ApeSwap Finance

ApeSwap Geleceği Fiyat Tahmini - BANANA

$0.0006179 3.9495%
Add to portfolio
Add to favorites
Sentiment
Boğa 85.71%     
     Ayı 14.29%
SMA 50
$0.000236
SMA 200
$0.000059
RSI (14)
75.26
Momentum (10)
0
MACD (12, 26)
0
Hull Moving Average (9)
0.0006039
Genel Bakış   Tahmin

2026 yılına kadar ApeSwap fiyat tahmini $0.00064 olacak

Yıl Min. fiyat Max. fiyat
2026 $0.000189 $0.00064
2027 $0.000182 $0.000646
2028 $0.000344 $0.001342
2029 $0.001132 $0.008628
2030 $0.000646 $0.005517
2031 $0.000833 $0.002293
2032 $0.001222 $0.005432
2033 $0.004563 $0.030595
2034 $0.002291 $0.013395
2035 $0.003078 $0.008131

Yatırım Kârı Hesaplayıcı

Bugün ApeSwap’de $10,000.00 tutarında short açıp Nov 23, 2026 tarihinde kapatırsanız, tahminimize göre yaklaşık $5,792.34 kazanç elde edebilir ve önümüzdeki 90 gün içinde 57.92% getiri sağlayabilirsiniz.

$
$5,792.34 (57.92% ROI)

ApeSwap Finance için uzun vadeli fiyat tahmini: 2027, 2028, 2029, 2030, 2031, 2032 ve 2037

ApeSwap Finance için 2026 fiyat tahmini

ApeSwap Finance için 2026 fiyat tahmini, ortalama fiyatın alt sınırda $0.000189 ile üst sınırda $0.00064 arasında olabileceğini gösteriyor. Kripto piyasasında, bugünün ortalama fiyatına kıyasla, ApeSwap Finance 3.63% artabilir ve eğer BANANA tahmin edilen fiyat hedefine ulaşırsa 2026 yılına kadar bu gerçekleşebilir.

ApeSwap Finance fiyat tahmini 2027-2032

BANANA için 2027-2032 fiyat tahmini, şu anda alt sınırda $0.000414 ve üst sınırda $0.00488 fiyat aralığında bulunuyor. Piyasadaki fiyat dalgalanmaları göz önüne alındığında, ApeSwap Finance üst fiyat hedefine ulaşırsa, bugünün fiyatına kıyasla 2029 yılına kadar 689.83% artış gösterebilir.

ApeSwap Finance Fiyat Tahmini Potansiyel Düşük ($) Ortalama Fiyat ($) Potansiyel Yüksek ($)
2027 $0.000182 $0.000414 $0.000646
2028 $0.000344 $0.000843 $0.001342
2029 $0.001132 $0.00488 $0.008628
2030 $0.000646 $0.003081 $0.005517
2031 $0.000833 $0.001563 $0.002293
2032 $0.001222 $0.003327 $0.005432

ApeSwap Finance fiyat tahmini 2032-2037

ApeSwap Finance için 2032-2037 fiyat tahmini, şu anda alt sınırda $0.003327 ve üst sınırda $0.064926 olarak tahmin edilmektedir. Mevcut fiyata kıyasla, ApeSwap Finance üst fiyat hedefine ulaşırsa, 2037 yılına kadar potansiyel olarak 10407.22% artış gösterebilir. Lütfen bu bilgilerin sadece genel amaçlar için olduğunu ve uzun vadeli yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemesi gerektiğini unutmayın.

