Clear Secure YOU fiyat tahmini
Clear Secure fiyat tahmini – 2031 yılına kadar $47.29 seviyesine ulaşabilir
| Yıl | En düşük fiyat | En yüksek fiyat |
|---|---|---|
| 2026 - 2027 | $41.33 | $52.67 |
| 2028 - 2029 | $32.46 | $43.78 |
| 2030 - 2031 | $34.63 | $47.29 |
| 2032 - 2033 | $46.02 | $71.19 |
| 2034 - 2035 | $68.86 | $101.43 |
| 2036 - 2037 | $96.56 | $175.97 |
| 2038 - 2039 | $102.89 | $152.19 |
| 2040 - 2041 | $93.53 | $149.79 |
| 2042 - 2043 | $117.48 | $163.67 |
| 2044 - 2045 | $162.44 | $221.39 |
Clear Secure günlük fiyat tahmini — önümüzdeki 30 gün
| Tarih | Fiyat | Bugüne göre değişim |
|---|---|---|
| 4 Kasım 2026 | $48.52 | 1.19% |
| 5 Kasım 2026 | $48.76 | 1.69% |
| 6 Kasım 2026 | $49.15 | 2.51% |
| 7 Kasım 2026 | $49.30 | 2.81% |
| 8 Kasım 2026 | $49.19 | 2.59% |
| 9 Kasım 2026 | $48.96 | 2.11% |
| 10 Kasım 2026 | $49.12 | 2.44% |
| 11 Kasım 2026 | $49.23 | 2.66% |
| 12 Kasım 2026 | $49.35 | 2.93% |
| 13 Kasım 2026 | $49.16 | 2.52% |
| 14 Kasım 2026 | $49.35 | 2.93% |
| 15 Kasım 2026 | $49.20 | 2.6% |
| 16 Kasım 2026 | $49.66 | 3.56% |
| 17 Kasım 2026 | $49.48 | 3.2% |
| 18 Kasım 2026 | $49.66 | 3.56% |
| 19 Kasım 2026 | $49.48 | 3.2% |
| 20 Kasım 2026 | $49.60 | 3.44% |
| 21 Kasım 2026 | $49.23 | 2.67% |
| 22 Kasım 2026 | $49.02 | 2.22% |
| 23 Kasım 2026 | $48.57 | 1.3% |
| 24 Kasım 2026 | $48.36 | 0.85% |
| 25 Kasım 2026 | $48.70 | 1.56% |
| 26 Kasım 2026 | $48.52 | 1.19% |
| 27 Kasım 2026 | $48.81 | 1.8% |
| 28 Kasım 2026 | $48.68 | 1.52% |
| 29 Kasım 2026 | $48.55 | 1.25% |
| 30 Kasım 2026 | $48.44 | 1.03% |
| 1 Aralık 2026 | $48.77 | 1.72% |
| 2 Aralık 2026 | $49.14 | 2.48% |
| 3 Aralık 2026 | $49.50 | 3.23% |
Clear Secure için uzun vadeli fiyat tahmini: 2027-2037
2026 yılı için Clear Secure fiyat tahmini
2026 yılı için Clear Secure fiyat tahmini, ortalama fiyatın alt sınır olan $48.06 ile üst sınır olan $50.16 arasında değişebileceğini göstermektedir. Hisse senedi piyasasında, bugünün ortalama fiyatına kıyasla Clear Secure, 4.62% artış gösterebilir ve YOU tahmin edilen hedef fiyata ulaşırsa bu durum 2026 yılına kadar gerçekleşebilir.
2027 yılı için Clear Secure fiyat tahmini
2027 yılında Clear Secure fiyatının $41.33 ile $52.67 arasında işlem görmesi ve ortalama $47.00 olması bekleniyor.
2028 yılı için Clear Secure fiyat tahmini
2028 yılında Clear Secure fiyatının $32.46 ile $43.78 arasında işlem görmesi ve ortalama $38.12 olması bekleniyor.
