Fibo Token

FibSwap DEX Geleceği Fiyat Tahmini - FIBO

$0.0006151 0%
Add to portfolio
Add to favorites
Sentiment
Boğa 12.5%     
     Ayı 87.5%
SMA 50
$0.002375
SMA 200
$0.005399
RSI (14)
27.73
Momentum (10)
-0
MACD (12, 26)
-0
Hull Moving Average (9)
0.0005051
Genel Bakış   Tahmin

2026 yılına kadar FibSwap DEX fiyat tahmini $0.000596 olacak

Yıl Min. fiyat Max. fiyat
2026 $0.00026 $0.000596
2027 $0.00025 $0.000887
2028 $0.000472 $0.001842
2029 $0.001554 $0.011839
2030 $0.000886 $0.00757
2031 $0.001143 $0.003146
2032 $0.001677 $0.007454
2033 $0.006262 $0.041982
2034 $0.003144 $0.01838
2035 $0.004223 $0.011157

Yatırım Kârı Hesaplayıcı

Bugün FibSwap DEX’de $10,000.00 tutarında short açıp Dec 23, 2026 tarihinde kapatırsanız, tahminimize göre yaklaşık $5,188.09 kazanç elde edebilir ve önümüzdeki 90 gün içinde 51.88% getiri sağlayabilirsiniz.

$
$5,188.09 (51.88% ROI)

Fibo Token için uzun vadeli fiyat tahmini: 2027, 2028, 2029, 2030, 2031, 2032 ve 2037

Fibo Token için 2026 fiyat tahmini

Fibo Token için 2026 fiyat tahmini, ortalama fiyatın alt sınırda $0.00026 ile üst sınırda $0.000596 arasında olabileceğini gösteriyor. Kripto piyasasında, bugünün ortalama fiyatına kıyasla, Fibo Token -3.02% düşebilir ve eğer FIBO tahmin edilen fiyat hedefine ulaşırsa 2026 yılına kadar bu gerçekleşebilir.

Fibo Token fiyat tahmini 2027-2032

FIBO için 2027-2032 fiyat tahmini, şu anda alt sınırda $0.000568 ve üst sınırda $0.006696 fiyat aralığında bulunuyor. Piyasadaki fiyat dalgalanmaları göz önüne alındığında, Fibo Token üst fiyat hedefine ulaşırsa, bugünün fiyatına kıyasla 2029 yılına kadar 988.68% artış gösterebilir.

Fibo Token Fiyat Tahmini Potansiyel Düşük ($) Ortalama Fiyat ($) Potansiyel Yüksek ($)
2027 $0.00025 $0.000568 $0.000887
2028 $0.000472 $0.001157 $0.001842
2029 $0.001554 $0.006696 $0.011839
2030 $0.000886 $0.004228 $0.00757
2031 $0.001143 $0.002145 $0.003146
2032 $0.001677 $0.004565 $0.007454

Fibo Token fiyat tahmini 2032-2037

Fibo Token için 2032-2037 fiyat tahmini, şu anda alt sınırda $0.004565 ve üst sınırda $0.08909 olarak tahmin edilmektedir. Mevcut fiyata kıyasla, Fibo Token üst fiyat hedefine ulaşırsa, 2037 yılına kadar potansiyel olarak 14382.96% artış gösterebilir. Lütfen bu bilgilerin sadece genel amaçlar için olduğunu ve uzun vadeli yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemesi gerektiğini unutmayın.

Fibo Token Fiyat Tahmini Potansiyel Düşük ($) Ortalama Fiyat ($) Potansiyel Yüksek ($)
2032 $0.001677 $0.004565 $0.007454
2033 $0.006262 $0.024122 $0.041982
2034 $0.003144 $0.010762 $0.01838
2035 $0.004223 $0.00769 $0.011157
2036 $0.006341 $0.019187 $0.032033
2037 $0.029312 $0.08909 $0.148868

Fibo Token Potansiyel fiyat histogramı

Teknik Analize Dayalı Fibo Token Fiyat Tahmini

Piyasa Duyarlılık Göstergesi
Boğa 12.5%
Ayı 87.5%

24 Eylül 2026 itibariyle, Fibo Token için genel fiyat tahmini duyarlılığı Ayı, 4 teknik gösterge yükseliş sinyalleri gösterirken 28 düşüş sinyalleri gösteriyor. FIBO fiyat tahmini en son 24 Eylül 2026 tarihinde güncellendi.

