Artisan Partners Asset Management

Artisan Partners Asset Management APAM Hisse Senedi

$36.59   -0.259000%
Add to favorites
SEKTÖR
Borsasi
Piyasa Değeri
$2.60B
DÜŞÜK - YÜKSEK [24S]
$36.55 - $37.00
HACIM [24S]
$108.89K
F/K Oranı
8.77
Hisse Başına Kâr
$4.17
ISIN
US04316A1088
Genel Bakış   Tahmin

Artisan Partners Asset Management Fiyat Grafiği

Sorry, that's all we've gotfor now...

Artisan Partners Asset Management APAM Fİnansal Ve Alim Satim Bİlgİlerİne Genel Bakiş

Artisan Partners Asset Management Hisse Fiyatı 36.59 USD
Önceki Kapanış 36.53 USD
Açılış 36.42 USD
Teklif 36 USD x 20000
Satış Fiyatı 36.59 USD x 20000
Günlük Aralık 36.33 - 36.72 USD
52 Haftalık Aralık 33.96 - 46.53 USD
Hacim 1.86M USD
Ortalama Hacim 868.84K USD
Piyasa Değeri 2.6B USD
Beta (5 Yıl İçin Aylık) 1.661
F/K Oranı (TTM) 8.796163
HBK (TTM) 4.17 USD
Beklenen Temettü ve Kazanç 3.46 (9.42%)
Önceki Temettü Tarihi August 17, 2026
1 Y Hedef Tah. 39.5 USD

APAM Değerleme Ölçümleri

Kuruluş Değeri 2.7B USD
Sonraki F/K 8.796163
Gelecek F/K 9.239295
PEG Oranı (5 yıllık beklenen) N/A
Fiyatlar/Satış (ttm) 2.087138
Fiyat/Defter (mrq) 6.200135
Kuruluş Değeri/Gelir 2.164
Kuruluş Değeri/FAVÖK 6.411

İşlem Bilgileri

Artisan Partners Asset Management Hisse Fiyatı Geçmişi

Beta (5 Yıl İçin Aylık) 1.661
52 Haftalık Değişim -19.29%
S&P500 52 Haftalık Değişim 14.29%
52 Haftalık En Yüksek 46.53 USD
52 Haftalık En Düşük 33.96 USD
50 Günlük Hareketli Ortalama 40.53 USD
200 Günlük Hareketli Ortalama 39.45 USD

APAM Hisse İstatistikleri

Ort. Hacim (3 aylık) 868.84K USD
Ort. Günlük Hacim (10 günlük) 817.06K USD
Ödenmeyen Hisseler 71M
Değişken 64.24M
Kısa Pozisyon Oranı 4.25
Kurum İçindekilere Ait % 2.22%
Kurumlara Ait % 99.98%
Kısa Pozisyon Hisseleri 3.39M
Değişken Kısa Pozisyon %'si 6.23%
Ödenmeyen Hisselerin Kısa Pozisyon %'si 4.76%

Temettüler ve Kâr Payları

Sonraki Yıllık Temettü Oranı 3.46
Sonraki Yıllık Temettü Kazancı 9.47%
5 Yıllık Ortalama Temettü Kazancı 770.00%
Ödeme Oranı 0.8129
Son Kâr Payı Faktörü

Finansal Olarak Öne Çıkanlar

Mali Yıl

Mali Yıl Sonu December 31, 2025
En Son Çeyrek (mrq) June 30, 2026
Sonraki Mali Yıl Sonu December 31, 2026

Kârlılık

Kâr Marjı 24.08%
Faaliyet Kârı (ttm) 27.48%
Brüt Kâr Oranı 45.59%
FAVÖK Kâr Oranı 33.75%

