BEPRO Network

LayerX Geleceği Fiyat Tahmini - LX

$0.00006399 8.6884%
Add to portfolio
Add to favorites
Sentiment
Boğa 0%     
     Ayı 100%
SMA 50
$0.000093
SMA 200
$0.0001037
RSI (14)
42.43
Momentum (10)
-0
MACD (12, 26)
0
Hull Moving Average (9)
0.000069
Genel Bakış   Tahmin

2026 yılına kadar LayerX fiyat tahmini $0.000061 olacak

Yıl Min. fiyat Max. fiyat
2026 $0.000021 $0.000061
2027 $0.00002 $0.000071
2028 $0.000038 $0.000149
2029 $0.000125 $0.000958
2030 $0.000071 $0.000613
2031 $0.000092 $0.000254
2032 $0.000135 $0.0006038
2033 $0.0005072 $0.00340048
2034 $0.000254 $0.001488
2035 $0.000342 $0.0009037

Yatırım Kârı Hesaplayıcı

Bugün LayerX’de $10,000.00 tutarında short açıp Nov 28, 2026 tarihinde kapatırsanız, tahminimize göre yaklaşık $5,875.00 kazanç elde edebilir ve önümüzdeki 90 gün içinde 58.75% getiri sağlayabilirsiniz.

$
$5,875.00 (58.75% ROI)

BEPRO Network için uzun vadeli fiyat tahmini: 2027, 2028, 2029, 2030, 2031, 2032 ve 2037

BEPRO Network için 2026 fiyat tahmini

BEPRO Network için 2026 fiyat tahmini, ortalama fiyatın alt sınırda $0.000021 ile üst sınırda $0.000061 arasında olabileceğini gösteriyor. Kripto piyasasında, bugünün ortalama fiyatına kıyasla, BEPRO Network -3.39% düşebilir ve eğer LX tahmin edilen fiyat hedefine ulaşırsa 2026 yılına kadar bu gerçekleşebilir.

BEPRO Network fiyat tahmini 2027-2032

LX için 2027-2032 fiyat tahmini, şu anda alt sınırda $0.000046 ve üst sınırda $0.000542 fiyat aralığında bulunuyor. Piyasadaki fiyat dalgalanmaları göz önüne alındığında, BEPRO Network üst fiyat hedefine ulaşırsa, bugünün fiyatına kıyasla 2029 yılına kadar 747.55% artış gösterebilir.

BEPRO Network Fiyat Tahmini Potansiyel Düşük ($) Ortalama Fiyat ($) Potansiyel Yüksek ($)
2027 $0.00002 $0.000046 $0.000071
2028 $0.000038 $0.000093 $0.000149
2029 $0.000125 $0.000542 $0.000958
2030 $0.000071 $0.000342 $0.000613
2031 $0.000092 $0.000173 $0.000254
2032 $0.000135 $0.000369 $0.0006038

BEPRO Network fiyat tahmini 2032-2037

BEPRO Network için 2032-2037 fiyat tahmini, şu anda alt sınırda $0.000369 ve üst sınırda $0.007216 olarak tahmin edilmektedir. Mevcut fiyata kıyasla, BEPRO Network üst fiyat hedefine ulaşırsa, 2037 yılına kadar potansiyel olarak 11175.11% artış gösterebilir. Lütfen bu bilgilerin sadece genel amaçlar için olduğunu ve uzun vadeli yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemesi gerektiğini unutmayın.

BEPRO Network Fiyat Tahmini Potansiyel Düşük ($) Ortalama Fiyat ($) Potansiyel Yüksek ($)
2032 $0.000135 $0.000369 $0.0006038
2033 $0.0005072 $0.001953 $0.00340048
2034 $0.000254 $0.000871 $0.001488
2035 $0.000342 $0.000622 $0.0009037
2036 $0.000513 $0.001554 $0.002594
2037 $0.002374 $0.007216 $0.012057

BEPRO Network Potansiyel fiyat histogramı

Teknik Analize Dayalı BEPRO Network Fiyat Tahmini

Piyasa Duyarlılık Göstergesi
Boğa 0%
Ayı 100%

30 Ağustos 2026 itibariyle, BEPRO Network için genel fiyat tahmini duyarlılığı Ayı, 0 teknik gösterge yükseliş sinyalleri gösterirken 32 düşüş sinyalleri gösteriyor. LX fiyat tahmini en son 30 Ağustos 2026 tarihinde güncellendi.