Fibo Token'ın 50 Günlük, 200 Günlük Basit Hareketli Ortalamaları ve 14 Günlük Göreceli Güç Endeksi - RSI (14)

Teknik göstergelerimize göre, Fibo Token'ın 200 günlük SMA'sının önümüzdeki ay içinde artmak ve 23 Eki 2026 tarihinde $0.003352 seviyesine ulaşması bekleniyor. Fibo Token için kısa vadeli 50 günlük SMA'nın 23 Eki 2026 tarihinde $0.00097 seviyesine ulaşması öngörülüyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) momentum osilatörü, bir kripto paranın aşırı satılmış (30'un altında) veya aşırı satın alınmış (70'in üzerinde) olup olmadığını belirlemek için yaygın olarak kullanılan bir araçtır. Şu anda, RSI 27.73 seviyesinde olup, FIBO piyasasının BUY durumda olduğunu gösteriyor.

Per, 24 Eyl, 2026 için Popüler FIBO Hareketli Ortalamalar ve Osilatörler

Hareketli ortalamalar (MA), belirli bir dönem boyunca fiyat hareketlerini düzleştirmek için tasarlanmış, finansal piyasalar genelinde yaygın olarak kullanılan göstergelerdir. Gecikmeli göstergeler olarak, geçmiş fiyat verilerine dayanırlar. Aşağıdaki tablo iki türü vurgulamaktadır: basit hareketli ortalama (SMA) ve üstel hareketli ortalama (EMA).

Günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA)

Dönem Değer İşlem
SMA 3 $0.0006026 BUY
SMA 5 $0.000955 SELL
SMA 10 $0.00132 SELL
SMA 21 $0.001625 SELL
SMA 50 $0.002375 SELL
SMA 100 $0.0036034 SELL
SMA 200 $0.005399 SELL

Günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA)

Dönem Değer İşlem
EMA 3 $0.000721 SELL
EMA 5 $0.000885 SELL
EMA 10 $0.00118 SELL
EMA 21 $0.001553 SELL
EMA 50 $0.002318 SELL
EMA 100 $0.003377 SELL
EMA 200 $0.0051093 SELL

Haftalık Basit Hareketli Ortalama (SMA)

Dönem Değer İşlem
SMA 21 $0.0034045 SELL
SMA 50
SMA 100
SMA 200

Haftalık Üstel Hareketli Ortalama (EMA)

Dönem Değer İşlem
EMA 21 $0.003151 SELL
EMA 50 $0.0043057 SELL
EMA 100 $0.002152 SELL
EMA 200 $0.001076 SELL

Fibo Token Osilatörleri

Osilatör, iki uç değer arasında yüksek ve düşük sınırlar belirleyerek, bu sınırlar içinde dalgalanan bir trend göstergesi oluşturan bir teknik analiz aracıdır. Tüccarlar, kısa vadeli aşırı alım veya aşırı satım koşullarını belirlemek için bu göstergeden faydalanırlar.

Dönem Değer İşlem
RSI (14) 27.73 BUY
Stoch RSI (14) -36.19 BUY
Hızlı Stokastik (14) 2.8 BUY
Emtia Kanal Endeksi (20) -186.17 BUY
Ortalama Yön Endeksi (14) 23.92 NEUTRAL
Harika Osilatör (5, 34) -0.000789 NEUTRAL
Momentum (10) -0 SELL
MACD (12, 26) -0 SELL
Williams Yüzde Aralığı (14) -97.2 BUY
Ultimate Osilatör (7, 14, 28) 13.85 BUY
VWMA (10) 0.000635 SELL
Hull Hareketli Ortalaması (9) 0.0005051 SELL
Ichimoku Bulutu B/L (9, 26, 52, 26) -0.0006089 SELL

Dünya genelinde para akışlarına göre Fibo Token fiyat tahmini

Fibo Token fiyat tahmini için kullanılan dünya genelinde para akışlarıyla ilgili tanımlamalar

M0: Tüm fiziksel para ve fiziksel parayla alım-satım yapılabilen merkez bankalarındaki hesapların toplamı.

M1: M0 ve "mevduat" veya "mevcut" hesaplar dahil olmak üzere vadesiz hesaplarının tümü.

M2: M1 ve çoğu tasarruf hesabı, para piyasası hesapları ve 100.000 $ altındaki para yatırma (CD) hesaplarının tümü.