2029 yılı için Clear Secure fiyat tahmini
2029 yılında Clear Secure fiyatının $32.72 ile $38.98 arasında işlem görmesi ve ortalama $35.85 olması bekleniyor.
2030 yılı için Clear Secure fiyat tahmini
2030 yılında Clear Secure fiyatının $34.63 ile $45.82 arasında işlem görmesi ve ortalama $40.22 olması bekleniyor.
2031 yılı için Clear Secure fiyat tahmini
2031 yılında Clear Secure fiyatının $42.59 ile $47.29 arasında işlem görmesi ve ortalama $44.94 olması bekleniyor.
2032 yılı için Clear Secure fiyat tahmini
2032 yılında Clear Secure fiyatının $46.02 ile $56.28 arasında işlem görmesi ve ortalama $51.15 olması bekleniyor.
2033 yılı için Clear Secure fiyat tahmini
2033 yılında Clear Secure fiyatının $56.40 ile $71.19 arasında işlem görmesi ve ortalama $63.79 olması bekleniyor.
2034 yılı için Clear Secure fiyat tahmini
2034 yılında Clear Secure fiyatının $68.86 ile $81.78 arasında işlem görmesi ve ortalama $75.32 olması bekleniyor.
2035 yılı için Clear Secure fiyat tahmini
2035 yılında Clear Secure fiyatının $77.10 ile $101.43 arasında işlem görmesi ve ortalama $89.26 olması bekleniyor.
2036 yılı için Clear Secure fiyat tahmini
2036 yılında Clear Secure fiyatının $96.56 ile $138.53 arasında işlem görmesi ve ortalama $117.54 olması bekleniyor.
2037 yılı için Clear Secure fiyat tahmini
2037 yılında Clear Secure fiyatının $136.13 ile $175.97 arasında işlem görmesi ve ortalama $156.05 olması bekleniyor.
| Clear Secure Fiyat Tahmini | Olası En Düşük ($) | Ortalama Fiyat ($) | Olası En Yüksek ($) |
|---|---|---|---|
| 2027 | $41.33 | $47.00 | $52.67 |
| 2028 | $32.46 | $38.12 | $43.78 |
| 2029 | $32.72 | $35.85 | $38.98 |
| 2030 | $34.63 | $40.22 | $45.82 |
| 2031 | $42.59 | $44.94 | $47.29 |
| 2032 | $46.02 | $51.15 | $56.28 |
| 2033 | $56.40 | $63.79 | $71.19 |
| 2034 | $68.86 | $75.32 | $81.78 |
| 2035 | $77.10 | $89.26 | $101.43 |
| 2036 | $96.56 | $117.54 | $138.53 |
| 2037 | $136.13 | $156.05 | $175.97 |
Clear Secure potansiyel fiyat histogramı
Teknik analize dayalı Clear Secure fiyat tahmini
3 Kasım 2026 itibarıyla Clear Secure için genel fiyat tahmini duyarlılığı Yükseliş eğiliminde olarak değerlendirilmiştir. 33 teknik gösterge yükseliş sinyalleri verirken, 0 düşüş sinyalleri göstermektedir. YOU fiyat tahmini en son 3 Kasım 2026 tarihinde güncellenmiştir.
Clear Secure için 50 ve 200 Günlük Basit Hareketli Ortalamalar (SMA) ve 14 Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI)
Teknik göstergelerimize göre Clear Secure’in 200 günlük SMA değeri önümüzdeki ay Artış olacak ve 2 Ara 2026 tarihine kadar $47.34 seviyesine ulaşacaktır. Kısa vadeli 50 günlük SMA’nın ise 2 Ara 2026 tarihine kadar $47.11 seviyesine ulaşması beklenmektedir.
Göreceli Güç Endeksi (RSI), bir hisse senedinin aşırı alım (70’in üzerinde) veya aşırı satım (30’un altında) bölgelerinde olup olmadığını belirlemek için kullanılan yaygın bir momentum göstergesidir. Şu anda RSI değeri 54.43 seviyesindedir ve bu da YOU piyasasının NEUTRAL durumda olduğunu göstermektedir.
