LENS Platform

LENS Platform LENS Fiyatı

$0.00000772 0%
Add to portfolio
Add to favorites
ICO Fiyatı
ROI
FDV
$0
Piyasa değeri
$6.8K
Düşük - Yüksek [24h]
$0 - $0
İşlem Hacmi [24h]
$0
Mevcut - Maks. Arz
1.3B - 30B
Genel Bakış   Tahmin

LENS Platform Fiyat grafiği

Sorry, that's all we've gotfor now...

İstatistikler

LENS Platform Fiyatı $0.00000772 Tüm zamanların en yükseği $0.00001473 (52.38%) ATH tarihi 1 May 2019 ATH'den itibaren geçen gün 2677
Fiyat değişikliği $0 (0%)

LENS Platform Yorum

LENS Platform(LENS) ATH - Tüm Zamanların En Yükseği

LENS Platform ATH Fiyatı $0.00001473
ATH'den İtibaren Geçen Gün 2677
ATH Tarihi 1 May 2019
Tüm Zamanların En Yükseği % 52.38%

LENS Platform(LENS) - Coin Alım-Satım Verileri

LENS Platform Fiyatı $0.00000772
Para Birimi Kodu LENS
Piyasa Değeri $6.8K
24 sa. içinde en düşük değer $0
24 sa. içinde en yüksek değer $0
24 saatlik İşlem Hacmi $0
Dolaşımdaki Mevcut Arz 1.3B
Maksimum Arz 30B
Algoritma
ICO Fiyatı ve ICO ROI
24 saatlik Fiyat Değişimi % 0%
LENS için fiyat teklifi $0.00000772

LENS Platform Kripto Para Birimi Hakkında Soru-Cevap

Bir LENS Platform şu an ne kadar ediyor?

1 LENS Platform şu an $0.00000772 ediyor.

LENS fiyatı nedir?

LENS fiyatı $0.00000772.

LENS Platform için maksimum arz nedir?

LENS Platform için maksimum arz 30B.

LENS Platform borsa simgesi veya kodu nedir?

LENS Platform borsa simgesi veya borsa kodu LENS.

Dolaşımda kaç LENS coin var?

Dolaşımda 1.3B LENS var.

LENS Platform(LENS) için döviz kuru nedir?

LENS Platform için döviz kuru $0.00000772.

Alım-Satım Piyasalarında LENS Platform Döviz Kurları

# Borsası Parite Fiyat 24 sa. hacim Hacim % Güncellendi
$2.63T
Toplam piyasa değeri
$85.16B
Toplam hacim
BTC 58.95%     ETH 11.12%
Baskınlığı
Select currency