Essential Props Realty Trust

Essential Props Realty Trust EPRT Hisse Senedi

$25.13   -2.444707%
Add to favorites
Borsasi
Piyasa Değeri
$5.45B
DÜŞÜK - YÜKSEK [24S]
$25.08 - $25.64
HACIM [24S]
$1.06M
F/K Oranı
19.48
Hisse Başına Kâr
$1.29
Genel Bakış   Tahmin

Essential Props Realty Trust Fiyat Grafiği

Sorry, that's all we've gotfor now...

Essential Props Realty Trust EPRT Fİnansal Ve Alim Satim Bİlgİlerİne Genel Bakiş

Essential Props Realty Trust Hisse Fiyatı 25.13 USD
Önceki Kapanış 25.51 USD
Açılış 25.52 USD
Teklif 25.76 USD x 20000
Satış Fiyatı 25.77 USD x 50000
Günlük Aralık 25.52 - 26.03 USD
52 Haftalık Aralık 24.62 - 34.73 USD
Hacim 1.49M USD
Ortalama Hacim 2.08M USD
Piyasa Değeri 5.59B USD
Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.844
F/K Oranı (TTM) 19.968992
HBK (TTM) 1.29 USD
Beklenen Temettü ve Kazanç 1.28 (5.02%)
Önceki Temettü Tarihi September 30, 2026
1 Y Hedef Tah. 35.4 USD

EPRT Değerleme Ölçümleri

Kuruluş Değeri 8.41B USD
Sonraki F/K 19.968992
Gelecek F/K 19.152416
PEG Oranı (5 yıllık beklenen) N/A
Fiyatlar/Satış (ttm) 9.074493
Fiyat/Defter (mrq) 1.2637362
Kuruluş Değeri/Gelir 13.667
Kuruluş Değeri/FAVÖK 14.915

İşlem Bilgileri

Essential Props Realty Trust Hisse Fiyatı Geçmişi

Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.844
52 Haftalık Değişim -17.88%
S&P500 52 Haftalık Değişim 14.50%
52 Haftalık En Yüksek 34.73 USD
52 Haftalık En Düşük 24.62 USD
50 Günlük Hareketli Ortalama 28.11 USD
200 Günlük Hareketli Ortalama 30.59 USD

EPRT Hisse İstatistikleri

Ort. Hacim (3 aylık) 2.08M USD
Ort. Günlük Hacim (10 günlük) 2.85M USD
Ödenmeyen Hisseler 216.25M
Değişken 215.25M
Kısa Pozisyon Oranı 5.94
Kurum İçindekilere Ait % 0.62%
Kurumlara Ait % 119.97%
Kısa Pozisyon Hisseleri 14.01M
Değişken Kısa Pozisyon %'si 9.02%
Ödenmeyen Hisselerin Kısa Pozisyon %'si 6.47%

Temettüler ve Kâr Payları

Sonraki Yıllık Temettü Oranı 1.24
Sonraki Yıllık Temettü Kazancı 4.86%
5 Yıllık Ortalama Temettü Kazancı 408.00%
Ödeme Oranı 0.9612
Son Kâr Payı Faktörü

Finansal Olarak Öne Çıkanlar

Mali Yıl

Mali Yıl Sonu December 31, 2025
En Son Çeyrek (mrq) June 30, 2026
Sonraki Mali Yıl Sonu December 31, 2026

Kârlılık

Kâr Marjı 43.50%
Faaliyet Kârı (ttm) 62.46%
Brüt Kâr Oranı 98.41%
FAVÖK Kâr Oranı 91.63%

Yönetim Etkinliği

Aktif Getiri (ttm) 3.57%
Özkaynak Kârlılığı (ttm) 6.47%

Gelir Tablosu

Gelir (ttm) 615.49M USD
Hisse Başına Gelir (ttm) 2.99 USD
Üç Aylık Gelir Artışı (yoy) 18.09%
Brüt Kâr (ttm) 605.73M USD
FAVÖK 563.99M USD
Adi Hisselere Uygulanan Net Gelir (ttm) 266.6M USD
Seyreltilmiş EPS (ttm) 1.29
Üç Aylık Kazanç Artışı (yoy) 17.50%

Bilanço

Toplam Nakit (mrq) 126.17M USD
Hisse Başına Toplam Nakit (mrq) 0.58 USD
Toplam Borç (mrq) 2.92B USD
Toplam Borç/Net Varlık (mrq) 65.66 USD
Mevcut Oran (mrq) 3.841
Hisse Başına Defter Değeri (mrq) 20.384

Nakit Akışı Tablosu

İşletme Nakit Akışı (ttm) 414.07M USD
Kaldıraçlı Serbest Nakit Akışı (ttm) 305.32M USD

Essential Props Realty Trust adlı kişinin profili

Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Eyalet NJ
Şehir Princeton
Adres 5 Vaughn Drive
Posta Kodu 08540
Telefon Numarası 609 436 0619
Web sitesi https://essentialproperties.com
Endüstri REIT - Retail
Sektörler Gayrimenkul
Tam Zamanlı Çalışanlar 56

Hisseleri Hakkında Soru-Cevap

Mevcut EPRT hisse fiyatı nedir?

Bugünkü Essential Props Realty Trust EPRT hisse başına hisse senedi fiyatı 25.13 USD.

Essential Props Realty Trust hissesi nasıl alınır?

NYSE borsasında EPRT hissesi alabilirsiniz. Broker seçmek için finansal danışmanınızla iletişime geçin.

Essential Props Realty Trust için hisse senedi sembolü nedir?

Essential Props Realty Trust için hisse senedi simgesi ya da kodu: EPRT.

Essential Props Realty Trust şirketi hangi endüstride yer alır?

Essential Props Realty Trust şirketi REIT - Retail endüstrisinde yer alır.

Essential Props Realty Trust şirketinin dolaşımda ne kadar hissesi var?

Essential Props Realty Trust şirketi için maksimum arz: 216.82M.

Essential Props Realty Trust Fiyat-Kazanç Oranı (F/K Oranı) nedir?

Essential Props Realty Trust F/K Oranı şu anda 19.48062000.

Son 12 aylık dönemde (TTM) Essential Props Realty Trust için hisse başına kazanç nedir?

Son 12 aylık dönemde Essential Props Realty Trust EPS: 1.29 USD.

Essential Props Realty Trust şirketi hangi sektörde yer alır?

Essential Props Realty Trust şirketi Gayrimenkul sektöründe yer alır.

Essential Props Realty Trust EPRT endekslerde yer alıyor.

Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
{{ item.symbol }} {{ item.name }} {{ item.symbol }} {{ item.country.toUpperCase() }} {{ item.price }} {{ item.price_usd }}
{{ item.change_pct }}
{{ item.volume }} {{ item.volume_usd }} {{ item.low }} {{ item.low_usd }} {{ item.high }} {{ item.high_usd }} {{ item.components_count }} {{ item.volume }} {{ item.volume_usd }}
us NYSE Composite Index NYA US 24250.62 USD —
+0.25
— — 24182.14 USD — 24274.26 USD — — — —
us US Tech AlphaDEX Multi Cap Growt NQDXUSMLTCG US 3872.34 USD —
+1.34
— — 3845.42 USD — 3874.77 USD — — — —
us US Tech US 700 Small Cap Index NQUS700SC US 3008.6 USD —
+0.41
— — 3000.06 USD — 3015.64 USD — — — —
$2.85T
Toplam piyasa değeri
$84.16B
Toplam hacim
BTC 59.59%   •   ETH 10.76%
Baskınlığı
Select currency