YOU için Popüler Hareketli Ortalamalar ve Osilatörler – Sal, 03 Kas, 2026
Hareketli ortalamalar (MA), finansal piyasalarda fiyat hareketlerini belirli bir dönem boyunca yumuşatmak için yaygın olarak kullanılan göstergelerdir. Gecikmeli göstergeler olduklarından geçmiş fiyat verilerine dayanırlar. Aşağıdaki tabloda iki türü gösterilmektedir: basit hareketli ortalama (SMA) ve üssel hareketli ortalama (EMA).
Günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA)
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| SMA 3 | $45.76 | BUY |
| SMA 5 | $45.64 | BUY |
| SMA 10 | $45.46 | BUY |
| SMA 21 | $44.15 | BUY |
| SMA 50 | $41.29 | BUY |
| SMA 100 | $43.35 | BUY |
| SMA 200 | $45.22 | BUY |
Günlük Üssel Hareketli Ortalama (EMA)
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| EMA 3 | $45.79 | BUY |
| EMA 5 | $45.64 | BUY |
| EMA 10 | $45.23 | BUY |
| EMA 21 | $43.99 | BUY |
| EMA 50 | $42.72 | BUY |
| EMA 100 | $43.32 | BUY |
| EMA 200 | $42.83 | BUY |
Haftalık Basit Hareketli Ortalama (SMA)
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| SMA 21 | $39.95 | BUY |
| SMA 50 | $42.26 | BUY |
| SMA 100 | $35.40 | BUY |
| SMA 200 | $29.40 | BUY |
Haftalık Üssel Hareketli Ortalama (EMA)
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| EMA 21 | $42.98 | BUY |
| EMA 50 | $41.13 | BUY |
| EMA 100 | $37.22 | BUY |
| EMA 200 | $33.58 | BUY |
Clear Secure Osilatörleri
Osilatör, iki uç arasında üst ve alt sınırlar belirleyen, bu sınırlar içinde dalgalanan bir trend göstergesidir. Yatırımcılar, kısa vadeli aşırı alım veya aşırı satım koşullarını belirlemek için bu aracı kullanırlar.
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| RSI (14) | 54.43 | NEUTRAL |
| Stokastik RSI (14) | 81.13 | NEUTRAL |
| Hızlı Stokastik (14) | 96.86 | SELL |
| Emtia Kanal Endeksi (20) | 90.77 | NEUTRAL |
| Ortalama Yön Endeksi (14) | 6.13 | NEUTRAL |
| Awesome Osilatörü (5, 34) | 4.19 | BUY |
| Momentum (10) | 2.06 | BUY |
| MACD (12, 26) | 0 | NEUTRAL |
| Williams %R (14) | -3.14 | SELL |
| Ultimate Osilatör (7, 14, 28) | 66.33 | NEUTRAL |
| VWMA (10) | $45.58 | BUY |
| Hull Hareketli Ortalama (9) | $45.71 | BUY |
| Ichimoku Bulutu (9, 26, 52, 26) | -7.45 | NEUTRAL |
Clear Secure (YOU) hisse senedi tahmini ve öngörü genel bakışı
Kendinize şu soruları sorabilirsiniz: "Şimdi Clear Secure'a yatırım yapmalı mıyım?", "Bugün YOU almalıyım mı?", "Clear Secure kısa veya uzun vadede iyi bir yatırım olur mu?".
Clear Secure tahmin projeksiyonlarını düzenli olarak yeni verilerle güncelliyoruz. Benzer tahminlerimize göz atın. Clear Secure gibi birçok varlığın gelecekteki fiyatlarını teknik analiz yöntemleriyle tahmin ediyoruz.
İyi getiri sağlayabilecek hisseler arıyorsanız, Clear Secure hakkında mevcut bilgi kaynaklarının çoğunu inceleyerek sorumlu bir yatırım kararı vermelisiniz.