BEPRO Network'ın 50 Günlük, 200 Günlük Basit Hareketli Ortalamaları ve 14 Günlük Göreceli Güç Endeksi - RSI (14)

Teknik göstergelerimize göre, BEPRO Network'ın 200 günlük SMA'sının önümüzdeki ay içinde artmak ve 28 Eyl 2026 tarihinde $0.0001094 seviyesine ulaşması bekleniyor. BEPRO Network için kısa vadeli 50 günlük SMA'nın 28 Eyl 2026 tarihinde $0.000062 seviyesine ulaşması öngörülüyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) momentum osilatörü, bir kripto paranın aşırı satılmış (30'un altında) veya aşırı satın alınmış (70'in üzerinde) olup olmadığını belirlemek için yaygın olarak kullanılan bir araçtır. Şu anda, RSI 42.43 seviyesinde olup, LX piyasasının NEUTRAL durumda olduğunu gösteriyor.

Paz, 30 Ağu, 2026 için Popüler LX Hareketli Ortalamalar ve Osilatörler

Hareketli ortalamalar (MA), belirli bir dönem boyunca fiyat hareketlerini düzleştirmek için tasarlanmış, finansal piyasalar genelinde yaygın olarak kullanılan göstergelerdir. Gecikmeli göstergeler olarak, geçmiş fiyat verilerine dayanırlar. Aşağıdaki tablo iki türü vurgulamaktadır: basit hareketli ortalama (SMA) ve üstel hareketli ortalama (EMA).

Günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA)

Dönem Değer İşlem
SMA 3 $0.000068 SELL
SMA 5 $0.000068 SELL
SMA 10 $0.000071 SELL
SMA 21 $0.000073 SELL
SMA 50 $0.000093 SELL
SMA 100 $0.000138 SELL
SMA 200 $0.0001037 SELL

Günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA)

Dönem Değer İşlem
EMA 3 $0.000067 SELL
EMA 5 $0.000068 SELL
EMA 10 $0.00007 SELL
EMA 21 $0.000075 SELL
EMA 50 $0.000095 SELL
EMA 100 $0.000111 SELL
EMA 200 $0.000111 SELL

Haftalık Basit Hareketli Ortalama (SMA)

Dönem Değer İşlem
SMA 21 $0.000128 SELL
SMA 50 $0.000087 SELL
SMA 100 $0.000188 SELL
SMA 200 $0.000517 SELL

Haftalık Üstel Hareketli Ortalama (EMA)

Dönem Değer İşlem
EMA 21 $0.0001077 SELL
EMA 50 $0.000124 SELL
EMA 100 $0.000265 SELL
EMA 200 $0.000912 SELL

BEPRO Network Osilatörleri

Osilatör, iki uç değer arasında yüksek ve düşük sınırlar belirleyerek, bu sınırlar içinde dalgalanan bir trend göstergesi oluşturan bir teknik analiz aracıdır. Tüccarlar, kısa vadeli aşırı alım veya aşırı satım koşullarını belirlemek için bu göstergeden faydalanırlar.

Dönem Değer İşlem
RSI (14) 42.43 NEUTRAL
Stoch RSI (14) 69.67 NEUTRAL
Hızlı Stokastik (14) 19.78 BUY
Emtia Kanal Endeksi (20) -98.38 NEUTRAL
Ortalama Yön Endeksi (14) 14.78 NEUTRAL
Harika Osilatör (5, 34) -0.000012 NEUTRAL
Momentum (10) -0 SELL
MACD (12, 26) 0 NEUTRAL
Williams Yüzde Aralığı (14) -80.22 BUY
Ultimate Osilatör (7, 14, 28) 42.59 NEUTRAL
VWMA (10) 0.000069 SELL
Hull Hareketli Ortalaması (9) 0.000069 SELL
Ichimoku Bulutu B/L (9, 26, 52, 26) -0.000148 SELL

Dünya genelinde para akışlarına göre BEPRO Network fiyat tahmini

BEPRO Network fiyat tahmini için kullanılan dünya genelinde para akışlarıyla ilgili tanımlamalar

M0: Tüm fiziksel para ve fiziksel parayla alım-satım yapılabilen merkez bankalarındaki hesapların toplamı.

M1: M0 ve "mevduat" veya "mevcut" hesaplar dahil olmak üzere vadesiz hesaplarının tümü.

M2: M1 ve çoğu tasarruf hesabı, para piyasası hesapları ve 100.000 $ altındaki para yatırma (CD) hesaplarının tümü.