İnternet şirketleri veya teknoloji nişlerine göre Fibo Token fiyat tahminleri

Karşılaştırma 2027 2028 2029 2030 2031 2032
Facebook hisseleri $0.000864 $0.001214 $0.0017067 $0.002398 $0.003369 $0.004735
Amazon.com hisseleri $0.001283 $0.002678 $0.005588 $0.011659 $0.024329 $0.050764
Apple hisseleri $0.000872 $0.001237 $0.001755 $0.002489 $0.003531 $0.0050096
Netflix hisseleri $0.00097 $0.001531 $0.002416 $0.003812 $0.006015 $0.009491
Google hisseleri $0.000796 $0.001031 $0.001335 $0.00173 $0.00224 $0.0029012
Tesla hisseleri $0.001394 $0.003161 $0.007166 $0.016245 $0.036826 $0.083482
Kodak hisseleri $0.000461 $0.000345 $0.000259 $0.000194 $0.000145 $0.0001093
Nokia hisseleri $0.0004075 $0.000269 $0.000178 $0.000118 $0.000078 $0.000051

Bu hesaplama, piyasa değerinin bazı internet şirketlerinin veya teknolojik nişlerin piyasa değeri gibi davranacağını varsayarsak bir kripto paranın ne kadara mal olabileceğini gösterir. Veri projeksiyonlarını ekstrapole ederseniz, 2027, 2028, 2029, 2030, 2031 ve 2032 yılları için FibSwap DEX fiyatının gelecekteki potansiyel görünümünü elde edebilirsiniz.

Fibo Token öngörü ve tahminlerine genel bakış

Şöyle sorularınız olabilir: "Fibo Token için şimdi mi yatırım yapmalıyım?", "Bugün mü FIBO satın almalıyım?", "Fibo Token kısa ve uzun vade için iyi veya kötü bir yatırım mı?".

Fibo Token/FibSwap DEX öngörülerini gerçek zamanlı verilerle düzenli olarak güncelliyoruz. Benzer tahminlerimizi inceleyin. Teknik analiz yöntemleriyle Fibo Token gibi büyük miktarlardaki dijital paralar için gelecek fiyatlara dair tahminlerde bulunuyoruz.

İyi yatırım getirisi sağlayacak kripto para birimleri bulmaya çalışıyorsanız yatırım hakkında sağduyulu karar vermek için Fibo Token hakkında olabildiğince çok bilgi kaynağını kendiniz keşfetmelisiniz.

Fibo Token fiyatı bugün $0.0006151 USD'ye tekabül ediyor, ancak kripto para birimleri yüksek riskli varlıklar olduğu için fiyat düşebilir ya da yükselebilir ve yatırımınızı kaybedebilirsiniz

Bitcoin'in büyüme paternine göre Fibo Token fiyat tahmini

2027 2028 2029 2030
Fibo Token, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %1 oranında büyüme gösterirse $0.000631 $0.000647 $0.000664 $0.000681
Fibo Token, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %2 oranında büyüme gösterirse $0.000647 $0.00068 $0.000716 $0.000753
Fibo Token, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %5 oranında büyüme gösterirse $0.000695 $0.000785 $0.000887 $0.0010028
Fibo Token, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %10 oranında büyüme gösterirse $0.000775 $0.000976 $0.00123 $0.00155
Fibo Token, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %20 oranında büyüme gösterirse $0.000934 $0.00142 $0.002159 $0.003282
Fibo Token, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %50 oranında büyüme gösterirse $0.001414 $0.003253 $0.007481 $0.0172039
Fibo Token, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %100 oranında büyüme gösterirse $0.002214 $0.007969 $0.028683 $0.103242

Soru Kutusu

FIBO iyi bir yatırım mı?

Fibo Token satın alma kararı tamamen bireysel risk toleransınıza bağlıdır. Gördüğünüz gibi, Fibo Token değeri son 24 saat içinde 0% oranında düşmüştür, ve Fibo Token son 30 günlük sürede oranında azalmıştır. Bu nedenle, Fibo Token'a yatırım yapma kararı, bu yatırımın ticaret hedeflerinize uyup uymadığına bağlı olacaktır.

Fibo Token yükselebilir mi?

Fibo Token ortalama değeri yıl sonuna kadar $0.000596 seviyesine kadar düşebilir gibi görünmektedir. Fibo Token'ın uzun vadeli beş yıllık görünümüne bakıldığında, dijital para birimi $0.00757 seviyesine kadar büyüyebilir. Ancak piyasanın öngörülemezliği göz önüne alındığında, herhangi bir projeye, ağa veya varlığa yatırım yapmadan önce detaylı bir araştırma yapmanız önemlidir.

Önümüzdeki hafta Fibo Token fiyatı ne olacak?

