Parrot USD

Parrot USD PAI Fiyatı

$0.9964 0%
Add to portfolio
Add to favorites
Kategoriler
DePIN
+62
En çok işlem gören pariteler
ICO Fiyatı
ROI
FDV
$4.21M
Piyasa değeri
$4.21M
Düşük - Yüksek [24h]
$0 - $0
İşlem Hacmi [24h]
$221.98
Mevcut - Maks. Arz
4.22M - 4.22M
Genel Bakış   Tahmin

Parrot USD Fiyat grafiği

Sorry, that's all we've gotfor now...

İstatistikler

Parrot USD Fiyatı $0.9964 Tüm zamanların en yükseği $10.76 (-90.74%) ATH tarihi 23 Kas 2023 ATH'den itibaren geçen gün 1010
Fiyat değişikliği $0 (0%)

Parrot USD Yorum

Parrot USD(PAI) ATH - Tüm Zamanların En Yükseği

Parrot USD ATH Fiyatı $10.76
ATH'den İtibaren Geçen Gün 1010
ATH Tarihi 23 Kas 2023
Tüm Zamanların En Yükseği % -90.74%

Parrot USD(PAI) - Coin Alım-Satım Verileri

Parrot USD Fiyatı $0.9964
Para Birimi Kodu PAI
Piyasa Değeri $4.21M
24 sa. içinde en düşük değer $0
24 sa. içinde en yüksek değer $0
24 saatlik İşlem Hacmi $221.98
Dolaşımdaki Mevcut Arz 4.22M
Maksimum Arz 4.22M
Algoritma
ICO Fiyatı ve ICO ROI
24 saatlik Fiyat Değişimi % 0%
PAI için fiyat teklifi $0.9964

Parrot USD Kripto Para Birimi Hakkında Soru-Cevap

Bir Parrot USD şu an ne kadar ediyor?

1 Parrot USD şu an $0.9964 ediyor.

PAI fiyatı nedir?

PAI fiyatı $0.9964.

Parrot USD için maksimum arz nedir?

Parrot USD için maksimum arz 4.22M.

Parrot USD borsa simgesi veya kodu nedir?

Parrot USD borsa simgesi veya borsa kodu PAI.

Dolaşımda kaç PAI coin var?

Dolaşımda 4.22M PAI var.

Parrot USD(PAI) için döviz kuru nedir?

Parrot USD için döviz kuru $0.9964.

Alım-Satım Piyasalarında Parrot USD Döviz Kurları

# Borsası Parite Fiyat 24 sa. hacim Hacim % Güncellendi
1 Meteora Meteora PAI/USDC $0.8087 $0 0 9 months ago
$2.61T
Toplam piyasa değeri
$81.13B
Toplam hacim
BTC 59.51%     ETH 11.22%
Baskınlığı
Select currency