ApeSwap Finance Fiyat Tahmini Potansiyel Düşük ($) Ortalama Fiyat ($) Potansiyel Yüksek ($)
2032 $0.001222 $0.003327 $0.005432
2033 $0.004563 $0.017579 $0.030595
2034 $0.002291 $0.007843 $0.013395
2035 $0.003078 $0.0056046 $0.008131
2036 $0.004621 $0.013983 $0.023344
2037 $0.021362 $0.064926 $0.10849

ApeSwap Finance Potansiyel fiyat histogramı

Teknik Analize Dayalı ApeSwap Finance Fiyat Tahmini

Piyasa Duyarlılık Göstergesi
Boğa 85.71%
Ayı 14.29%

25 Ağustos 2026 itibariyle, ApeSwap Finance için genel fiyat tahmini duyarlılığı Boğa, 30 teknik gösterge yükseliş sinyalleri gösterirken 5 düşüş sinyalleri gösteriyor. BANANA fiyat tahmini en son 25 Ağustos 2026 tarihinde güncellendi.

ApeSwap Finance'ın 50 Günlük, 200 Günlük Basit Hareketli Ortalamaları ve 14 Günlük Göreceli Güç Endeksi - RSI (14)

Teknik göstergelerimize göre, ApeSwap Finance'ın 200 günlük SMA'sının önümüzdeki ay içinde artmak ve 23 Eyl 2026 tarihinde $0.000138 seviyesine ulaşması bekleniyor. ApeSwap Finance için kısa vadeli 50 günlük SMA'nın 23 Eyl 2026 tarihinde $0.000492 seviyesine ulaşması öngörülüyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) momentum osilatörü, bir kripto paranın aşırı satılmış (30'un altında) veya aşırı satın alınmış (70'in üzerinde) olup olmadığını belirlemek için yaygın olarak kullanılan bir araçtır. Şu anda, RSI 75.26 seviyesinde olup, BANANA piyasasının SELL durumda olduğunu gösteriyor.

Sal, 25 Ağu, 2026 için Popüler BANANA Hareketli Ortalamalar ve Osilatörler

Hareketli ortalamalar (MA), belirli bir dönem boyunca fiyat hareketlerini düzleştirmek için tasarlanmış, finansal piyasalar genelinde yaygın olarak kullanılan göstergelerdir. Gecikmeli göstergeler olarak, geçmiş fiyat verilerine dayanırlar. Aşağıdaki tablo iki türü vurgulamaktadır: basit hareketli ortalama (SMA) ve üstel hareketli ortalama (EMA).

Günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA)

Dönem Değer İşlem
SMA 3 $0.00058 BUY
SMA 5 $0.000533 BUY
SMA 10 $0.000474 BUY
SMA 21 $0.000432 BUY
SMA 50 $0.000236 BUY
SMA 100 $0.000118 BUY
SMA 200 $0.000059 BUY

Günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA)

Dönem Değer İşlem
EMA 3 $0.000578 BUY
EMA 5 $0.000547 BUY
EMA 10 $0.000497 BUY
EMA 21 $0.000425 BUY
EMA 50 $0.000292 BUY
EMA 100 $0.000183 BUY
EMA 200 $0.000114 BUY

Haftalık Basit Hareketli Ortalama (SMA)

Dönem Değer İşlem
SMA 21 $0.000131 BUY
SMA 50 $0.000055 BUY
SMA 100 $0.00018 BUY
SMA 200 $0.011696 SELL

Haftalık Üstel Hareketli Ortalama (EMA)

Dönem Değer İşlem
EMA 21 $0.0002079 BUY
EMA 50 $0.000471 BUY
EMA 100 $0.030267 SELL
EMA 200 $0.2432073 SELL

ApeSwap Finance Osilatörleri

Osilatör, iki uç değer arasında yüksek ve düşük sınırlar belirleyerek, bu sınırlar içinde dalgalanan bir trend göstergesi oluşturan bir teknik analiz aracıdır. Tüccarlar, kısa vadeli aşırı alım veya aşırı satım koşullarını belirlemek için bu göstergeden faydalanırlar.

