Collegium Pharmaceutical

Collegium Pharmaceutical COLL Hisse Senedi

$22.96   -2.297880%
Add to favorites
Piyasa Değeri
$747.48M
DÜŞÜK - YÜKSEK [24S]
$22.15 - $23.49
HACIM [24S]
$662.37K
F/K Oranı
18.07
Hisse Başına Kâr
$1.27
ISIN
US19459J1043
Genel Bakış   Tahmin

Collegium Pharmaceutical Fiyat Grafiği

Sorry, that's all we've gotfor now...

Collegium Pharmaceutical COLL Fİnansal Ve Alim Satim Bİlgİlerİne Genel Bakiş

Collegium Pharmaceutical Hisse Fiyatı 22.96 USD
Önceki Kapanış 23.5 USD
Açılış 23.3 USD
Teklif 16.62 USD x 200
Satış Fiyatı 28.59 USD x 200
Günlük Aralık 22.15 - 23.49 USD
52 Haftalık Aralık 21.43 - 50.79 USD
Hacim 402.12K USD
Ortalama Hacim 797.64K USD
Piyasa Değeri 744.31M USD
Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.73
F/K Oranı (TTM) 18.002048
HBK (TTM) 1.27 USD
Beklenen Temettü ve Kazanç N/A (0%)
Önceki Temettü Tarihi N/A
1 Y Hedef Tah. 49 USD

COLL Değerleme Ölçümleri

Kuruluş Değeri 1.85B USD
Sonraki F/K 18.002048
Gelecek F/K 3.150047
PEG Oranı (5 yıllık beklenen) 0.68
Fiyatlar/Satış (ttm) 0.9209336
Fiyat/Defter (mrq) 2.3820171
Kuruluş Değeri/Gelir 2.293
Kuruluş Değeri/FAVÖK 4.574

İşlem Bilgileri

Collegium Pharmaceutical Hisse Fiyatı Geçmişi

Beta (5 Yıl İçin Aylık) 0.73
52 Haftalık Değişim -33.42%
S&P500 52 Haftalık Değişim 12.83%
52 Haftalık En Yüksek 50.79 USD
52 Haftalık En Düşük 21.43 USD
50 Günlük Hareketli Ortalama 23.88 USD
200 Günlük Hareketli Ortalama 33.95 USD

COLL Hisse İstatistikleri

Ort. Hacim (3 aylık) 797.64K USD
Ort. Günlük Hacim (10 günlük) 676.35K USD
Ödenmeyen Hisseler 32.56M
Değişken 29.77M
Kısa Pozisyon Oranı 5.86
Kurum İçindekilere Ait % 1.14%
Kurumlara Ait % 129.96%
Kısa Pozisyon Hisseleri 5.52M
Değişken Kısa Pozisyon %'si 20.23%
Ödenmeyen Hisselerin Kısa Pozisyon %'si 16.95%

Temettüler ve Kâr Payları

Sonraki Yıllık Temettü Oranı 0
Sonraki Yıllık Temettü Kazancı 0%
5 Yıllık Ortalama Temettü Kazancı N/A
Ödeme Oranı 0
Son Kâr Payı Faktörü

Finansal Olarak Öne Çıkanlar

Mali Yıl

Mali Yıl Sonu December 31, 2025
En Son Çeyrek (mrq) June 30, 2026
Sonraki Mali Yıl Sonu December 31, 2026

Kârlılık

Kâr Marjı 5.92%
Faaliyet Kârı (ttm) 5.65%
Brüt Kâr Oranı 89.44%
FAVÖK Kâr Oranı 50.14%

Yönetim Etkinliği

Aktif Getiri (ttm) 5.75%
Özkaynak Kârlılığı (ttm) 17.61%

Gelir Tablosu

Gelir (ttm) 808.21M USD
Hisse Başına Gelir (ttm) 25.3 USD
Üç Aylık Gelir Artışı (yoy) 6.29%
Brüt Kâr (ttm) 722.93M USD
FAVÖK 405.26M USD
Adi Hisselere Uygulanan Net Gelir (ttm) 47.92M USD
Seyreltilmiş EPS (ttm) 1.27
Üç Aylık Kazanç Artışı (yoy) N/A