İnternet şirketleri veya teknoloji nişlerine göre BEPRO Network fiyat tahminleri

Karşılaştırma 2027 2028 2029 2030 2031 2032
Facebook hisseleri $0.000089 $0.000126 $0.000177 $0.000249 $0.00035 $0.000492
Amazon.com hisseleri $0.000133 $0.000278 $0.000581 $0.001213 $0.002531 $0.005281
Apple hisseleri $0.00009 $0.000128 $0.000182 $0.000259 $0.000367 $0.000521
Netflix hisseleri $0.00010098 $0.000159 $0.000251 $0.000396 $0.000625 $0.000987
Google hisseleri $0.000082 $0.0001073 $0.000138 $0.000179 $0.000233 $0.0003018
Tesla hisseleri $0.000145 $0.000328 $0.000745 $0.00169 $0.003831 $0.008685
Kodak hisseleri $0.000047 $0.000035 $0.000026 $0.00002 $0.000015 $0.000011
Nokia hisseleri $0.000042 $0.000028 $0.000018 $0.000012 $0.0000081 $0.0000054

Bu hesaplama, piyasa değerinin bazı internet şirketlerinin veya teknolojik nişlerin piyasa değeri gibi davranacağını varsayarsak bir kripto paranın ne kadara mal olabileceğini gösterir. Veri projeksiyonlarını ekstrapole ederseniz, 2027, 2028, 2029, 2030, 2031 ve 2032 yılları için LayerX fiyatının gelecekteki potansiyel görünümünü elde edebilirsiniz.

BEPRO Network öngörü ve tahminlerine genel bakış

Şöyle sorularınız olabilir: "BEPRO Network için şimdi mi yatırım yapmalıyım?", "Bugün mü LX satın almalıyım?", "BEPRO Network kısa ve uzun vade için iyi veya kötü bir yatırım mı?".

BEPRO Network/LayerX öngörülerini gerçek zamanlı verilerle düzenli olarak güncelliyoruz. Benzer tahminlerimizi inceleyin. Teknik analiz yöntemleriyle BEPRO Network gibi büyük miktarlardaki dijital paralar için gelecek fiyatlara dair tahminlerde bulunuyoruz.

İyi yatırım getirisi sağlayacak kripto para birimleri bulmaya çalışıyorsanız yatırım hakkında sağduyulu karar vermek için BEPRO Network hakkında olabildiğince çok bilgi kaynağını kendiniz keşfetmelisiniz.

BEPRO Network fiyatı bugün $0.00006399 USD'ye tekabül ediyor, ancak kripto para birimleri yüksek riskli varlıklar olduğu için fiyat düşebilir ya da yükselebilir ve yatırımınızı kaybedebilirsiniz

Kısa vadeli BEPRO Network tahmini

4 saatlik fiyat geçmişine göre

Uzun vadeli BEPRO Network tahmini

1 aylık fiyat geçmişine göre

Bitcoin'in büyüme paternine göre BEPRO Network fiyat tahmini

2027 2028 2029 2030
BEPRO Network, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %1 oranında büyüme gösterirse $0.000065 $0.000067 $0.000069 $0.00007
BEPRO Network, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %2 oranında büyüme gösterirse $0.000067 $0.00007 $0.000074 $0.000078
BEPRO Network, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %5 oranında büyüme gösterirse $0.000072 $0.000081 $0.000092 $0.0001043
BEPRO Network, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %10 oranında büyüme gösterirse $0.00008 $0.0001015 $0.000128 $0.000161
BEPRO Network, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %20 oranında büyüme gösterirse $0.000097 $0.000147 $0.000224 $0.000341
BEPRO Network, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %50 oranında büyüme gösterirse $0.000147 $0.000338 $0.000778 $0.001789
BEPRO Network, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %100 oranında büyüme gösterirse $0.00023 $0.000829 $0.002984 $0.010741

Soru Kutusu

LX iyi bir yatırım mı?

BEPRO Network satın alma kararı tamamen bireysel risk toleransınıza bağlıdır. Gördüğünüz gibi, BEPRO Network değeri son 24 saat içinde 8.6884% oranında yükselmiştir, ve BEPRO Network son 30 günlük sürede oranında azalmıştır. Bu nedenle, BEPRO Network'a yatırım yapma kararı, bu yatırımın ticaret hedeflerinize uyup uymadığına bağlı olacaktır.

BEPRO Network yükselebilir mi?

BEPRO Network ortalama değeri yıl sonuna kadar $0.000061 seviyesine kadar düşebilir gibi görünmektedir. BEPRO Network'ın uzun vadeli beş yıllık görünümüne bakıldığında, dijital para birimi $0.000613 seviyesine kadar büyüyebilir. Ancak piyasanın öngörülemezliği göz önüne alındığında, herhangi bir projeye, ağa veya varlığa yatırım yapmadan önce detaylı bir araştırma yapmanız önemlidir.

