Fresenius Medical Care

Fresenius Medical Care FMS Hisse Senedi

$21.41   -2.415680%
Add to favorites
Borsasi
Piyasa Değeri
$11.39B
DÜŞÜK - YÜKSEK [24S]
$20.91 - $22.32
HACIM [24S]
$6.21M
F/K Oranı
11.03
Hisse Başına Kâr
$1.94
ISIN
US3580291066
Genel Bakış   Tahmin

Fresenius Medical Care Fiyat Grafiği

Sorry, that's all we've gotfor now...

Fresenius Medical Care FMS Fİnansal Ve Alim Satim Bİlgİlerİne Genel Bakiş

Fresenius Medical Care Hisse Fiyatı 21.41 USD
Önceki Kapanış 21.94 USD
Açılış 22.23 USD
Teklif 21.46 USD x 90000
Satış Fiyatı 21.45 USD x 70000
Günlük Aralık 20.91 - 22.32 USD
52 Haftalık Aralık 20.02 - 27.43 USD
Hacim 6.21M USD
Ortalama Hacim 890.53K USD
Piyasa Değeri 11.39B USD
Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.805
F/K Oranı (TTM) 11.036082
HBK (TTM) 1.94 USD
Beklenen Temettü ve Kazanç 0.87 (3.96%)
Önceki Temettü Tarihi May 22, 2026
1 Y Hedef Tah. 23.91 USD

FMS Değerleme Ölçümleri

Kuruluş Değeri 22.29B USD
Sonraki F/K 11.036082
Gelecek F/K 7.196045
PEG Oranı (5 yıllık beklenen) 0.73
Fiyatlar/Satış (ttm) 0.5865409
Fiyat/Defter (mrq) 0.8084532
Kuruluş Değeri/Gelir 1.147
Kuruluş Değeri/FAVÖK 8.189

İşlem Bilgileri

Fresenius Medical Care Hisse Fiyatı Geçmişi

Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.805
52 Haftalık Değişim -21.77%
S&P500 52 Haftalık Değişim 14.50%
52 Haftalık En Yüksek 27.43 USD
52 Haftalık En Düşük 20.02 USD
50 Günlük Hareketli Ortalama 22.57 USD
200 Günlük Hareketli Ortalama 22.9 USD

FMS Hisse İstatistikleri

Ort. Hacim (3 aylık) 890.53K USD
Ort. Günlük Hacim (10 günlük) 1.76M USD
Ödenmeyen Hisseler 532.22M
Değişken 397.12M
Kısa Pozisyon Oranı 3.92
Kurum İçindekilere Ait % 0%
Kurumlara Ait % 9.86%
Kısa Pozisyon Hisseleri 2.83M
Değişken Kısa Pozisyon %'si N/A
Ödenmeyen Hisselerin Kısa Pozisyon %'si 0.53%

Temettüler ve Kâr Payları

Sonraki Yıllık Temettü Oranı 1.49
Sonraki Yıllık Temettü Kazancı 6.79%
5 Yıllık Ortalama Temettü Kazancı 316.00%
Ödeme Oranı 0.45009997
Son Kâr Payı Faktörü 2:1

Finansal Olarak Öne Çıkanlar

Mali Yıl

Mali Yıl Sonu December 31, 2025
En Son Çeyrek (mrq) June 30, 2026
Sonraki Mali Yıl Sonu December 31, 2026

Kârlılık

Kâr Marjı 4.82%
Faaliyet Kârı (ttm) 10.77%
Brüt Kâr Oranı 26.35%
FAVÖK Kâr Oranı 14.00%

Yönetim Etkinliği

Aktif Getiri (ttm) 3.98%
Özkaynak Kârlılığı (ttm) 8.52%

Gelir Tablosu

Gelir (ttm) 19.43B USD
Hisse Başına Gelir (ttm) 34.64 USD
Üç Aylık Gelir Artışı (yoy) 1.40%
Brüt Kâr (ttm) 5.12B USD
FAVÖK 2.72B USD
Adi Hisselere Uygulanan Net Gelir (ttm) 937.78M USD
Seyreltilmiş EPS (ttm) 1.94
Üç Aylık Kazanç Artışı (yoy) -3.10%

Bilanço

Toplam Nakit (mrq) 1.06B USD
Hisse Başına Toplam Nakit (mrq) 1.99 USD
Toplam Borç (mrq) 10.98B USD
Toplam Borç/Net Varlık (mrq) 81.13 USD
Mevcut Oran (mrq) 1.071
Hisse Başına Defter Değeri (mrq) 26.48267

Nakit Akışı Tablosu

İşletme Nakit Akışı (ttm) 2.83B USD
Kaldıraçlı Serbest Nakit Akışı (ttm) 2.02B USD

Fresenius Medical Care adlı kişinin profili

Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Eyalet N/A
Şehir Bad Homburg
Adres Else-Kröner-Strasse 1
Posta Kodu 61352
Telefon Numarası 49 6172 609 0
Web sitesi https://www.freseniusmedicalcare.com
Endüstri Tıbbi Bakım Tesisleri
Sektörler Sağlık Hizmetleri
Tam Zamanlı Çalışanlar 107226

Hisseleri Hakkında Soru-Cevap

Mevcut FMS hisse fiyatı nedir?

Bugünkü Fresenius Medical Care FMS hisse başına hisse senedi fiyatı 21.41 USD.

Fresenius Medical Care hissesi nasıl alınır?

NYSE borsasında FMS hissesi alabilirsiniz. Broker seçmek için finansal danışmanınızla iletişime geçin.

Fresenius Medical Care için hisse senedi sembolü nedir?

Fresenius Medical Care için hisse senedi simgesi ya da kodu: FMS.

Fresenius Medical Care şirketi hangi endüstride yer alır?

Fresenius Medical Care şirketi Tıbbi Bakım Tesisleri endüstrisinde yer alır.

Fresenius Medical Care şirketinin dolaşımda ne kadar hissesi var?

Fresenius Medical Care şirketi için maksimum arz: 532.22M.

Fresenius Medical Care Fiyat-Kazanç Oranı (F/K Oranı) nedir?

Fresenius Medical Care F/K Oranı şu anda 11.03608200.

Son 12 aylık dönemde (TTM) Fresenius Medical Care için hisse başına kazanç nedir?

Son 12 aylık dönemde Fresenius Medical Care EPS: 1.94 USD.

Fresenius Medical Care şirketi hangi sektörde yer alır?

Fresenius Medical Care şirketi Sağlık Hizmetleri sektöründe yer alır.

Fresenius Medical Care FMS endekslerde yer alıyor.

Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
{{ item.symbol }} {{ item.name }} {{ item.symbol }} {{ item.country.toUpperCase() }} {{ item.price }} {{ item.price_usd }}
{{ item.change_pct }}
{{ item.volume }} {{ item.volume_usd }} {{ item.low }} {{ item.low_usd }} {{ item.high }} {{ item.high_usd }} {{ item.components_count }} {{ item.volume }} {{ item.volume_usd }}
us NYSE Composite Index NYA US 24190.62 USD —
+0.93
— — — — — — — — —
$2.79T
Toplam piyasa değeri
$82.16B
Toplam hacim
BTC 59.48%   •   ETH 10.70%
Baskınlığı
Select currency