Morgan Stanley India Inv Fund

Morgan Stanley India Inv Fund IIF Hisse Senedi

$21.66   -0.778745%
Add to favorites
SEKTÖR
Borsasi
Piyasa Değeri
$203.32M
DÜŞÜK - YÜKSEK [24S]
$21.43 - $21.78
HACIM [24S]
$15.12K
F/K Oranı
0
Hisse Başına Kâr
-$3.59
Genel Bakış   Tahmin

Morgan Stanley India Inv Fund Fiyat Grafiği

Sorry, that's all we've gotfor now...

Morgan Stanley India Inv Fund IIF Fİnansal Ve Alim Satim Bİlgİlerİne Genel Bakiş

Morgan Stanley India Inv Fund Hisse Fiyatı 21.66 USD
Önceki Kapanış 21.82 USD
Açılış 21.85 USD
Teklif 20 USD x 30000
Satış Fiyatı 25 USD x 20000
Günlük Aralık 21.63 - 22 USD
52 Haftalık Aralık 19.83 - 27.99 USD
Hacim 17.91K USD
Ortalama Hacim 26.68K USD
Piyasa Değeri 204.91M USD
Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.616
F/K Oranı (TTM) N/A
HBK (TTM) -3.59 USD
Beklenen Temettü ve Kazanç 1.99 (9.09%)
Önceki Temettü Tarihi December 19, 2025
1 Y Hedef Tah. N/A

IIF Değerleme Ölçümleri

Kuruluş Değeri 196.93M USD
Sonraki F/K N/A
Gelecek F/K N/A
PEG Oranı (5 yıllık beklenen) N/A
Fiyatlar/Satış (ttm) 140.44608
Fiyat/Defter (mrq) 0.8505747
Kuruluş Değeri/Gelir 134.975
Kuruluş Değeri/FAVÖK N/A

İşlem Bilgileri

Morgan Stanley India Inv Fund Hisse Fiyatı Geçmişi

Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.616
52 Haftalık Değişim -20.38%
S&P500 52 Haftalık Değişim 13.72%
52 Haftalık En Yüksek 27.99 USD
52 Haftalık En Düşük 19.83 USD
50 Günlük Hareketli Ortalama 22.37 USD
200 Günlük Hareketli Ortalama 22.59 USD

IIF Hisse İstatistikleri

Ort. Hacim (3 aylık) 26.68K USD
Ort. Günlük Hacim (10 günlük) 21.72K USD
Ödenmeyen Hisseler 9.39M
Değişken N/A
Kısa Pozisyon Oranı 1
Kurum İçindekilere Ait % 0%
Kurumlara Ait % 50.34%
Kısa Pozisyon Hisseleri 26.02K
Değişken Kısa Pozisyon %'si 0.41%
Ödenmeyen Hisselerin Kısa Pozisyon %'si 0.27%

Temettüler ve Kâr Payları

Sonraki Yıllık Temettü Oranı 1.985
Sonraki Yıllık Temettü Kazancı 9.09%
5 Yıllık Ortalama Temettü Kazancı 396.00%
Ödeme Oranı 1.8362
Son Kâr Payı Faktörü

Finansal Olarak Öne Çıkanlar

Mali Yıl

Mali Yıl Sonu December 31, 2025
En Son Çeyrek (mrq) June 30, 2026
Sonraki Mali Yıl Sonu December 31, 2026

Kârlılık

Kâr Marjı 0%
Faaliyet Kârı (ttm) -214.17%
Brüt Kâr Oranı 100.00%
FAVÖK Kâr Oranı 0%

Yönetim Etkinliği

Aktif Getiri (ttm) -0.46%
Özkaynak Kârlılığı (ttm) -12.66%

Gelir Tablosu

Gelir (ttm) 1.46M USD
Hisse Başına Gelir (ttm) 0.16 USD
Üç Aylık Gelir Artışı (yoy) -38.70%
Brüt Kâr (ttm) 1.46M USD
FAVÖK N/A
Adi Hisselere Uygulanan Net Gelir (ttm) -34090000 USD
Seyreltilmiş EPS (ttm) -3.59
Üç Aylık Kazanç Artışı (yoy) N/A

Bilanço

Toplam Nakit (mrq) 7.98M USD
Hisse Başına Toplam Nakit (mrq) 0.85 USD
Toplam Borç (mrq) 0 USD
Toplam Borç/Net Varlık (mrq) N/A
Mevcut Oran (mrq) 23.422
Hisse Başına Defter Değeri (mrq) 25.665

Nakit Akışı Tablosu

İşletme Nakit Akışı (ttm) N/A
Kaldıraçlı Serbest Nakit Akışı (ttm) N/A

Morgan Stanley India Inv Fund adlı kişinin profili

Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Eyalet NY
Şehir New York
Adres 1585 Broadway
Posta Kodu 10036
Telefon Numarası 212 761 4000
Web sitesi https://www.morganstanley.com/msim/portal/site/US/template.PAGE/?msimPageTitle=productdetail_us_fp_ii&u=a2050c555a53daf33d3afb1051a9e009&fund=1068&sc=NO
Endüstri Varlık Yönetimi
Sektörler Finans
Tam Zamanlı Çalışanlar N/A

Hisseleri Hakkında Soru-Cevap

Mevcut IIF hisse fiyatı nedir?

Bugünkü Morgan Stanley India Inv Fund IIF hisse başına hisse senedi fiyatı 21.66 USD.

Morgan Stanley India Inv Fund hissesi nasıl alınır?

NYSE borsasında IIF hissesi alabilirsiniz. Broker seçmek için finansal danışmanınızla iletişime geçin.

Morgan Stanley India Inv Fund için hisse senedi sembolü nedir?

Morgan Stanley India Inv Fund için hisse senedi simgesi ya da kodu: IIF.

Morgan Stanley India Inv Fund şirketi hangi endüstride yer alır?

Morgan Stanley India Inv Fund şirketi Varlık Yönetimi endüstrisinde yer alır.

Morgan Stanley India Inv Fund şirketinin dolaşımda ne kadar hissesi var?

Morgan Stanley India Inv Fund şirketi için maksimum arz: 9.39M.

Morgan Stanley India Inv Fund Fiyat-Kazanç Oranı (F/K Oranı) nedir?

Morgan Stanley India Inv Fund F/K Oranı şu anda .

Son 12 aylık dönemde (TTM) Morgan Stanley India Inv Fund için hisse başına kazanç nedir?

Son 12 aylık dönemde Morgan Stanley India Inv Fund EPS: -3.59 USD.

Morgan Stanley India Inv Fund şirketi hangi sektörde yer alır?

Morgan Stanley India Inv Fund şirketi Finans sektöründe yer alır.

Morgan Stanley India Inv Fund IIF endekslerde yer alıyor.

Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
{{ item.symbol }} {{ item.name }} {{ item.symbol }} {{ item.country.toUpperCase() }} {{ item.price }} {{ item.price_usd }}
{{ item.change_pct }}
{{ item.volume }} {{ item.volume_usd }} {{ item.low }} {{ item.low_usd }} {{ item.high }} {{ item.high_usd }} {{ item.components_count }} {{ item.volume }} {{ item.volume_usd }}
us NYSE Composite Index NYA US 23967.07 USD —
-0.5
— — — — — — — — —
$2.76T
Toplam piyasa değeri
$69.01B
Toplam hacim
BTC 59.60%   •   ETH 10.63%
Baskınlığı
Select currency