Önümüzdeki hafta BEPRO Network fiyatı ne olacak?

Yeni deneysel BEPRO Network tahminimize göre, BEPRO Network fiyatı önümüzdeki hafta -5.7% oranında düşecek ve $0.0000603 seviyesine ulaşacaktır 6 Eylül 2026 itibariyle.

Önümüzdeki ay BEPRO Network fiyatı ne olacak?

Yeni deneysel BEPRO Network tahminimize göre, BEPRO Network fiyatı önümüzdeki ay -31.25% oranında düşecek ve $0.0000439 seviyesine ulaşacaktır 29 Eylül 2026 itibariyle.

2026 yılında BEPRO Network fiyatı ne kadar yükselebilir?

Son BEPRO Network değer tahminimize göre, LX fiyatı $0.000021 ve $0.000061 aralığında dalgalanması beklenmektedir. Ancak, kripto para piyasasının son derece dalgalı olduğunu ve bu BEPRO Network fiyat tahmininin ani ve aşırı fiyat dalgalanmalarını dikkate almadığını unutmamak önemlidir.

5 yıl içinde BEPRO Network nerede olacak?

BEPRO Network'ın geleceği $0.000613 seviyesine kadar artış gösteren bir eğilimde görünmektedir. BEPRO Network'ın 2030 tahminine dayanarak, BEPRO Network değeri yaklaşık olarak $0.000613 seviyesine ulaşabilirken, en düşük zirve yaklaşık $0.000071 seviyesinde beklenmektedir.

2026 yılında BEPRO Network ne kadar olacak?

Yeni deneysel BEPRO Network fiyat tahmin simülasyonumuza göre, 2026 yılında LX'ın değeri -3.39% oranında düşecektir ve en iyi durumda $0.000061 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat, 2026 yılı boyunca $0.000061 ve $0.000021 arasında olacaktır.

2027 yılında BEPRO Network ne kadar olacak?

Son deneysel simülasyonumuza göre, 2027 yılında LX'ın değeri 12.31% oranında artacaktır ve en iyi durumda $0.000071 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat, 2027 yılı boyunca $0.000071 ve $0.00002 arasında olacaktır.

2028 yılında BEPRO Network ne kadar olacak?

Yeni deneysel BEPRO Network fiyat tahmin modelimize göre, LX'ın değeri 2028 yılında 133.19% oranında artacaktır, en iyi durumda $0.000149 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat, yıl boyunca $0.000149 ve $0.000038 arasında olacaktır.

2029 yılında BEPRO Network ne kadar olacak?

Deneysel tahmin modelimize göre, BEPRO Network değeri 1398.41% oranında artacaktır ve 2029 yılında en iyi durumda $0.000958 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat aralığı $0.000958 ve $0.000125 arasında olacaktır.

2030 yılında BEPRO Network ne kadar olacak?

Yeni deneysel simülasyona göre, LX'ın değeri 858.09% oranında artacaktır, $0.000613 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat 2030 yılı boyunca $0.000613 ve $0.000071 arasında olacaktır.

2031 yılında BEPRO Network ne kadar olacak?

BEPRO Network'ın değeri 2031 yılında 298.23% oranında artacaktır, ve en iyi durumda $0.000254 seviyesine ulaşacaktır. Yıl boyunca fiyat $0.000254 ve $0.000092 arasında olacaktır.

2032 yılında BEPRO Network ne kadar olacak?

BEPRO Network fiyatı 843.46% oranında artacaktır, 2032 yılında $0.0006038 seviyesine ulaşabilir. Fiyat $0.0006038 ve $0.000135 arasında olacaktır.

2033 yılında BEPRO Network ne kadar olacak?

LX'ın değeri 5213.26% oranında artacaktır, ve 2033 yılı için $0.00340048 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat aralığı $0.00340048 ve $0.0005072 arasında olacaktır.

2034 yılında BEPRO Network ne kadar olacak?

Yeni simülasyon sonuçlarına göre, LX'ın değeri 2226.2% oranında artacaktır, ve $0.001488 seviyesine ulaşacaktır. Yıl boyunca fiyat aralığı $0.001488 ve $0.000254 arasında olacaktır.

2035 yılında BEPRO Network ne kadar olacak?

Deneysel tahminimize göre, 2035 yılında LX'ın değeri 1312.09% oranında artacaktır, ve en iyi durumda $0.0009037 seviyesine ulaşacaktır. Yıl boyunca fiyat $0.0009037 ve $0.000342 arasında olacaktır.

2036 yılında BEPRO Network ne kadar olacak?

