Village Farms

Village Farms VFF fiyat tahmini

$2.61   4.400000%
Add to favorites
Sentiment
Boğa 28.57%     
     Ayı 71.43%
SMA 50
$2.67
SMA 200
$2.58
RSI (14)
46.89
Momentum (10)
-0.03
MACD (12, 26)
-0.02
Hull Moving Average (9)
$2.53
Genel Bakış   Tahmin

Village Farms fiyat tahmini – 2031 yılına kadar $2.60 seviyesine ulaşabilir

Yıl En düşük fiyat En yüksek fiyat
2026 - 2027 $2.21 $2.89
2028 - 2029 $1.71 $2.36
2030 - 2031 $1.84 $2.60
2032 - 2033 $2.53 $4.10
2034 - 2035 $3.97 $6.08
2036 - 2037 $5.76 $11.12
2038 - 2039 $6.18 $9.54
2040 - 2041 $5.53 $9.08
2042 - 2043 $7.04 $10.05
2044 - 2045 $9.97 $14.09
Sorumluluk Reddi: Bu model tarafından sunulan verilerin doğruluğu garanti edilmez. Bu araç, uzun vadeli piyasa döngüleri ve geçmiş performansa dayalı olası hisse senedi fiyat eğilimlerini göstermek amacıyla tasarlanmıştır. Yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Sağlanan tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfadaki hiçbir içerik, materyal, hizmet veya bilgi; tavsiye, öneri, onay veya herhangi bir finansal, yatırım ya da profesyonel danışmanlık teşkil etmez. Yatırım kararları almadan önce finans, hukuk veya vergi alanlarında nitelikli uzmanlara danışın.

Village Farms günlük fiyat tahmini — önümüzdeki 30 gün

Tarih Fiyat Bugüne göre değişim
4 Kasım 2026 $2.64 1.29%
5 Kasım 2026 $2.66 1.84%
6 Kasım 2026 $2.68 2.72%
7 Kasım 2026 $2.69 3.07%
8 Kasım 2026 $2.68 2.79%
9 Kasım 2026 $2.67 2.26%
10 Kasım 2026 $2.68 2.64%
11 Kasım 2026 $2.69 2.92%
12 Kasım 2026 $2.69 3.23%
13 Kasım 2026 $2.68 2.77%
14 Kasım 2026 $2.69 3.23%
15 Kasım 2026 $2.68 2.86%
16 Kasım 2026 $2.71 3.87%
17 Kasım 2026 $2.70 3.45%
18 Kasım 2026 $2.71 3.88%
19 Kasım 2026 $2.70 3.46%
20 Kasım 2026 $2.71 3.75%
21 Kasım 2026 $2.69 2.93%
22 Kasım 2026 $2.67 2.43%
23 Kasım 2026 $2.65 1.45%
24 Kasım 2026 $2.63 0.95%
25 Kasım 2026 $2.65 1.71%
26 Kasım 2026 $2.64 1.29%
27 Kasım 2026 $2.66 1.95%
28 Kasım 2026 $2.65 1.62%
29 Kasım 2026 $2.64 1.3%
30 Kasım 2026 $2.64 1.03%
1 Aralık 2026 $2.66 1.77%
2 Aralık 2026 $2.68 2.58%
3 Aralık 2026 $2.70 3.39%

Village Farms 12 aylık tahmin: 2 Kasım 2027 itibarıyla $2.52, bugünkü fiyata göre -3.31%.

Village Farms için uzun vadeli fiyat tahmini: 2027-2037

2026 yılı için Village Farms fiyat tahmini

2026 yılı için Village Farms fiyat tahmini, ortalama fiyatın alt sınır olan $2.61 ile üst sınır olan $2.74 arasında değişebileceğini göstermektedir. Hisse senedi piyasasında, bugünün ortalama fiyatına kıyasla Village Farms, 5.09% artış gösterebilir ve VFF tahmin edilen hedef fiyata ulaşırsa bu durum 2026 yılına kadar gerçekleşebilir.

2027 yılı için Village Farms fiyat tahmini

2027 yılında Village Farms fiyatının $2.21 ile $2.89 arasında işlem görmesi ve ortalama $2.55 olması bekleniyor.

2028 yılı için Village Farms fiyat tahmini

2028 yılında Village Farms fiyatının $1.71 ile $2.36 arasında işlem görmesi ve ortalama $2.04 olması bekleniyor.

2029 yılı için Village Farms fiyat tahmini

2029 yılında Village Farms fiyatının $1.73 ile $2.09 arasında işlem görmesi ve ortalama $1.91 olması bekleniyor.