Dönem Değer İşlem
RSI (14) 75.26 SELL
Stoch RSI (14) 125.02 SELL
Hızlı Stokastik (14) 100 SELL
Emtia Kanal Endeksi (20) 244.29 SELL
Ortalama Yön Endeksi (14) 33.2 BUY
Harika Osilatör (5, 34) 0.000186 NEUTRAL
Momentum (10) 0 BUY
MACD (12, 26) 0 BUY
Williams Yüzde Aralığı (14) -0 SELL
Ultimate Osilatör (7, 14, 28) 91.38 SELL
VWMA (10) 0.000534 BUY
Hull Hareketli Ortalaması (9) 0.0006039 BUY
Ichimoku Bulutu B/L (9, 26, 52, 26) 0.00000000017 BUY

Dünya genelinde para akışlarına göre ApeSwap Finance fiyat tahmini

ApeSwap Finance fiyat tahmini için kullanılan dünya genelinde para akışlarıyla ilgili tanımlamalar

M0: Tüm fiziksel para ve fiziksel parayla alım-satım yapılabilen merkez bankalarındaki hesapların toplamı.

M1: M0 ve "mevduat" veya "mevcut" hesaplar dahil olmak üzere vadesiz hesaplarının tümü.

M2: M1 ve çoğu tasarruf hesabı, para piyasası hesapları ve 100.000 $ altındaki para yatırma (CD) hesaplarının tümü.

İnternet şirketleri veya teknoloji nişlerine göre ApeSwap Finance fiyat tahminleri

Karşılaştırma 2027 2028 2029 2030 2031 2032
Facebook hisseleri $0.000868 $0.00122 $0.001714 $0.002409 $0.003385 $0.004756
Amazon.com hisseleri $0.001289 $0.00269 $0.005613 $0.011712 $0.024439 $0.050993
Apple hisseleri $0.000876 $0.001243 $0.001763 $0.0025012 $0.003547 $0.005032
Netflix hisseleri $0.000974 $0.001538 $0.002427 $0.003829 $0.006042 $0.009534
Google hisseleri $0.0008002 $0.001036 $0.001341 $0.001737 $0.00225 $0.002914
Tesla hisseleri $0.00140077 $0.003175 $0.007198 $0.016318 $0.036992 $0.083859
Kodak hisseleri $0.000463 $0.000347 $0.00026 $0.000195 $0.000146 $0.0001098
Nokia hisseleri $0.0004093 $0.000271 $0.000179 $0.000119 $0.000078 $0.000052

Bu hesaplama, piyasa değerinin bazı internet şirketlerinin veya teknolojik nişlerin piyasa değeri gibi davranacağını varsayarsak bir kripto paranın ne kadara mal olabileceğini gösterir. Veri projeksiyonlarını ekstrapole ederseniz, 2027, 2028, 2029, 2030, 2031 ve 2032 yılları için ApeSwap fiyatının gelecekteki potansiyel görünümünü elde edebilirsiniz.

ApeSwap Finance öngörü ve tahminlerine genel bakış

Şöyle sorularınız olabilir: "ApeSwap Finance için şimdi mi yatırım yapmalıyım?", "Bugün mü BANANA satın almalıyım?", "ApeSwap Finance kısa ve uzun vade için iyi veya kötü bir yatırım mı?".

ApeSwap Finance/ApeSwap öngörülerini gerçek zamanlı verilerle düzenli olarak güncelliyoruz. Benzer tahminlerimizi inceleyin. Teknik analiz yöntemleriyle ApeSwap Finance gibi büyük miktarlardaki dijital paralar için gelecek fiyatlara dair tahminlerde bulunuyoruz.

İyi yatırım getirisi sağlayacak kripto para birimleri bulmaya çalışıyorsanız yatırım hakkında sağduyulu karar vermek için ApeSwap Finance hakkında olabildiğince çok bilgi kaynağını kendiniz keşfetmelisiniz.