Clear Secure fiyatı şu anda 47.95 USD'dir, ancak fiyat hem yükselebilir hem de düşebilir ve yatırımınız piyasa dalgalanmalarına bağlı olarak risk altında olabilir.
Clear Secure kısa vadeli tahmin
4 saatlik fiyat geçmişine dayanmaktadır
Clear Secure uzun vadeli tahmin
1 aylık fiyat geçmişine dayanmaktadır
Clear Secure hakkında sıkça sorulan sorular
Clear Secure (YOU) iyi bir yatırım mı?
Clear Secure satın alma kararı tamamen kişisel risk toleransınıza bağlıdır. Gördüğünüz üzere, Clear Secure’in değeri son 24 saatte 4.26% yükseldi. Ayrıca son 30 günde Clear Secure 11.77% artış kaydetti. Bu nedenle, Clear Secure’e yatırım yapıp yapmama kararı, söz konusu yatırımın işlem hedeflerinizle uyumlu olup olmadığına bağlı olacaktır.
Clear Secure yükselebilir mi?
Clear Secure’in ortalama değerinin yıl sonuna kadar $50.16 seviyesine yükselebileceği öngörülüyor. Clear Secure’in beş yıllık daha uzun vadeli görünümünde ise hisse $47.29 seviyesine kadar yükselebilir. Ancak piyasanın öngörülemezliği göz önüne alındığında, herhangi bir şirket ya da varlığa yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmak kritik önemdedir.
Clear Secure gelecek hafta kaç olur?
Yeni deneysel Clear Secure tahminimize göre, Clear Secure fiyatı önümüzdeki hafta 2.44% artarak $49.12 seviyesine ulaşacak. Hedef tarih: 10 Kasım 2026.
Clear Secure gelecek ay kaç olur?
Yeni deneysel Clear Secure tahminimize göre, Clear Secure fiyatı önümüzdeki ay 3.23% artarak $49.50 seviyesine ulaşacak. Hedef tarih: 3 Aralık 2026.
2026 yılında Clear Secure en fazla nereye kadar çıkabilir?
2026 yılı için en güncel tahminimize göre, YOU fiyatının $48.06 ile $50.16 aralığında dalgalanması beklenmektedir. Ancak borsa son derece oynaktır; bu Clear Secure fiyat tahmini ani ve aşırı fiyat hareketlerini kapsamaz.
Clear Secure 5 yıl sonra nerede olur?
Clear Secure’in geleceği yukarı yönlü bir trendde görünmekte ve en yüksek fiyat $47.29 olarak öngörülmektedir. 2031 yılı Clear Secure tahminine göre, değer yaklaşık $47.29 seviyelerinde zirve yapabilir; dip seviyenin ise yaklaşık $42.59 olması beklenir.
Clear Secure 2026 yılında ne kadar değerinde olacak?
Yeni deneysel Clear Secure fiyat simülasyonumuza göre, YOU’in 2026 yılındaki değeri 4.62% artarak en iyi senaryoda $50.16 seviyesine ulaşabilir. Yıl içinde fiyatın $48.06 ile $50.16 arasında kalması beklenir.
Clear Secure 2027 yılında ne kadar değerinde olacak?
En güncel deneysel Clear Secure simülasyonumuza göre, YOU’in değeri 9.86% yükselebilir ve 2027 yılında, elverişli koşullarda, $52.67 seviyesine ulaşabilir. Yıl boyunca fiyatın $41.33 ile $52.67 aralığında dalgalanması beklenir.
Clear Secure 2028 yılında ne kadar değerinde olacak?
Yeni deneysel Clear Secure modelimiz, YOU’in 2028 yılında -8.69% düşüş gösterebileceğini ve en iyi senaryoda $43.78 seviyesine ulaşabileceğini öngörüyor. Yıl içindeki bant $32.46 – $43.78 olarak beklenir.
Clear Secure 2029 yılında ne kadar değerinde olacak?
