Truist Financial

Truist Financial TFC Hisse Senedi

$46.77   -0.637347%
Add to favorites
SEKTÖR
Borsasi
Piyasa Değeri
$57.14B
DÜŞÜK - YÜKSEK [24S]
$46.40 - $46.99
HACIM [24S]
$2.33M
F/K Oranı
10.75
Hisse Başına Kâr
$4.35
ISIN
US89832Q1094
Genel Bakış   Tahmin

Truist Financial Fiyat Grafiği

Sorry, that's all we've gotfor now...

Truist Financial TFC Fİnansal Ve Alim Satim Bİlgİlerİne Genel Bakiş

Truist Financial Hisse Fiyatı 46.77 USD
Önceki Kapanış 46.57 USD
Açılış 47.28 USD
Teklif 47 USD x 40000
Satış Fiyatı 47.8 USD x 50000
Günlük Aralık 46.89 - 47.95 USD
52 Haftalık Aralık 42.7 - 56.2 USD
Hacim 14.08M USD
Ortalama Hacim 7.33M USD
Piyasa Değeri 57.5B USD
Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.906
F/K Oranı (TTM) 10.82069
HBK (TTM) 4.35 USD
Beklenen Temettü ve Kazanç 2.08 (4.41%)
Önceki Temettü Tarihi August 14, 2026
1 Y Hedef Tah. 53.81 USD

TFC Değerleme Ölçümleri

Kuruluş Değeri 73.02B USD
Sonraki F/K 10.82069
Gelecek F/K 9.512568
PEG Oranı (5 yıllık beklenen) 1.07
Fiyatlar/Satış (ttm) 3.1461372
Fiyat/Defter (mrq) 1.0062852
Kuruluş Değeri/Gelir 3.995
Kuruluş Değeri/FAVÖK N/A

İşlem Bilgileri

Truist Financial Hisse Fiyatı Geçmişi

Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.906
52 Haftalık Değişim 8.33%
S&P500 52 Haftalık Değişim 13.72%
52 Haftalık En Yüksek 56.2 USD
52 Haftalık En Düşük 42.7 USD
50 Günlük Hareketli Ortalama 49.17 USD
200 Günlük Hareketli Ortalama 49.6 USD

TFC Hisse İstatistikleri

Ort. Hacim (3 aylık) 7.33M USD
Ort. Günlük Hacim (10 günlük) 8.98M USD
Ödenmeyen Hisseler 1.22B
Değişken 1.2B
Kısa Pozisyon Oranı 3.93
Kurum İçindekilere Ait % 0.17%
Kurumlara Ait % 78.10%
Kısa Pozisyon Hisseleri 30.27M
Değişken Kısa Pozisyon %'si 2.47%
Ödenmeyen Hisselerin Kısa Pozisyon %'si 2.47%

Temettüler ve Kâr Payları

Sonraki Yıllık Temettü Oranı 2.08
Sonraki Yıllık Temettü Kazancı 4.46%
5 Yıllık Ortalama Temettü Kazancı 458.00%
Ödeme Oranı 0.4782
Son Kâr Payı Faktörü 2:1

Finansal Olarak Öne Çıkanlar

Mali Yıl

Mali Yıl Sonu December 31, 2025
En Son Çeyrek (mrq) September 30, 2026
Sonraki Mali Yıl Sonu December 31, 2026

Kârlılık

Kâr Marjı 28.37%
Faaliyet Kârı (ttm) 25.44%
Brüt Kâr Oranı 0%
FAVÖK Kâr Oranı 0%

Yönetim Etkinliği

Aktif Getiri (ttm) 0.94%
Özkaynak Kârlılığı (ttm) 8.16%

Gelir Tablosu

Gelir (ttm) 18.28B USD
Hisse Başına Gelir (ttm) 14.77 USD
Üç Aylık Gelir Artışı (yoy) -15.80%
Brüt Kâr (ttm) 18.28B USD
FAVÖK N/A
Adi Hisselere Uygulanan Net Gelir (ttm) 4.87B USD
Seyreltilmiş EPS (ttm) 4.35
Üç Aylık Kazanç Artışı (yoy) -45.00000000000000000000000000000000%