Bilanço

Toplam Nakit (mrq) 129.47M USD
Hisse Başına Toplam Nakit (mrq) 3.98 USD
Toplam Borç (mrq) 1.22B USD
Toplam Borç/Net Varlık (mrq) 390.46 USD
Mevcut Oran (mrq) 1.031
Hisse Başına Defter Değeri (mrq) 9.598

Nakit Akışı Tablosu

İşletme Nakit Akışı (ttm) 329.92M USD
Kaldıraçlı Serbest Nakit Akışı (ttm) 324.04M USD

Collegium Pharmaceutical adlı kişinin profili

Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Eyalet MA
Şehir Stoughton
Adres 100 Technology Center Drive
Posta Kodu 02072
Telefon Numarası 781 713 3699
Web sitesi https://www.collegiumpharma.com
Endüstri Drug Manufacturers - Specialty & Generic
Sektörler Sağlık Hizmetleri
Tam Zamanlı Çalışanlar 423

Hisseleri Hakkında Soru-Cevap

Mevcut COLL hisse fiyatı nedir?

Bugünkü Collegium Pharmaceutical COLL hisse başına hisse senedi fiyatı 22.96 USD.

Collegium Pharmaceutical hissesi nasıl alınır?

Tech Market Large borsasında COLL hissesi alabilirsiniz. Broker seçmek için finansal danışmanınızla iletişime geçin.

Collegium Pharmaceutical için hisse senedi sembolü nedir?

Collegium Pharmaceutical için hisse senedi simgesi ya da kodu: COLL.

Collegium Pharmaceutical şirketi hangi endüstride yer alır?

Collegium Pharmaceutical şirketi Drug Manufacturers - Specialty & Generic endüstrisinde yer alır.

Collegium Pharmaceutical şirketinin dolaşımda ne kadar hissesi var?

Collegium Pharmaceutical şirketi için maksimum arz: 32.56M.

Collegium Pharmaceutical Fiyat-Kazanç Oranı (F/K Oranı) nedir?

Collegium Pharmaceutical F/K Oranı şu anda 18.07874000.

Son 12 aylık dönemde (TTM) Collegium Pharmaceutical için hisse başına kazanç nedir?

Son 12 aylık dönemde Collegium Pharmaceutical EPS: 1.27 USD.

Collegium Pharmaceutical şirketi hangi sektörde yer alır?

Collegium Pharmaceutical şirketi Sağlık Hizmetleri sektöründe yer alır.

Collegium Pharmaceutical COLL endekslerde yer alıyor.

Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
Ad Ad Fiyat Fiyat 24 sa.%
7g Grafikleri
24 sa.%
7g
HCM Hacim 24s düşük 24s yüksek Hacim
{{ item.symbol }} {{ item.name }} {{ item.symbol }} {{ item.country.toUpperCase() }} {{ item.price }} {{ item.price_usd }}
{{ item.change_pct }}
{{ item.volume }} {{ item.volume_usd }} {{ item.low }} {{ item.low_usd }} {{ item.high }} {{ item.high_usd }} {{ item.components_count }} {{ item.volume }} {{ item.volume_usd }}
us US Tech Composite IXIC US 25955.34 USD —
-0.21
5.73B USD — 25866.15 USD — 26111.62 USD — — 5.73B USD —
us US Tech Health Care IXHC US 1327.92 USD —
-0.97
— — 1320.94 USD — 1335.06 USD — — — —
us US Tech Composite Total Return XCMP US 32064.01 USD —
-0.21
— — 31953.83 USD — 32257.07 USD — — — —
us Stlmt ID US Tech Biotechnology NBX US 4000.62 USD —
-1.26
— — 3927.42 USD — 4148.65 USD — — — —
us US Tech Biotechnology Total Retu XNBI US 7640.15 USD —
-1.13
— — 7582.06 USD — 7679.98 USD — — — —
us US Tech Global Select Market Com NQGS US 12785.11 USD —
-0.19
— — 12740.9 USD — 12862.43 USD — — — —
us US Tech Biotechnology NBI US 6992.35 USD —
-1.13
— — 6939.19 USD — 7028.81 USD — — — —
$2.73T
Toplam piyasa değeri
$66.48B
Toplam hacim
BTC 59.47%   •   ETH 10.64%
Baskınlığı
Select currency