LX'ın değeri 2036 yılında 3954.06% oranında artacaktır, ve $0.002594 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat $0.002594 ve $0.000513 arasında olacaktır.

2037 yılında BEPRO Network ne kadar olacak?

Deneysel simülasyonumuza göre, 2037 yılında BEPRO Network'ın değeri 18740.45% oranında artacaktır, ve en iyi durumda $0.012057 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat 2037 yılı boyunca $0.012057 ve $0.002374 arasında olacaktır.

BEPRO Network fiyat hareketlerini nasıl okumalı ve tahmin etmeli?

BEPRO Network tüccarları, piyasa yönünü tahmin etmek için göstergeler ve grafik desenleri kullanır. Ayrıca, bir düşüş trendinin ne zaman yavaşlayabileceğini veya bir yükseliş trendinin ne zaman durabileceğini ölçmek için önemli destek ve direnç seviyelerini belirlerler.

BEPRO Network Fiyat Tahmin Göstergeleri

Hareketli ortalamalar, BEPRO Network fiyat tahmini için popüler araçlardır. Basit bir hareketli ortalama (SMA), LX'ın belirli bir dönem boyunca ortalama kapanış fiyatını hesaplar, örneğin 12 günlük SMA. Üssel hareketli ortalama (EMA), yakın fiyatlara daha fazla ağırlık verir ve fiyat değişikliklerine daha hızlı tepki verir.

Kripto piyasasında yaygın olarak kullanılan hareketli ortalamalar arasında 50 günlük, 100 günlük ve 200 günlük ortalamalar bulunur ve bunlar önemli direnç ve destek seviyelerini belirlemeye yardımcı olur. LX'ın bu ortalamaların üzerinde bir fiyat hareketi yükseliş olarak görülürken, aşağı düşüş zayıflık belirtir.

Tüccarlar ayrıca LX'ın gelecekteki yönünü ölçmek için RSI ve Fibonacci geri çekilme seviyelerini kullanır.

BEPRO Network grafiklerini nasıl okumalı ve fiyat hareketlerini tahmin etmeli?

Çoğu tüccar, daha ayrıntılı bilgi sağladığı için basit çizgi grafiklere kıyasla mum grafiklerini tercih eder. Mumlar, BEPRO Network'ın fiyat hareketini 5 dakikalık kısa vadeli trendler ve haftalık uzun vadeli trendler gibi farklı zaman dilimlerinde temsil edebilir. Popüler seçenekler arasında 1 saatlik, 4 saatlik ve 1 günlük grafikler bulunur.

Örneğin, 1 saatlik bir mum grafiği, her saat içinde LX'ın açılış, kapanış, en yüksek ve en düşük fiyatlarını gösterir. Mumun rengi önemlidir: yeşil, fiyatın açılıştan daha yüksek kapandığını gösterirken, kırmızı bunun tersini ifade eder. Bazı grafikler aynı bilgiyi iletmek için boş ve dolu mumlar kullanır.

BEPRO Network fiyatını ne etkiler?

BEPRO Network'ın fiyat hareketi, blok ödülü yarılanmaları, hard fork'lar ve protokol güncellemeleri gibi faktörlerden etkilenen arz ve talep tarafından yönlendirilir. Düzenlemeler, şirketler ve hükümetler tarafından benimsenme ve kripto para borsası hackleri gibi gerçek dünya olayları da LX'ın fiyatını etkiler. BEPRO Network'ın piyasa değeri hızla değişebilir.

Tüccarlar genellikle BEPRO Network'ın büyük sahipleri olan LX "balinalarının" aktivitelerini izlerler, çünkü onların eylemleri nispeten küçük olan BEPRO Network pazarında fiyat hareketlerini önemli ölçüde etkileyebilir.

Yükseliş ve düşüş fiyat tahmin desenleri

Tüccarlar genellikle kripto para fiyat tahminlerinde avantaj elde etmek için mum desenlerini tanımlarlar. Belirli oluşumlar yükseliş trendlerini gösterirken, diğerleri düşüş hareketlerini önerir.

Genellikle takip edilen yükseliş mum desenleri:

  • Çekiç
  • Yutan Boğa
  • Delici Çizgi
  • Sabah Yıldızı
  • Üç Beyaz Asker

Yaygın düşüş mum desenleri:

  • Ayı Harami
  • Karanlık Bulut Örtüsü
  • Akşam Yıldızı
  • Kayan Yıldız
  • Asılan Adam
$2.67T
Toplam piyasa değeri
$92.31B
Toplam hacim
BTC 59.45%     ETH 11.40%
Baskınlığı
Select currency