Yeni deneysel Fibo Token tahminimize göre, Fibo Token fiyatı önümüzdeki hafta -14.95% oranında düşecek ve $0.000523 seviyesine ulaşacaktır 1 Ekim 2026 itibariyle.

Önümüzdeki ay Fibo Token fiyatı ne olacak?

Yeni deneysel Fibo Token tahminimize göre, Fibo Token fiyatı önümüzdeki ay -23.01% oranında düşecek ve $0.000473 seviyesine ulaşacaktır 24 Ekim 2026 itibariyle.

2026 yılında Fibo Token fiyatı ne kadar yükselebilir?

Son Fibo Token değer tahminimize göre, FIBO fiyatı $0.00026 ve $0.000596 aralığında dalgalanması beklenmektedir. Ancak, kripto para piyasasının son derece dalgalı olduğunu ve bu Fibo Token fiyat tahmininin ani ve aşırı fiyat dalgalanmalarını dikkate almadığını unutmamak önemlidir.

5 yıl içinde Fibo Token nerede olacak?

Fibo Token'ın geleceği $0.00757 seviyesine kadar artış gösteren bir eğilimde görünmektedir. Fibo Token'ın 2030 tahminine dayanarak, Fibo Token değeri yaklaşık olarak $0.00757 seviyesine ulaşabilirken, en düşük zirve yaklaşık $0.000886 seviyesinde beklenmektedir.

2026 yılında Fibo Token ne kadar olacak?

Yeni deneysel Fibo Token fiyat tahmin simülasyonumuza göre, 2026 yılında FIBO'ın değeri -3.02% oranında düşecektir ve en iyi durumda $0.000596 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat, 2026 yılı boyunca $0.000596 ve $0.00026 arasında olacaktır.

2027 yılında Fibo Token ne kadar olacak?

Son deneysel simülasyonumuza göre, 2027 yılında FIBO'ın değeri 44.26% oranında artacaktır ve en iyi durumda $0.000887 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat, 2027 yılı boyunca $0.000887 ve $0.00025 arasında olacaktır.

2028 yılında Fibo Token ne kadar olacak?

Yeni deneysel Fibo Token fiyat tahmin modelimize göre, FIBO'ın değeri 2028 yılında 199.53% oranında artacaktır, en iyi durumda $0.001842 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat, yıl boyunca $0.001842 ve $0.000472 arasında olacaktır.

2029 yılında Fibo Token ne kadar olacak?

Deneysel tahmin modelimize göre, Fibo Token değeri 1824.72% oranında artacaktır ve 2029 yılında en iyi durumda $0.011839 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat aralığı $0.011839 ve $0.001554 arasında olacaktır.

2030 yılında Fibo Token ne kadar olacak?

Yeni deneysel simülasyona göre, FIBO'ın değeri 1130.67% oranında artacaktır, $0.00757 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat 2030 yılı boyunca $0.00757 ve $0.000886 arasında olacaktır.

2031 yılında Fibo Token ne kadar olacak?

Fibo Token'ın değeri 2031 yılında 411.53% oranında artacaktır, ve en iyi durumda $0.003146 seviyesine ulaşacaktır. Yıl boyunca fiyat $0.003146 ve $0.001143 arasında olacaktır.

2032 yılında Fibo Token ne kadar olacak?

Fibo Token fiyatı 1111.88% oranında artacaktır, 2032 yılında $0.007454 seviyesine ulaşabilir. Fiyat $0.007454 ve $0.001677 arasında olacaktır.

2033 yılında Fibo Token ne kadar olacak?

FIBO'ın değeri 6724.92% oranında artacaktır, ve 2033 yılı için $0.041982 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat aralığı $0.041982 ve $0.006262 arasında olacaktır.

2034 yılında Fibo Token ne kadar olacak?

Yeni simülasyon sonuçlarına göre, FIBO'ın değeri 2888.02% oranında artacaktır, ve $0.01838 seviyesine ulaşacaktır. Yıl boyunca fiyat aralığı $0.01838 ve $0.003144 arasında olacaktır.

2035 yılında Fibo Token ne kadar olacak?

Deneysel tahminimize göre, 2035 yılında FIBO'ın değeri 1713.83% oranında artacaktır, ve en iyi durumda $0.011157 seviyesine ulaşacaktır. Yıl boyunca fiyat $0.011157 ve $0.004223 arasında olacaktır.

2036 yılında Fibo Token ne kadar olacak?

FIBO'ın değeri 2036 yılında 5107.46% oranında artacaktır, ve $0.032033 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat $0.032033 ve $0.006341 arasında olacaktır.