2030 yılı için Village Farms fiyat tahmini

2030 yılında Village Farms fiyatının $1.84 ile $2.51 arasında işlem görmesi ve ortalama $2.17 olması bekleniyor.

2031 yılı için Village Farms fiyat tahmini

2031 yılında Village Farms fiyatının $2.32 ile $2.60 arasında işlem görmesi ve ortalama $2.46 olması bekleniyor.

2032 yılı için Village Farms fiyat tahmini

2032 yılında Village Farms fiyatının $2.53 ile $3.16 arasında işlem görmesi ve ortalama $2.84 olması bekleniyor.

2033 yılı için Village Farms fiyat tahmini

2033 yılında Village Farms fiyatının $3.16 ile $4.10 arasında işlem görmesi ve ortalama $3.63 olması bekleniyor.

2034 yılı için Village Farms fiyat tahmini

2034 yılında Village Farms fiyatının $3.97 ile $4.78 arasında işlem görmesi ve ortalama $4.38 olması bekleniyor.

2035 yılı için Village Farms fiyat tahmini

2035 yılında Village Farms fiyatının $4.49 ile $6.08 arasında işlem görmesi ve ortalama $5.28 olması bekleniyor.

2036 yılı için Village Farms fiyat tahmini

2036 yılında Village Farms fiyatının $5.76 ile $8.55 arasında işlem görmesi ve ortalama $7.15 olması bekleniyor.

2037 yılı için Village Farms fiyat tahmini

2037 yılında Village Farms fiyatının $8.38 ile $11.12 arasında işlem görmesi ve ortalama $9.75 olması bekleniyor.

Village Farms Fiyat Tahmini Olası En Düşük ($) Ortalama Fiyat ($) Olası En Yüksek ($)
2027 $2.21 $2.55 $2.89
2028 $1.71 $2.04 $2.36
2029 $1.73 $1.91 $2.09
2030 $1.84 $2.17 $2.51
2031 $2.32 $2.46 $2.60
2032 $2.53 $2.84 $3.16
2033 $3.16 $3.63 $4.10
2034 $3.97 $4.38 $4.78
2035 $4.49 $5.28 $6.08
2036 $5.76 $7.15 $8.55
2037 $8.38 $9.75 $11.12

Village Farms potansiyel fiyat histogramı

Teknik analize dayalı Village Farms fiyat tahmini

Piyasa Duyarlılığı Göstergesi
Yükseliş eğiliminde 28.57%
Düşüş eğiliminde 71.43%

3 Kasım 2026 itibarıyla Village Farms için genel fiyat tahmini duyarlılığı Düşüş eğiliminde olarak değerlendirilmiştir. 10 teknik gösterge yükseliş sinyalleri verirken, 25 düşüş sinyalleri göstermektedir. VFF fiyat tahmini en son 3 Kasım 2026 tarihinde güncellenmiştir.

Village Farms için 50 ve 200 Günlük Basit Hareketli Ortalamalar (SMA) ve 14 Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI)

Teknik göstergelerimize göre Village Farms’in 200 günlük SMA değeri önümüzdeki ay Artış olacak ve 2 Ara 2026 tarihine kadar $2.48 seviyesine ulaşacaktır. Kısa vadeli 50 günlük SMA’nın ise 2 Ara 2026 tarihine kadar $2.65 seviyesine ulaşması beklenmektedir.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), bir hisse senedinin aşırı alım (70’in üzerinde) veya aşırı satım (30’un altında) bölgelerinde olup olmadığını belirlemek için kullanılan yaygın bir momentum göstergesidir. Şu anda RSI değeri 46.89 seviyesindedir ve bu da VFF piyasasının NEUTRAL durumda olduğunu göstermektedir.

VFF için Popüler Hareketli Ortalamalar ve Osilatörler – Sal, 03 Kas, 2026

Hareketli ortalamalar (MA), finansal piyasalarda fiyat hareketlerini belirli bir dönem boyunca yumuşatmak için yaygın olarak kullanılan göstergelerdir. Gecikmeli göstergeler olduklarından geçmiş fiyat verilerine dayanırlar. Aşağıdaki tabloda iki türü gösterilmektedir: basit hareketli ortalama (SMA) ve üssel hareketli ortalama (EMA).

Günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA)

Dönem Değer Durum
SMA 3 $2.55 SELL
SMA 5 $2.55 SELL
SMA 10 $2.60 SELL
SMA 21 $2.63 SELL
SMA 50 $2.67 SELL
SMA 100 $2.25 BUY
SMA 200 $2.58 SELL

Günlük Üssel Hareketli Ortalama (EMA)

Dönem Değer Durum
EMA 3 $2.54 SELL
EMA 5 $2.56 SELL
EMA 10 $2.58 SELL
EMA 21 $2.62 SELL
EMA 50 $2.56 SELL
EMA 100 $2.49 BUY
EMA 200 $2.49 BUY

Haftalık Basit Hareketli Ortalama (SMA)

Dönem Değer Durum
SMA 21 $2.14 BUY
SMA 50 $2.73 SELL
SMA 100 $2.14 BUY
SMA 200 $1.52 BUY

Haftalık Üssel Hareketli Ortalama (EMA)

Dönem Değer Durum
EMA 21 $2.49 BUY
EMA 50 $2.45 BUY
EMA 100 $2.27 BUY
EMA 200 $2.64 SELL

Village Farms Osilatörleri

Osilatör, iki uç arasında üst ve alt sınırlar belirleyen, bu sınırlar içinde dalgalanan bir trend göstergesidir. Yatırımcılar, kısa vadeli aşırı alım veya aşırı satım koşullarını belirlemek için bu aracı kullanırlar.

Dönem Değer Durum
RSI (14) 46.89 NEUTRAL
Stokastik RSI (14) 6.56 BUY
Hızlı Stokastik (14) 0 BUY
Emtia Kanal Endeksi (20) -124.29 BUY
Ortalama Yön Endeksi (14) 3.84 NEUTRAL
Awesome Osilatörü (5, 34) -0.11 SELL
Momentum (10) -0.03 SELL
MACD (12, 26) -0.02 SELL
Williams %R (14) -100 BUY
Ultimate Osilatör (7, 14, 28) 31.8 NEUTRAL
VWMA (10) $2.60 SELL
Hull Hareketli Ortalama (9) $2.53 SELL
Ichimoku Bulutu (9, 26, 52, 26) — —

Village Farms (VFF) hisse senedi tahmini ve öngörü genel bakışı

Kendinize şu soruları sorabilirsiniz: "Şimdi Village Farms'a yatırım yapmalı mıyım?", "Bugün VFF almalıyım mı?", "Village Farms kısa veya uzun vadede iyi bir yatırım olur mu?".

Village Farms tahmin projeksiyonlarını düzenli olarak yeni verilerle güncelliyoruz. Benzer tahminlerimize göz atın. Village Farms gibi birçok varlığın gelecekteki fiyatlarını teknik analiz yöntemleriyle tahmin ediyoruz.

İyi getiri sağlayabilecek hisseler arıyorsanız, Village Farms hakkında mevcut bilgi kaynaklarının çoğunu inceleyerek sorumlu bir yatırım kararı vermelisiniz.

Village Farms fiyatı şu anda 2.61 USD'dir, ancak fiyat hem yükselebilir hem de düşebilir ve yatırımınız piyasa dalgalanmalarına bağlı olarak risk altında olabilir.

Village Farms kısa vadeli tahmin

4 saatlik fiyat geçmişine dayanmaktadır

Village Farms uzun vadeli tahmin

1 aylık fiyat geçmişine dayanmaktadır

Village Farms hakkında sıkça sorulan sorular

Village Farms (VFF) iyi bir yatırım mı?

Village Farms satın alma kararı tamamen kişisel risk toleransınıza bağlıdır. Gördüğünüz üzere, Village Farms’in değeri son 24 saatte 4.4% yükseldi. Ayrıca son 30 günde Village Farms 1.56% artış kaydetti. Bu nedenle, Village Farms’e yatırım yapıp yapmama kararı, söz konusu yatırımın işlem hedeflerinizle uyumlu olup olmadığına bağlı olacaktır.

Village Farms yükselebilir mi?

Village Farms’in ortalama değerinin yıl sonuna kadar $2.74 seviyesine yükselebileceği öngörülüyor. Village Farms’in beş yıllık daha uzun vadeli görünümünde ise hisse $2.60 seviyesine kadar yükselebilir. Ancak piyasanın öngörülemezliği göz önüne alındığında, herhangi bir şirket ya da varlığa yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmak kritik önemdedir.

Village Farms gelecek hafta kaç olur?

Yeni deneysel Village Farms tahminimize göre, Village Farms fiyatı önümüzdeki hafta 2.64% artarak $2.68 seviyesine ulaşacak. Hedef tarih: 10 Kasım 2026.

Village Farms gelecek ay kaç olur?