Bilanço

Toplam Nakit (mrq) 54.59B USD
Hisse Başına Toplam Nakit (mrq) 45.55 USD
Toplam Borç (mrq) 65.79B USD
Toplam Borç/Net Varlık (mrq) N/A
Mevcut Oran (mrq) N/A
Hisse Başına Defter Değeri (mrq) 46.776

Nakit Akışı Tablosu

İşletme Nakit Akışı (ttm) N/A
Kaldıraçlı Serbest Nakit Akışı (ttm) N/A

Truist Financial adlı kişinin profili

Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Eyalet NC
Şehir Charlotte
Adres 214 North Tryon Street
Posta Kodu 28202
Telefon Numarası 844 487 8478
Web sitesi https://www.truist.com
Endüstri Banks - Regional
Sektörler Finans
Tam Zamanlı Çalışanlar 37833

Hisseleri Hakkında Soru-Cevap

Mevcut TFC hisse fiyatı nedir?

Bugünkü Truist Financial TFC hisse başına hisse senedi fiyatı 46.77 USD.

Truist Financial hissesi nasıl alınır?

NYSE borsasında TFC hissesi alabilirsiniz. Broker seçmek için finansal danışmanınızla iletişime geçin.

Truist Financial için hisse senedi sembolü nedir?

Truist Financial için hisse senedi simgesi ya da kodu: TFC.

Truist Financial şirketi hangi endüstride yer alır?

Truist Financial şirketi Banks - Regional endüstrisinde yer alır.

Truist Financial şirketinin dolaşımda ne kadar hissesi var?

Truist Financial şirketi için maksimum arz: 1.22B.

Truist Financial Fiyat-Kazanç Oranı (F/K Oranı) nedir?

Truist Financial F/K Oranı şu anda 10.75172400.

Son 12 aylık dönemde (TTM) Truist Financial için hisse başına kazanç nedir?

Son 12 aylık dönemde Truist Financial EPS: 4.35 USD.

Truist Financial şirketi hangi sektörde yer alır?

Truist Financial şirketi Finans sektöründe yer alır.

Truist Financial TFC endekslerde yer alıyor.

Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
{{ item.symbol }} {{ item.name }} {{ item.symbol }} {{ item.country.toUpperCase() }} {{ item.price }} {{ item.price_usd }}
{{ item.change_pct }}
{{ item.volume }} {{ item.volume_usd }} {{ item.low }} {{ item.low_usd }} {{ item.high }} {{ item.high_usd }} {{ item.components_count }} {{ item.volume }} {{ item.volume_usd }}
us S&P 500 (Yahoo.com) GSPC US 7709.78 USD —
+0.66
935M USD — 7684.79 USD — 7731.18 USD — — 935M USD —
us S&P 500 INDEX SPX US 7724.14 USD —
+0.84
868.3M USD — 7684.79 USD — 7731.18 USD — — 868.3M USD —
us US Tech US Broad Dividend Achiev DAA US 4612.57 USD —
-0.31
— — 4611.62 USD — 4632.92 USD — — — —
us US Tech US Banks Large Mid Cap C NQUSB3010LMCADN US 2152.8 CAD 1597.5 USD
<0.01
— — 2152.8 CAD 1597.51 USD 2152.8 CAD 1597.51 USD — — —
us US Tech US Large Cap Equity Risi NQERR US 2237.39 USD —
+0.51
— — 2230.31 USD — 2244.32 USD — — — —
us NYSE Composite Index NYA US 24041.7 USD —
-0.19
— — 23977.46 USD — 24099.44 USD — — — —
us US Tech US Price Setters Index NQPRCE US 3071.35 USD —
-0.28
— — 3067.09 USD — 3077.71 USD — — — —
us US Tech DM Ex Japan Large Mid Ca NQDMXJPLMAUD US 2100.38 AUD 1467.26 USD
<0.01
— — 2100.38 AUD 1467.26 USD 2100.38 AUD 1467.26 USD — — —
$2.77T
Toplam piyasa değeri
$67.93B
Toplam hacim
BTC 60.18%   •   ETH 10.76%
Baskınlığı
Select currency