ApeSwap Finance fiyatı bugün $0.0006179 USD'ye tekabül ediyor, ancak kripto para birimleri yüksek riskli varlıklar olduğu için fiyat düşebilir ya da yükselebilir ve yatırımınızı kaybedebilirsiniz

Bitcoin'in büyüme paternine göre ApeSwap Finance fiyat tahmini

2027 2028 2029 2030
ApeSwap Finance, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %1 oranında büyüme gösterirse $0.000633 $0.00065 $0.000667 $0.000684
ApeSwap Finance, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %2 oranında büyüme gösterirse $0.00065 $0.000683 $0.000719 $0.000756
ApeSwap Finance, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %5 oranında büyüme gösterirse $0.000698 $0.000788 $0.000891 $0.0010073
ApeSwap Finance, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %10 oranında büyüme gösterirse $0.000778 $0.00098 $0.001235 $0.001557
ApeSwap Finance, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %20 oranında büyüme gösterirse $0.000939 $0.001427 $0.002169 $0.003297
ApeSwap Finance, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %50 oranında büyüme gösterirse $0.001421 $0.003267 $0.007514 $0.017281
ApeSwap Finance, Bitcoin'in geçmiş yıllık ortama büyümesine göre %100 oranında büyüme gösterirse $0.002224 $0.0080052 $0.028813 $0.1037085

Soru Kutusu

BANANA iyi bir yatırım mı?

ApeSwap Finance satın alma kararı tamamen bireysel risk toleransınıza bağlıdır. Gördüğünüz gibi, ApeSwap Finance değeri son 24 saat içinde 3.9495% oranında yükselmiştir, ve ApeSwap Finance son 30 günlük sürede oranında azalmıştır. Bu nedenle, ApeSwap Finance'a yatırım yapma kararı, bu yatırımın ticaret hedeflerinize uyup uymadığına bağlı olacaktır.

ApeSwap Finance yükselebilir mi?

ApeSwap Finance ortalama değeri yıl sonuna kadar $0.00064 seviyesine kadar yükselebilir gibi görünmektedir. ApeSwap Finance'ın uzun vadeli beş yıllık görünümüne bakıldığında, dijital para birimi $0.005517 seviyesine kadar büyüyebilir. Ancak piyasanın öngörülemezliği göz önüne alındığında, herhangi bir projeye, ağa veya varlığa yatırım yapmadan önce detaylı bir araştırma yapmanız önemlidir.

Önümüzdeki hafta ApeSwap Finance fiyatı ne olacak?

Yeni deneysel ApeSwap Finance tahminimize göre, ApeSwap Finance fiyatı önümüzdeki hafta -10.55% oranında düşecek ve $0.000552 seviyesine ulaşacaktır 1 Eylül 2026 itibariyle.

Önümüzdeki ay ApeSwap Finance fiyatı ne olacak?

Yeni deneysel ApeSwap Finance tahminimize göre, ApeSwap Finance fiyatı önümüzdeki ay -30.48% oranında düşecek ve $0.000429 seviyesine ulaşacaktır 24 Eylül 2026 itibariyle.

2026 yılında ApeSwap Finance fiyatı ne kadar yükselebilir?

Son ApeSwap Finance değer tahminimize göre, BANANA fiyatı $0.000189 ve $0.00064 aralığında dalgalanması beklenmektedir. Ancak, kripto para piyasasının son derece dalgalı olduğunu ve bu ApeSwap Finance fiyat tahmininin ani ve aşırı fiyat dalgalanmalarını dikkate almadığını unutmamak önemlidir.

5 yıl içinde ApeSwap Finance nerede olacak?

ApeSwap Finance'ın geleceği $0.005517 seviyesine kadar artış gösteren bir eğilimde görünmektedir. ApeSwap Finance'ın 2030 tahminine dayanarak, ApeSwap Finance değeri yaklaşık olarak $0.005517 seviyesine ulaşabilirken, en düşük zirve yaklaşık $0.000646 seviyesinde beklenmektedir.

2026 yılında ApeSwap Finance ne kadar olacak?

