Blackrock Muni 2030 Trgt Term

Blackrock Muni 2030 Trgt Term BTT Hisse Senedi

$22.05   0.181731%
Add to favorites
SEKTÖR
Borsasi
Piyasa Değeri
$1.40B
DÜŞÜK - YÜKSEK [24S]
$22.01 - $22.10
HACIM [24S]
$82.67K
F/K Oranı
29.01
Hisse Başına Kâr
$0.76
Genel Bakış   Tahmin

Blackrock Muni 2030 Trgt Term Fiyat Grafiği

Sorry, that's all we've gotfor now...

Blackrock Muni 2030 Trgt Term BTT Fİnansal Ve Alim Satim Bİlgİlerİne Genel Bakiş

Blackrock Muni 2030 Trgt Term Hisse Fiyatı 22.05 USD
Önceki Kapanış 22.04 USD
Açılış 22.09 USD
Teklif 21.57 USD x 90000
Satış Fiyatı 23.77 USD x 20000
Günlük Aralık 22 - 22.18 USD
52 Haftalık Aralık 21.3 - 23.24 USD
Hacim 104.5K USD
Ortalama Hacim 100.5K USD
Piyasa Değeri 1.4B USD
Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.463
F/K Oranı (TTM) 28.960527
HBK (TTM) 0.76 USD
Beklenen Temettü ve Kazanç 0.56 (2.52%)
Önceki Temettü Tarihi November 13, 2026
1 Y Hedef Tah. N/A

BTT Değerleme Ölçümleri

Kuruluş Değeri N/A
Sonraki F/K 28.960527
Gelecek F/K N/A
PEG Oranı (5 yıllık beklenen) N/A
Fiyatlar/Satış (ttm) 16.774067
Fiyat/Defter (mrq) 0.90079397
Kuruluş Değeri/Gelir N/A
Kuruluş Değeri/FAVÖK N/A

İşlem Bilgileri

Blackrock Muni 2030 Trgt Term Hisse Fiyatı Geçmişi

Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.463
52 Haftalık Değişim -2.69%
S&P500 52 Haftalık Değişim 15.78%
52 Haftalık En Yüksek 23.24 USD
52 Haftalık En Düşük 21.3 USD
50 Günlük Hareketli Ortalama 22.17 USD
200 Günlük Hareketli Ortalama 22.6 USD

BTT Hisse İstatistikleri

Ort. Hacim (3 aylık) 100.5K USD
Ort. Günlük Hacim (10 günlük) 137.59K USD
Ödenmeyen Hisseler 63.63M
Değişken N/A
Kısa Pozisyon Oranı 0.63
Kurum İçindekilere Ait % 0%
Kurumlara Ait % 39.66%
Kısa Pozisyon Hisseleri 77.16K
Değişken Kısa Pozisyon %'si 0.11%
Ödenmeyen Hisselerin Kısa Pozisyon %'si 0.11%

Temettüler ve Kâr Payları

Sonraki Yıllık Temettü Oranı 0.557
Sonraki Yıllık Temettü Kazancı 2.52%
5 Yıllık Ortalama Temettü Kazancı 287.00%
Ödeme Oranı 0.73260003
Son Kâr Payı Faktörü

Finansal Olarak Öne Çıkanlar

Mali Yıl

Mali Yıl Sonu July 31, 2026
En Son Çeyrek (mrq) July 31, 2026
Sonraki Mali Yıl Sonu July 31, 2027

Kârlılık

Kâr Marjı 57.37%
Faaliyet Kârı (ttm) 80.56%
Brüt Kâr Oranı 100.00%
FAVÖK Kâr Oranı 0%