Deneysel tahmin modelimize göre, Clear Secure 2029 yılında -18.69% düşüş yaşayabilir ve uygun şartlarda $38.98 seviyesine ulaşabilir. Beklenen fiyat aralığı $32.72 ile $38.98 arasındadır.
Clear Secure 2030 yılında ne kadar değerinde olacak?
Clear Secure için yeni deneysel simülasyonumuza göre, 2030 yılında YOU’in değeri -4.44% düşebilir ve en iyi senaryoda $45.82 seviyesine ulaşabilir. Yıl genelinde fiyatın $34.63 – $45.82 bandında kalması beklenir.
Clear Secure 2031 yılında ne kadar değerinde olacak?
Deneysel simülasyonumuz, Clear Secure fiyatının 2031 yılında -1.36% düşebileceğini ve ideal koşullarda $47.29 seviyesine ulaşabileceğini göstermektedir. Beklenen yıllık aralık $42.59 – $47.29’tır.
Clear Secure 2032 yılında ne kadar değerinde olacak?
En güncel deneysel Clear Secure fiyat tahminimize göre, YOU 17.38% yükseliş gösterebilir ve 2032 yılında en olumlu senaryoda $56.28 seviyesine ulaşabilir. Fiyatın yıl boyunca $46.02 ile $56.28 aralığında kalması beklenir.
Clear Secure 2033 yılında ne kadar değerinde olacak?
Deneysel Clear Secure fiyat tahminimize göre, YOU’in değeri 2033 yılında 48.47% artabilir ve azami fiyat $71.19 olabilir. Yıl içinde YOU’in $56.40 – $71.19 aralığında işlem görmesi beklenir.
Clear Secure 2034 yılında ne kadar değerinde olacak?
Yeni Clear Secure fiyat simülasyonumuzun sonuçları, YOU’in 2034 yılında 70.55% yükselebileceğini ve en iyi koşullarda $81.78 seviyesine ulaşabileceğini göstermektedir. Yıllık beklenen bant $68.86 – $81.78’tır.
Clear Secure 2035 yılında ne kadar değerinde olacak?
Deneysel Clear Secure fiyat tahminimize göre, YOU 111.53% büyüyebilir ve 2035 yılında $101.43 seviyesini görebilir. Beklenen yıllık aralık $77.10 – $101.43’tır.
Clear Secure 2036 yılında ne kadar değerinde olacak?
Son Clear Secure fiyat simülasyonumuz, YOU’in 2036 yılında 188.92% yükselebileceğini ve uygun koşullarda $138.53 seviyesine ulaşabileceğini gösteriyor. Beklenen bant $96.56 – $138.53’tır.
Clear Secure 2037 yılında ne kadar değerinde olacak?
Deneysel simülasyona göre, Clear Secure’in değeri 2037 yılında 266.99% yükselebilir ve elverişli koşullarda $175.97 seviyesine çıkabilir. Yıl boyunca fiyatın $136.13 – $175.97 aralığında kalması beklenir.
Clear Secure fiyat hareketlerini nasıl okumalı ve tahmin etmelisiniz?
Clear Secure yatırımcıları, piyasa yönünü tahmin etmek için göstergeleri ve grafik formasyonlarını kullanır. Ayrıca, düşüş trendinin yavaşlayabileceği veya yükseliş trendinin duraksayabileceği noktaları belirlemek için önemli destek ve direnç seviyelerini analiz ederler.
Clear Secure Fiyat Tahmin Göstergeleri
Hareketli ortalamalar, Clear Secure fiyat tahmininde yaygın olarak kullanılan araçlardır. Basit hareketli ortalama (SMA), belirli bir dönemde YOU’ün ortalama kapanış fiyatını hesaplar — örneğin 12 günlük SMA. Üssel hareketli ortalama (EMA) ise son fiyatlara daha fazla ağırlık verir ve fiyat değişimlerine daha hızlı tepki verir.