Yeni deneysel ApeSwap Finance fiyat tahmin simülasyonumuza göre, 2026 yılında BANANA'ın değeri 3.63% oranında artacaktır ve en iyi durumda $0.00064 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat, 2026 yılı boyunca $0.00064 ve $0.000189 arasında olacaktır.

2027 yılında ApeSwap Finance ne kadar olacak?

Son deneysel simülasyonumuza göre, 2027 yılında BANANA'ın değeri 4.66% oranında artacaktır ve en iyi durumda $0.000646 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat, 2027 yılı boyunca $0.000646 ve $0.000182 arasında olacaktır.

2028 yılında ApeSwap Finance ne kadar olacak?

Yeni deneysel ApeSwap Finance fiyat tahmin modelimize göre, BANANA'ın değeri 2028 yılında 117.31% oranında artacaktır, en iyi durumda $0.001342 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat, yıl boyunca $0.001342 ve $0.000344 arasında olacaktır.

2029 yılında ApeSwap Finance ne kadar olacak?

Deneysel tahmin modelimize göre, ApeSwap Finance değeri 1296.36% oranında artacaktır ve 2029 yılında en iyi durumda $0.008628 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat aralığı $0.008628 ve $0.001132 arasında olacaktır.

2030 yılında ApeSwap Finance ne kadar olacak?

Yeni deneysel simülasyona göre, BANANA'ın değeri 792.84% oranında artacaktır, $0.005517 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat 2030 yılı boyunca $0.005517 ve $0.000646 arasında olacaktır.

2031 yılında ApeSwap Finance ne kadar olacak?

ApeSwap Finance'ın değeri 2031 yılında 271.11% oranında artacaktır, ve en iyi durumda $0.002293 seviyesine ulaşacaktır. Yıl boyunca fiyat $0.002293 ve $0.000833 arasında olacaktır.

2032 yılında ApeSwap Finance ne kadar olacak?

ApeSwap Finance fiyatı 779.2% oranında artacaktır, 2032 yılında $0.005432 seviyesine ulaşabilir. Fiyat $0.005432 ve $0.001222 arasında olacaktır.

2033 yılında ApeSwap Finance ne kadar olacak?

BANANA'ın değeri 4851.4% oranında artacaktır, ve 2033 yılı için $0.030595 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat aralığı $0.030595 ve $0.004563 arasında olacaktır.

2034 yılında ApeSwap Finance ne kadar olacak?

Yeni simülasyon sonuçlarına göre, BANANA'ın değeri 2067.77% oranında artacaktır, ve $0.013395 seviyesine ulaşacaktır. Yıl boyunca fiyat aralığı $0.013395 ve $0.002291 arasında olacaktır.

2035 yılında ApeSwap Finance ne kadar olacak?

Deneysel tahminimize göre, 2035 yılında BANANA'ın değeri 1215.92% oranında artacaktır, ve en iyi durumda $0.008131 seviyesine ulaşacaktır. Yıl boyunca fiyat $0.008131 ve $0.003078 arasında olacaktır.

2036 yılında ApeSwap Finance ne kadar olacak?

BANANA'ın değeri 2036 yılında 3677.95% oranında artacaktır, ve $0.023344 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat $0.023344 ve $0.004621 arasında olacaktır.

2037 yılında ApeSwap Finance ne kadar olacak?

Deneysel simülasyonumuza göre, 2037 yılında ApeSwap Finance'ın değeri 17457.32% oranında artacaktır, ve en iyi durumda $0.10849 seviyesine ulaşacaktır. Fiyat 2037 yılı boyunca $0.10849 ve $0.021362 arasında olacaktır.

ApeSwap Finance fiyat hareketlerini nasıl okumalı ve tahmin etmeli?

ApeSwap Finance tüccarları, piyasa yönünü tahmin etmek için göstergeler ve grafik desenleri kullanır. Ayrıca, bir düşüş trendinin ne zaman yavaşlayabileceğini veya bir yükseliş trendinin ne zaman durabileceğini ölçmek için önemli destek ve direnç seviyelerini belirlerler.