Yeni deneysel Village Farms tahminimize göre, Village Farms fiyatı önümüzdeki ay 3.39% artarak $2.70 seviyesine ulaşacak. Hedef tarih: 3 Aralık 2026.

2026 yılında Village Farms en fazla nereye kadar çıkabilir?

2026 yılı için en güncel tahminimize göre, VFF fiyatının $2.61 ile $2.74 aralığında dalgalanması beklenmektedir. Ancak borsa son derece oynaktır; bu Village Farms fiyat tahmini ani ve aşırı fiyat hareketlerini kapsamaz.

Village Farms 5 yıl sonra nerede olur?

Village Farms’in geleceği yukarı yönlü bir trendde görünmekte ve en yüksek fiyat $2.60 olarak öngörülmektedir. 2031 yılı Village Farms tahminine göre, değer yaklaşık $2.60 seviyelerinde zirve yapabilir; dip seviyenin ise yaklaşık $2.32 olması beklenir.

Village Farms 2026 yılında ne kadar değerinde olacak?

Yeni deneysel Village Farms fiyat simülasyonumuza göre, VFF’in 2026 yılındaki değeri 5.09% artarak en iyi senaryoda $2.74 seviyesine ulaşabilir. Yıl içinde fiyatın $2.61 ile $2.74 arasında kalması beklenir.

Village Farms 2027 yılında ne kadar değerinde olacak?

En güncel deneysel Village Farms simülasyonumuza göre, VFF’in değeri 10.74% yükselebilir ve 2027 yılında, elverişli koşullarda, $2.89 seviyesine ulaşabilir. Yıl boyunca fiyatın $2.21 ile $2.89 aralığında dalgalanması beklenir.

Village Farms 2028 yılında ne kadar değerinde olacak?

Yeni deneysel Village Farms modelimiz, VFF’in 2028 yılında -9.47% düşüş gösterebileceğini ve en iyi senaryoda $2.36 seviyesine ulaşabileceğini öngörüyor. Yıl içindeki bant $1.71 – $2.36 olarak beklenir.

Village Farms 2029 yılında ne kadar değerinde olacak?

Deneysel tahmin modelimize göre, Village Farms 2029 yılında -19.62% düşüş yaşayabilir ve uygun şartlarda $2.09 seviyesine ulaşabilir. Beklenen fiyat aralığı $1.73 ile $2.09 arasındadır.

Village Farms 2030 yılında ne kadar değerinde olacak?

Village Farms için yeni deneysel simülasyonumuza göre, 2030 yılında VFF’in değeri -3.67% düşebilir ve en iyi senaryoda $2.51 seviyesine ulaşabilir. Yıl genelinde fiyatın $1.84 – $2.51 bandında kalması beklenir.

Village Farms 2031 yılında ne kadar değerinde olacak?

Deneysel simülasyonumuz, Village Farms fiyatının 2031 yılında -0.17% düşebileceğini ve ideal koşullarda $2.60 seviyesine ulaşabileceğini göstermektedir. Beklenen yıllık aralık $2.32 – $2.60’tır.

Village Farms 2032 yılında ne kadar değerinde olacak?

En güncel deneysel Village Farms fiyat tahminimize göre, VFF 21.18% yükseliş gösterebilir ve 2032 yılında en olumlu senaryoda $3.16 seviyesine ulaşabilir. Fiyatın yıl boyunca $2.53 ile $3.16 aralığında kalması beklenir.

Village Farms 2033 yılında ne kadar değerinde olacak?

Deneysel Village Farms fiyat tahminimize göre, VFF’in değeri 2033 yılında 57.46% artabilir ve azami fiyat $4.10 olabilir. Yıl içinde VFF’in $3.16 – $4.10 aralığında işlem görmesi beklenir.

Village Farms 2034 yılında ne kadar değerinde olacak?

Yeni Village Farms fiyat simülasyonumuzun sonuçları, VFF’in 2034 yılında 83.52% yükselebileceğini ve en iyi koşullarda $4.78 seviyesine ulaşabileceğini göstermektedir. Yıllık beklenen bant $3.97 – $4.78’tır.

Village Farms 2035 yılında ne kadar değerinde olacak?

Deneysel Village Farms fiyat tahminimize göre, VFF 133.01% büyüyebilir ve 2035 yılında $6.08 seviyesini görebilir. Beklenen yıllık aralık $4.49 – $6.08’tır.

Village Farms 2036 yılında ne kadar değerinde olacak?

Son Village Farms fiyat simülasyonumuz, VFF’in 2036 yılında 227.59% yükselebileceğini ve uygun koşullarda $8.55 seviyesine ulaşabileceğini gösteriyor. Beklenen bant $5.76 – $8.55’tır.