Yönetim Etkinliği

Aktif Getiri (ttm) 17.74%
Özkaynak Kârlılığı (ttm) 64.55%

Gelir Tablosu

Gelir (ttm) 1.25B USD
Hisse Başına Gelir (ttm) 18.91 USD
Üç Aylık Gelir Artışı (yoy) 8.90%
Brüt Kâr (ttm) 568.87M USD
FAVÖK 421.1M USD
Adi Hisselere Uygulanan Net Gelir (ttm) 274.88M USD
Seyreltilmiş EPS (ttm) 4.17
Üç Aylık Kazanç Artışı (yoy) 19.60%

Bilanço

Toplam Nakit (mrq) 350.62M USD
Hisse Başına Toplam Nakit (mrq) 4.94 USD
Toplam Borç (mrq) 314.9M USD
Toplam Borç/Net Varlık (mrq) 57.11 USD
Mevcut Oran (mrq) 3.007
Hisse Başına Defter Değeri (mrq) 5.916

Nakit Akışı Tablosu

İşletme Nakit Akışı (ttm) 260.73M USD
Kaldıraçlı Serbest Nakit Akışı (ttm) 291.22M USD

Artisan Partners Asset Management adlı kişinin profili

Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Eyalet WI
Şehir Milwaukee
Adres 875 East Wisconsin Avenue
Posta Kodu 53202
Telefon Numarası 414 390 6100
Web sitesi https://www.artisanpartners.com
Endüstri Varlık Yönetimi
Sektörler Finans
Tam Zamanlı Çalışanlar 567

Hisseleri Hakkında Soru-Cevap

Mevcut APAM hisse fiyatı nedir?

Bugünkü Artisan Partners Asset Management APAM hisse başına hisse senedi fiyatı 36.59 USD.

Artisan Partners Asset Management hissesi nasıl alınır?

NYSE borsasında APAM hissesi alabilirsiniz. Broker seçmek için finansal danışmanınızla iletişime geçin.

Artisan Partners Asset Management için hisse senedi sembolü nedir?

Artisan Partners Asset Management için hisse senedi simgesi ya da kodu: APAM.

Artisan Partners Asset Management şirketi hangi endüstride yer alır?

Artisan Partners Asset Management şirketi Varlık Yönetimi endüstrisinde yer alır.

Artisan Partners Asset Management şirketinin dolaşımda ne kadar hissesi var?

Artisan Partners Asset Management şirketi için maksimum arz: 71M.

Artisan Partners Asset Management Fiyat-Kazanç Oranı (F/K Oranı) nedir?

Artisan Partners Asset Management F/K Oranı şu anda 8.77338100.

Son 12 aylık dönemde (TTM) Artisan Partners Asset Management için hisse başına kazanç nedir?

Son 12 aylık dönemde Artisan Partners Asset Management EPS: 4.17 USD.

Artisan Partners Asset Management şirketi hangi sektörde yer alır?

Artisan Partners Asset Management şirketi Finans sektöründe yer alır.

Artisan Partners Asset Management APAM endekslerde yer alıyor.

Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
{{ item.symbol }} {{ item.name }} {{ item.symbol }} {{ item.country.toUpperCase() }} {{ item.price }} {{ item.price_usd }}
{{ item.change_pct }}
{{ item.volume }} {{ item.volume_usd }} {{ item.low }} {{ item.low_usd }} {{ item.high }} {{ item.high_usd }} {{ item.components_count }} {{ item.volume }} {{ item.volume_usd }}
us US Tech US 700 Small Cap Index NQUS700SC US 3064.15 USD
+0.64
3054.3 USD 3068.82 USD
us NYSE Composite Index NYA US 24060.02 USD
+0.26
23998.76 USD 24130.49 USD
us US Tech US 700 Small Cap Value I NQUS700SCV US 2634.64 USD
+0.18
2628.6 USD 2642.6 USD
us US Tech US 700 Small Cap Value N NQUS700SCVN US 3026.81 USD
+0.18
3019.88 USD 3035.96 USD
$2.92T
Toplam piyasa değeri
$139.94B
Toplam hacim
BTC 58.94%     ETH 11.41%
Baskınlığı
Select currency