Borsada en sık kullanılan hareketli ortalamalar 50, 100 ve 200 günlük ortalamalardır. Bu ortalamalar, önemli destek ve direnç seviyelerini belirlemeye yardımcı olur. YOU fiyatı bu ortalamaların üzerine çıktığında yükseliş (boğa) sinyali olarak görülürken, altına düşmesi zayıflık göstergesidir.
Yatırımcılar ayrıca YOU’ün gelecekteki yönünü değerlendirmek için RSI ve Fibonacci geri çekilme seviyelerini kullanır.
Clear Secure grafiklerini nasıl okumalı ve fiyat hareketlerini nasıl tahmin etmeli?
Çoğu yatırımcı, daha fazla bilgi sunduğu için basit çizgi grafikler yerine mum grafikleri tercih eder. Mumlar, Clear Secure’in fiyat hareketini farklı zaman dilimlerinde gösterebilir; örneğin kısa vadeli trendler için 5 dakikalık grafikler, uzun vadeli trendler için haftalık grafikler. En yaygın kullanılanlar 1 saatlik, 4 saatlik ve 1 günlük grafiklerdir.
Örneğin 1 saatlik mum grafiği, her saat içindeki YOU’ün açılış, kapanış, en yüksek ve en düşük fiyatlarını gösterir. Mumun rengi önemlidir: yeşil, fiyatın açılıştan yüksek kapandığını; kırmızı ise tam tersini ifade eder. Bazı grafiklerde aynı bilgiyi göstermek için boş veya dolu mumlar kullanılır.
Clear Secure fiyatını etkileyen faktörler nelerdir?
Clear Secure fiyat hareketi arz ve talep tarafından belirlenir. Düzenlemeler, şirket haberleri veya küresel gelişmeler gibi gerçek dünyadaki olaylar da YOU fiyatını etkiler. Clear Secure’in piyasa değeri hızla değişebilir.
Yatırımcılar genellikle YOU “balinalarını”, yani büyük Clear Secure sahiplerini izler; çünkü bu aktörlerin hareketleri, nispeten küçük Clear Secure piyasasında fiyat üzerinde önemli bir etki yaratabilir.
Yükseliş (boğa) ve düşüş (ayı) fiyat tahmin formasyonları
Yatırımcılar, hisse senedi fiyat tahminlerinde avantaj elde etmek için sık sık mum formasyonlarını analiz eder. Bazı formasyonlar yükseliş eğilimini, diğerleri ise düşüş hareketini işaret eder.
Yaygın yükseliş (boğa) mum formasyonları:
- Çekiç (Hammer)
- Boğa yutan formasyon (Bullish Engulfing)
- Delici çizgi (Piercing Line)
- Sabah yıldızı (Morning Star)
- Üç beyaz asker (Three White Soldiers)
Yaygın düşüş (ayı) mum formasyonları:
- Ayı harami (Bearish Harami)
- Karanlık bulut örtüsü (Dark Cloud Cover)
- Akşam yıldızı (Evening Star)
- Ateş eden yıldız (Shooting Star)
- Asılan adam (Hanging Man)
Benzer tahminler
- Sumco fiyat tahmini
- HA Sustainable Infra Capital fiyat tahmini
- Credit Acceptance fiyat tahmini
- Erasca fiyat tahmini
- Edenred SE fiyat tahmini
- Cousins Properties fiyat tahmini
- Applied Digital fiyat tahmini
- Bidvest fiyat tahmini
- Insight Enterprises fiyat tahmini
- E-L Financial fiyat tahmini
- CRISPR Therapeutics fiyat tahmini
- Champion Homes fiyat tahmini
- Joby Aviation fiyat tahmini
- Raia Drogasil fiyat tahmini
- Starwood Property Trust fiyat tahmini
- Radian fiyat tahmini
- Umicore fiyat tahmini
- Chartwell Retirement Residences fiyat tahmini
- Piper Sandler fiyat tahmini
- Workiva fiyat tahmini
- Option Care Health fiyat tahmini
- Virtu Financial fiyat tahmini
- Laureate Education fiyat tahmini
- Griffon fiyat tahmini
- Planet Labs PBC fiyat tahmini