Village Farms 2037 yılında ne kadar değerinde olacak?

Deneysel simülasyona göre, Village Farms’in değeri 2037 yılında 326.21% yükselebilir ve elverişli koşullarda $11.12 seviyesine çıkabilir. Yıl boyunca fiyatın $8.38 – $11.12 aralığında kalması beklenir.

Village Farms fiyat hareketlerini nasıl okumalı ve tahmin etmelisiniz?

Village Farms yatırımcıları, piyasa yönünü tahmin etmek için göstergeleri ve grafik formasyonlarını kullanır. Ayrıca, düşüş trendinin yavaşlayabileceği veya yükseliş trendinin duraksayabileceği noktaları belirlemek için önemli destek ve direnç seviyelerini analiz ederler.

Village Farms Fiyat Tahmin Göstergeleri

Hareketli ortalamalar, Village Farms fiyat tahmininde yaygın olarak kullanılan araçlardır. Basit hareketli ortalama (SMA), belirli bir dönemde VFF’ün ortalama kapanış fiyatını hesaplar — örneğin 12 günlük SMA. Üssel hareketli ortalama (EMA) ise son fiyatlara daha fazla ağırlık verir ve fiyat değişimlerine daha hızlı tepki verir.

Borsada en sık kullanılan hareketli ortalamalar 50, 100 ve 200 günlük ortalamalardır. Bu ortalamalar, önemli destek ve direnç seviyelerini belirlemeye yardımcı olur. VFF fiyatı bu ortalamaların üzerine çıktığında yükseliş (boğa) sinyali olarak görülürken, altına düşmesi zayıflık göstergesidir.

Yatırımcılar ayrıca VFF’ün gelecekteki yönünü değerlendirmek için RSI ve Fibonacci geri çekilme seviyelerini kullanır.

Village Farms grafiklerini nasıl okumalı ve fiyat hareketlerini nasıl tahmin etmeli?

Çoğu yatırımcı, daha fazla bilgi sunduğu için basit çizgi grafikler yerine mum grafikleri tercih eder. Mumlar, Village Farms’in fiyat hareketini farklı zaman dilimlerinde gösterebilir; örneğin kısa vadeli trendler için 5 dakikalık grafikler, uzun vadeli trendler için haftalık grafikler. En yaygın kullanılanlar 1 saatlik, 4 saatlik ve 1 günlük grafiklerdir.

Örneğin 1 saatlik mum grafiği, her saat içindeki VFF’ün açılış, kapanış, en yüksek ve en düşük fiyatlarını gösterir. Mumun rengi önemlidir: yeşil, fiyatın açılıştan yüksek kapandığını; kırmızı ise tam tersini ifade eder. Bazı grafiklerde aynı bilgiyi göstermek için boş veya dolu mumlar kullanılır.

Village Farms fiyatını etkileyen faktörler nelerdir?

Village Farms fiyat hareketi arz ve talep tarafından belirlenir. Düzenlemeler, şirket haberleri veya küresel gelişmeler gibi gerçek dünyadaki olaylar da VFF fiyatını etkiler. Village Farms’in piyasa değeri hızla değişebilir.

Yatırımcılar genellikle VFF “balinalarını”, yani büyük Village Farms sahiplerini izler; çünkü bu aktörlerin hareketleri, nispeten küçük Village Farms piyasasında fiyat üzerinde önemli bir etki yaratabilir.

Yükseliş (boğa) ve düşüş (ayı) fiyat tahmin formasyonları

Yatırımcılar, hisse senedi fiyat tahminlerinde avantaj elde etmek için sık sık mum formasyonlarını analiz eder. Bazı formasyonlar yükseliş eğilimini, diğerleri ise düşüş hareketini işaret eder.

Yaygın yükseliş (boğa) mum formasyonları:

  • Çekiç (Hammer)
  • Boğa yutan formasyon (Bullish Engulfing)
  • Delici çizgi (Piercing Line)
  • Sabah yıldızı (Morning Star)
  • Üç beyaz asker (Three White Soldiers)

Yaygın düşüş (ayı) mum formasyonları:

  • Ayı harami (Bearish Harami)
  • Karanlık bulut örtüsü (Dark Cloud Cover)
  • Akşam yıldızı (Evening Star)
  • Ateş eden yıldız (Shooting Star)
  • Asılan adam (Hanging Man)
$2.6T
Toplam piyasa değeri
$68.62B
Toplam hacim
BTC 59.28%   •   ETH 10.55%
Baskınlığı
Select currency