Kazanç N/A (0%)
Önceki Temettü Tarihi May 27, 2020
1 Y Hedef Tah. N/A

AIRYY Değerleme Ölçümleri

Kuruluş Değeri 203.69B USD
Sonraki F/K N/A
Gelecek F/K 127.14285
PEG Oranı (5 yıllık beklenen) 5.05
Fiyatlar/Satış (ttm) 0.050663613
Fiyat/Defter (mrq) 1.0194193
Kuruluş Değeri/Gelir 1.132
Kuruluş Değeri/FAVÖK 15.494

İşlem Bilgileri

Air China Hisse Fiyatı Geçmişi

Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.429
52 Haftalık Değişim -41.13%
S&P500 52 Haftalık Değişim 13.72%
52 Haftalık En Yüksek 19 USD
52 Haftalık En Düşük 8.6 USD
50 Günlük Hareketli Ortalama 9.81 USD
200 Günlük Hareketli Ortalama 12.77 USD

AIRYY Hisse İstatistikleri

Ort. Hacim (3 aylık) 281 USD
Ort. Günlük Hacim (10 günlük) 190 USD
Ödenmeyen Hisseler 247.78M
Değişken 260.34M
Kısa Pozisyon Oranı N/A
Kurum İçindekilere Ait % 0%
Kurumlara Ait % 0%
Kısa Pozisyon Hisseleri N/A
Değişken Kısa Pozisyon %'si N/A
Ödenmeyen Hisselerin Kısa Pozisyon %'si N/A

Temettüler ve Kâr Payları

Sonraki Yıllık Temettü Oranı 0
Sonraki Yıllık Temettü Kazancı 0%
5 Yıllık Ortalama Temettü Kazancı 127.00%
Ödeme Oranı 0
Son Kâr Payı Faktörü

Finansal Olarak Öne Çıkanlar

Mali Yıl

Mali Yıl Sonu December 31, 2025
En Son Çeyrek (mrq) June 30, 2026
Sonraki Mali Yıl Sonu December 31, 2026

Kârlılık

Kâr Marjı -1.25%
Faaliyet Kârı (ttm) -11.10%
Brüt Kâr Oranı 3.78%
FAVÖK Kâr Oranı 7.30%

Yönetim Etkinliği

Aktif Getiri (ttm) -0.41%
Özkaynak Kârlılığı (ttm) -8.92%

Gelir Tablosu

Gelir (ttm) 179.99B USD
Hisse Başına Gelir (ttm) 212.86 USD
Üç Aylık Gelir Artışı (yoy) 9.80%
Brüt Kâr (ttm) 6.8B USD
FAVÖK 13.15B USD
Adi Hisselere Uygulanan Net Gelir (ttm) -2250607104 USD
Seyreltilmiş EPS (ttm) -0.37
Üç Aylık Kazanç Artışı (yoy) N/A

Bilanço

Toplam Nakit (mrq) 16.34B USD
Hisse Başına Toplam Nakit (mrq) 15.95 USD
Toplam Borç (mrq) 213.97B USD
Toplam Borç/Net Varlık (mrq) 376.6 USD
Mevcut Oran (mrq) 0.325
Hisse Başına Defter Değeri (mrq) 8.73046

Nakit Akışı Tablosu

İşletme Nakit Akışı (ttm) 37.88B USD
Kaldıraçlı Serbest Nakit Akışı (ttm) 4.94B USD

Air China adlı kişinin profili

Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Eyalet N/A
Şehir Beijing
Adres Building 1
Posta Kodu 101312
Telefon Numarası 86 10 6146 2560
Web sitesi https://www.airchina.com.cn
Endüstri Hava Yolları
Sektörler Endüstriyel Ürün ve Hizmetler
Tam Zamanlı Çalışanlar 166310

Hisseleri Hakkında Soru-Cevap

Mevcut AIRYY hisse fiyatı nedir?

Bugünkü Air China AIRYY hisse başına hisse senedi fiyatı 9.13 USD.

Air China hissesi nasıl alınır?

OTC Markets OTCPK borsasında AIRYY hissesi alabilirsiniz. Broker seçmek için finansal danışmanınızla iletişime geçin.

Air China için hisse senedi sembolü nedir?

Air China için hisse senedi simgesi ya da kodu: AIRYY.

Air China şirketi hangi endüstride yer alır?

Air China şirketi Hava Yolları endüstrisinde yer alır.

Air China şirketinin dolaşımda ne kadar hissesi var?

Air China şirketi için maksimum arz: 1.02B.

Air China Fiyat-Kazanç Oranı (F/K Oranı) nedir?

Air China F/K Oranı şu anda .

Son 12 aylık dönemde (TTM) Air China için hisse başına kazanç nedir?

Son 12 aylık dönemde Air China EPS: -0.37 USD.

Air China şirketi hangi sektörde yer alır?

Air China şirketi Endüstriyel Ürün ve Hizmetler sektöründe yer alır.

$2.74T
Toplam piyasa değeri
$66.35B
Toplam hacim
BTC 59.51%   •   ETH 10.62%
Baskınlığı
Select currency