2037 yılında Fibo Token ne kadar olacak?

Deneysel simülasyonumuza göre, 2037 yılında Fibo Token'ın değeri 24100.69% oranında artacaktır, ve en iyi durumda $0.148868 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat 2037 yılı boyunca $0.148868 ve $0.029312 arasında olacaktır.

Fibo Token fiyat hareketlerini nasıl okumalı ve tahmin etmeli?

Fibo Token tüccarları, piyasa yönünü tahmin etmek için göstergeler ve grafik desenleri kullanır. Ayrıca, bir düşüş trendinin ne zaman yavaşlayabileceğini veya bir yükseliş trendinin ne zaman durabileceğini ölçmek için önemli destek ve direnç seviyelerini belirlerler.

Fibo Token Fiyat Tahmin Göstergeleri

Hareketli ortalamalar, Fibo Token fiyat tahmini için popüler araçlardır. Basit bir hareketli ortalama (SMA), FIBO'ın belirli bir dönem boyunca ortalama kapanış fiyatını hesaplar, örneğin 12 günlük SMA. Üssel hareketli ortalama (EMA), yakın fiyatlara daha fazla ağırlık verir ve fiyat değişikliklerine daha hızlı tepki verir.

Kripto piyasasında yaygın olarak kullanılan hareketli ortalamalar arasında 50 günlük, 100 günlük ve 200 günlük ortalamalar bulunur ve bunlar önemli direnç ve destek seviyelerini belirlemeye yardımcı olur. FIBO'ın bu ortalamaların üzerinde bir fiyat hareketi yükseliş olarak görülürken, aşağı düşüş zayıflık belirtir.

Tüccarlar ayrıca FIBO'ın gelecekteki yönünü ölçmek için RSI ve Fibonacci geri çekilme seviyelerini kullanır.

Fibo Token grafiklerini nasıl okumalı ve fiyat hareketlerini tahmin etmeli?

Çoğu tüccar, daha ayrıntılı bilgi sağladığı için basit çizgi grafiklere kıyasla mum grafiklerini tercih eder. Mumlar, Fibo Token'ın fiyat hareketini 5 dakikalık kısa vadeli trendler ve haftalık uzun vadeli trendler gibi farklı zaman dilimlerinde temsil edebilir. Popüler seçenekler arasında 1 saatlik, 4 saatlik ve 1 günlük grafikler bulunur.

Örneğin, 1 saatlik bir mum grafiği, her saat içinde FIBO'ın açılış, kapanış, en yüksek ve en düşük fiyatlarını gösterir. Mumun rengi önemlidir: yeşil, fiyatın açılıştan daha yüksek kapandığını gösterirken, kırmızı bunun tersini ifade eder. Bazı grafikler aynı bilgiyi iletmek için boş ve dolu mumlar kullanır.

Fibo Token fiyatını ne etkiler?

Fibo Token'ın fiyat hareketi, blok ödülü yarılanmaları, hard fork'lar ve protokol güncellemeleri gibi faktörlerden etkilenen arz ve talep tarafından yönlendirilir. Düzenlemeler, şirketler ve hükümetler tarafından benimsenme ve kripto para borsası hackleri gibi gerçek dünya olayları da FIBO'ın fiyatını etkiler. Fibo Token'ın piyasa değeri hızla değişebilir.

Tüccarlar genellikle Fibo Token'ın büyük sahipleri olan FIBO "balinalarının" aktivitelerini izlerler, çünkü onların eylemleri nispeten küçük olan Fibo Token pazarında fiyat hareketlerini önemli ölçüde etkileyebilir.

Yükseliş ve düşüş fiyat tahmin desenleri

Tüccarlar genellikle kripto para fiyat tahminlerinde avantaj elde etmek için mum desenlerini tanımlarlar. Belirli oluşumlar yükseliş trendlerini gösterirken, diğerleri düşüş hareketlerini önerir.

Genellikle takip edilen yükseliş mum desenleri:

  • Çekiç
  • Yutan Boğa
  • Delici Çizgi
  • Sabah Yıldızı
  • Üç Beyaz Asker

Yaygın düşüş mum desenleri:

  • Ayı Harami
  • Karanlık Bulut Örtüsü
  • Akşam Yıldızı
  • Kayan Yıldız
  • Asılan Adam
$2.87T
Toplam piyasa değeri
$117.21B
Toplam hacim
BTC 58.71%     ETH 11.36%
Baskınlığı
Select currency