Yönetim Etkinliği

Aktif Getiri (ttm) 1.74%
Özkaynak Kârlılığı (ttm) 3.08%

Gelir Tablosu

Gelir (ttm) 83.49M USD
Hisse Başına Gelir (ttm) 1.31 USD
Üç Aylık Gelir Artışı (yoy) 1.79%
Brüt Kâr (ttm) 83.49M USD
FAVÖK N/A
Adi Hisselere Uygulanan Net Gelir (ttm) 47.9M USD
Seyreltilmiş EPS (ttm) 0.76
Üç Aylık Kazanç Artışı (yoy) N/A

Bilanço

Toplam Nakit (mrq) N/A
Hisse Başına Toplam Nakit (mrq) N/A
Toplam Borç (mrq) 832.81M USD
Toplam Borç/Net Varlık (mrq) 53.57 USD
Mevcut Oran (mrq) 0.391
Hisse Başına Defter Değeri (mrq) 24.434

Nakit Akışı Tablosu

İşletme Nakit Akışı (ttm) 40.57M USD
Kaldıraçlı Serbest Nakit Akışı (ttm) 15.67M USD

Blackrock Muni 2030 Trgt Term adlı kişinin profili

Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Eyalet NY
Şehir New York
Adres 50 Hudson Yards
Posta Kodu 10001
Telefon Numarası 212-810-5300
Web sitesi https://www.blackrock.com/investing/products/241461/blackrock-municipal-target-term-trust-fund
Endüstri Varlık Yönetimi
Sektörler Finans
Tam Zamanlı Çalışanlar N/A

Hisseleri Hakkında Soru-Cevap

Mevcut BTT hisse fiyatı nedir?

Bugünkü Blackrock Muni 2030 Trgt Term BTT hisse başına hisse senedi fiyatı 22.05 USD.

Blackrock Muni 2030 Trgt Term hissesi nasıl alınır?

NYSE borsasında BTT hissesi alabilirsiniz. Broker seçmek için finansal danışmanınızla iletişime geçin.

Blackrock Muni 2030 Trgt Term için hisse senedi sembolü nedir?

Blackrock Muni 2030 Trgt Term için hisse senedi simgesi ya da kodu: BTT.

Blackrock Muni 2030 Trgt Term şirketi hangi endüstride yer alır?

Blackrock Muni 2030 Trgt Term şirketi Varlık Yönetimi endüstrisinde yer alır.

Blackrock Muni 2030 Trgt Term şirketinin dolaşımda ne kadar hissesi var?

Blackrock Muni 2030 Trgt Term şirketi için maksimum arz: 63.63M.

Blackrock Muni 2030 Trgt Term Fiyat-Kazanç Oranı (F/K Oranı) nedir?

Blackrock Muni 2030 Trgt Term F/K Oranı şu anda 29.01315700.

Son 12 aylık dönemde (TTM) Blackrock Muni 2030 Trgt Term için hisse başına kazanç nedir?

Son 12 aylık dönemde Blackrock Muni 2030 Trgt Term EPS: 0.76 USD.

Blackrock Muni 2030 Trgt Term şirketi hangi sektörde yer alır?

Blackrock Muni 2030 Trgt Term şirketi Finans sektöründe yer alır.

Blackrock Muni 2030 Trgt Term BTT endekslerde yer alıyor.

Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
{{ item.symbol }} {{ item.name }} {{ item.symbol }} {{ item.country.toUpperCase() }} {{ item.price }} {{ item.price_usd }}
{{ item.change_pct }}
{{ item.volume }} {{ item.volume_usd }} {{ item.low }} {{ item.low_usd }} {{ item.high }} {{ item.high_usd }} {{ item.components_count }} {{ item.volume }} {{ item.volume_usd }}
us US Tech Australia Completion Cap NQAUCCN US 1088.27 AUD 760.23 USD
0
— — 1083.1 AUD 756.62 USD 1088.97 AUD 760.72 USD — — —
us NYSE Composite Index NYA US 24275.53 USD —
+0.09
— — 24103.23 USD — 24284.57 USD — — — —
$2.74T
Toplam piyasa değeri
$81.43B
Toplam hacim
BTC 59.51%   •   ETH 10.62%
Baskınlığı
Select currency