ApeSwap Finance Fiyat Tahmin Göstergeleri

Hareketli ortalamalar, ApeSwap Finance fiyat tahmini için popüler araçlardır. Basit bir hareketli ortalama (SMA), BANANA'ın belirli bir dönem boyunca ortalama kapanış fiyatını hesaplar, örneğin 12 günlük SMA. Üssel hareketli ortalama (EMA), yakın fiyatlara daha fazla ağırlık verir ve fiyat değişikliklerine daha hızlı tepki verir.

Kripto piyasasında yaygın olarak kullanılan hareketli ortalamalar arasında 50 günlük, 100 günlük ve 200 günlük ortalamalar bulunur ve bunlar önemli direnç ve destek seviyelerini belirlemeye yardımcı olur. BANANA'ın bu ortalamaların üzerinde bir fiyat hareketi yükseliş olarak görülürken, aşağı düşüş zayıflık belirtir.

Tüccarlar ayrıca BANANA'ın gelecekteki yönünü ölçmek için RSI ve Fibonacci geri çekilme seviyelerini kullanır.

ApeSwap Finance grafiklerini nasıl okumalı ve fiyat hareketlerini tahmin etmeli?

Çoğu tüccar, daha ayrıntılı bilgi sağladığı için basit çizgi grafiklere kıyasla mum grafiklerini tercih eder. Mumlar, ApeSwap Finance'ın fiyat hareketini 5 dakikalık kısa vadeli trendler ve haftalık uzun vadeli trendler gibi farklı zaman dilimlerinde temsil edebilir. Popüler seçenekler arasında 1 saatlik, 4 saatlik ve 1 günlük grafikler bulunur.

Örneğin, 1 saatlik bir mum grafiği, her saat içinde BANANA'ın açılış, kapanış, en yüksek ve en düşük fiyatlarını gösterir. Mumun rengi önemlidir: yeşil, fiyatın açılıştan daha yüksek kapandığını gösterirken, kırmızı bunun tersini ifade eder. Bazı grafikler aynı bilgiyi iletmek için boş ve dolu mumlar kullanır.

ApeSwap Finance fiyatını ne etkiler?

ApeSwap Finance'ın fiyat hareketi, blok ödülü yarılanmaları, hard fork'lar ve protokol güncellemeleri gibi faktörlerden etkilenen arz ve talep tarafından yönlendirilir. Düzenlemeler, şirketler ve hükümetler tarafından benimsenme ve kripto para borsası hackleri gibi gerçek dünya olayları da BANANA'ın fiyatını etkiler. ApeSwap Finance'ın piyasa değeri hızla değişebilir.

Tüccarlar genellikle ApeSwap Finance'ın büyük sahipleri olan BANANA "balinalarının" aktivitelerini izlerler, çünkü onların eylemleri nispeten küçük olan ApeSwap Finance pazarında fiyat hareketlerini önemli ölçüde etkileyebilir.

Yükseliş ve düşüş fiyat tahmin desenleri

Tüccarlar genellikle kripto para fiyat tahminlerinde avantaj elde etmek için mum desenlerini tanımlarlar. Belirli oluşumlar yükseliş trendlerini gösterirken, diğerleri düşüş hareketlerini önerir.

Genellikle takip edilen yükseliş mum desenleri:

  • Çekiç
  • Yutan Boğa
  • Delici Çizgi
  • Sabah Yıldızı
  • Üç Beyaz Asker

Yaygın düşüş mum desenleri:

  • Ayı Harami
  • Karanlık Bulut Örtüsü
  • Akşam Yıldızı
  • Kayan Yıldız
  • Asılan Adam
$2.67T
Toplam piyasa değeri
$130.89B
Toplam hacim
BTC 59.66%     ETH 11.22%
Baskınlığı
Select currency