Under Armour UAA fiyat tahmini
Under Armour fiyat tahmini – 2031 yılına kadar $5.63 seviyesine ulaşabilir
| Yıl | En düşük fiyat | En yüksek fiyat |
|---|---|---|
| 2026 - 2027 | $4.92 | $6.27 |
| 2028 - 2029 | $3.86 | $5.21 |
| 2030 - 2031 | $4.12 | $5.63 |
| 2032 - 2033 | $5.48 | $8.48 |
| 2034 - 2035 | $8.20 | $12.08 |
| 2036 - 2037 | $11.50 | $20.96 |
| 2038 - 2039 | $12.25 | $18.13 |
| 2040 - 2041 | $11.14 | $17.84 |
| 2042 - 2043 | $13.99 | $19.50 |
| 2044 - 2045 | $19.35 | $26.37 |
Under Armour uzun vadeli fiyat tahmini: 2027, 2028, 2029, 2030, 2031, 2032 ve 2037
2026 yılı için Under Armour fiyat tahmini
2026 yılı için Under Armour fiyat tahmini, ortalama fiyatın alt sınır olan $5.72 ile üst sınır olan $5.97 arasında değişebileceğini göstermektedir. Hisse senedi piyasasında, bugünün ortalama fiyatına kıyasla Under Armour, 3.95% artış gösterebilir ve UAA tahmin edilen hedef fiyata ulaşırsa bu durum 2026 yılına kadar gerçekleşebilir.
2027–2032 yılları arasında Under Armour fiyat tahmini
2027–2032 dönemi için UAA fiyat tahmini şu anda alt sınır $4.27 ve üst sınır $6.09 aralığındadır. Piyasa dalgalanmaları dikkate alındığında, Under Armour üst fiyat hedefine ulaşırsa 2032 yılına kadar 5.99% artış gösterebilir.
| Under Armour Fiyat Tahmini | Olası En Düşük ($) | Ortalama Fiyat ($) | Olası En Yüksek ($) |
|---|---|---|---|
| 2027 | $4.92 | $5.60 | $6.27 |
| 2028 | $3.86 | $4.54 | $5.21 |
| 2029 | $3.89 | $4.27 | $4.64 |
| 2030 | $4.12 | $4.79 | $5.45 |
| 2031 | $5.07 | $5.35 | $5.63 |
| 2032 | $5.48 | $6.09 | $6.70 |
2032–2037 yılları arasında Under Armour fiyat tahmini
2032–2037 dönemi için Under Armour fiyat tahmini, alt sınır $6.09 ve üst sınır $18.59 arasında tahmin edilmektedir. Mevcut fiyatla karşılaştırıldığında, Under Armour üst hedef fiyata ulaşırsa 2037 yılına kadar 223.35% artış gösterebilir. Bu bilgilerin yalnızca genel bilgilendirme amaçlı olduğunu ve uzun vadeli yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemesi gerektiğini lütfen unutmayın.
| Under Armour Fiyat Tahmini | Olası En Düşük ($) | Ortalama Fiyat ($) | Olası En Yüksek ($) |
|---|---|---|---|
| 2032 | $5.48 | $6.09 | $6.70 |
| 2033 | $6.72 | $7.60 | $8.48 |
| 2034 | $8.20 | $8.97 | $9.74 |
| 2035 | $9.18 | $10.63 | $12.08 |
| 2036 | $11.50 | $14.00 | $16.50 |
| 2037 | $16.21 | $18.59 | $20.96 |
Under Armour potansiyel fiyat histogramı
Teknik analize dayalı Under Armour fiyat tahmini
4 Kasım 2026 itibarıyla Under Armour için genel fiyat tahmini duyarlılığı Yükseliş eğiliminde olarak değerlendirilmiştir. 26 teknik gösterge yükseliş sinyalleri verirken, 9 düşüş sinyalleri göstermektedir. UAA fiyat tahmini en son 4 Kasım 2026 tarihinde güncellenmiştir.
Under Armour için 50 ve 200 Günlük Basit Hareketli Ortalamalar (SMA) ve 14 Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI)
Teknik göstergelerimize göre Under Armour’in 200 günlük SMA değeri önümüzdeki ay Artış olacak ve 3 Ara 2026 tarihine kadar $5.57 seviyesine ulaşacaktır. Kısa vadeli 50 günlük SMA’nın ise 3 Ara 2026 tarihine kadar $5.44 seviyesine ulaşması beklenmektedir.
Göreceli Güç Endeksi (RSI), bir hisse senedinin aşırı alım (70’in üzerinde) veya aşırı satım (30’un altında) bölgelerinde olup olmadığını belirlemek için kullanılan yaygın bir momentum göstergesidir. Şu anda RSI değeri 56.63 seviyesindedir ve bu da UAA piyasasının NEUTRAL durumda olduğunu göstermektedir.
UAA için Popüler Hareketli Ortalamalar ve Osilatörler – Çar, 04 Kas, 2026
Hareketli ortalamalar (MA), finansal piyasalarda fiyat hareketlerini belirli bir dönem boyunca yumuşatmak için yaygın olarak kullanılan göstergelerdir. Gecikmeli göstergeler olduklarından geçmiş fiyat verilerine dayanırlar. Aşağıdaki tabloda iki türü gösterilmektedir: basit hareketli ortalama (SMA) ve üssel hareketli ortalama (EMA).
Günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA)
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| SMA 3 | $5.07 | BUY |
| SMA 5 | $4.92 | BUY |
| SMA 10 | $4.83 | BUY |
| SMA 21 | $4.83 | BUY |
| SMA 50 | $4.66 | BUY |
| SMA 100 | $5.18 | BUY |
| SMA 200 | $5.73 | SELL |
Günlük Üssel Hareketli Ortalama (EMA)
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| EMA 3 | $5.08 | BUY |
| EMA 5 | $4.99 | BUY |
| EMA 10 | $4.89 | BUY |
| EMA 21 | $4.80 | BUY |
| EMA 50 | $4.83 | BUY |
| EMA 100 | $5.07 | BUY |
| EMA 200 | $5.38 | SELL |
Haftalık Basit Hareketli Ortalama (SMA)
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| SMA 21 | $4.68 | BUY |
| SMA 50 | $5.41 | SELL |
| SMA 100 | $5.83 | SELL |
| SMA 200 | $6.96 | SELL |
Haftalık Üssel Hareketli Ortalama (EMA)
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| EMA 21 | $5.01 | BUY |
| EMA 50 | $5.31 | SELL |
| EMA 100 | $5.93 | SELL |
| EMA 200 | $7.66 | SELL |
Under Armour Osilatörleri
Osilatör, iki uç arasında üst ve alt sınırlar belirleyen, bu sınırlar içinde dalgalanan bir trend göstergesidir. Yatırımcılar, kısa vadeli aşırı alım veya aşırı satım koşullarını belirlemek için bu aracı kullanırlar.
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| RSI (14) | 56.63 | NEUTRAL |
| Stokastik RSI (14) | 136.76 | SELL |
| Hızlı Stokastik (14) | 100 | SELL |
| Emtia Kanal Endeksi (20) | 239.72 | SELL |
| Ortalama Yön Endeksi (14) | 3.9 | NEUTRAL |
| Awesome Osilatörü (5, 34) | 0.31 | BUY |
| Momentum (10) | 0.48 | BUY |
| MACD (12, 26) | 0.04 | BUY |
| Williams %R (14) | -0 | SELL |
| Ultimate Osilatör (7, 14, 28) | 65.59 | NEUTRAL |
| VWMA (10) | $4.86 | BUY |
| Hull Hareketli Ortalama (9) | $5.09 | BUY |
| Ichimoku Bulutu (9, 26, 52, 26) | -1.11 | NEUTRAL |
Under Armour (UAA) hisse senedi tahmini ve öngörü genel bakışı
Kendinize şu soruları sorabilirsiniz: "Şimdi Under Armour'a yatırım yapmalı mıyım?", "Bugün UAA almalıyım mı?", "Under Armour kısa veya uzun vadede iyi bir yatırım olur mu?".
Under Armour tahmin projeksiyonlarını düzenli olarak yeni verilerle güncelliyoruz. Benzer tahminlerimize göz atın. Under Armour gibi birçok varlığın gelecekteki fiyatlarını teknik analiz yöntemleriyle tahmin ediyoruz.
İyi getiri sağlayabilecek hisseler arıyorsanız, Under Armour hakkında mevcut bilgi kaynaklarının çoğunu inceleyerek sorumlu bir yatırım kararı vermelisiniz.
Under Armour fiyatı şu anda 5.75 USD'dir, ancak fiyat hem yükselebilir hem de düşebilir ve yatırımınız piyasa dalgalanmalarına bağlı olarak risk altında olabilir.
Under Armour kısa vadeli tahmin
4 saatlik fiyat geçmişine dayanmaktadır
Under Armour uzun vadeli tahmin
1 aylık fiyat geçmişine dayanmaktadır
Under Armour hakkında sıkça sorulan sorular
Under Armour (UAA) iyi bir yatırım mı?
Under Armour satın alma kararı tamamen kişisel risk toleransınıza bağlıdır. Gördüğünüz üzere, Under Armour’in değeri son 24 saatte 8.08% yükseldi. Ayrıca son 30 günde Under Armour 6.68% artış kaydetti. Bu nedenle, Under Armour’e yatırım yapıp yapmama kararı, söz konusu yatırımın işlem hedeflerinizle uyumlu olup olmadığına bağlı olacaktır.
Under Armour yükselebilir mi?
Under Armour’in ortalama değerinin yıl sonuna kadar $5.97 seviyesine yükselebileceği öngörülüyor. Under Armour’in beş yıllık daha uzun vadeli görünümünde ise hisse $5.63 seviyesine kadar yükselebilir. Ancak piyasanın öngörülemezliği göz önüne alındığında, herhangi bir şirket ya da varlığa yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmak kritik önemdedir.
Under Armour gelecek hafta kaç olur?
Yeni deneysel Under Armour tahminimize göre, Under Armour fiyatı önümüzdeki hafta 2% artarak $5.87 seviyesine ulaşacak. Hedef tarih: 11 Kasım 2026.
Under Armour gelecek ay kaç olur?
Yeni deneysel Under Armour tahminimize göre, Under Armour fiyatı önümüzdeki ay 2.8% artarak $5.91 seviyesine ulaşacak. Hedef tarih: 4 Aralık 2026.
2026 yılında Under Armour en fazla nereye kadar çıkabilir?
2026 yılı için en güncel tahminimize göre, UAA fiyatının $5.72 ile $5.97 aralığında dalgalanması beklenmektedir. Ancak borsa son derece oynaktır; bu Under Armour fiyat tahmini ani ve aşırı fiyat hareketlerini kapsamaz.
Under Armour 5 yıl sonra nerede olur?
Under Armour’in geleceği yukarı yönlü bir trendde görünmekte ve en yüksek fiyat $5.63 olarak öngörülmektedir. 2031 yılı Under Armour tahminine göre, değer yaklaşık $5.63 seviyelerinde zirve yapabilir; dip seviyenin ise yaklaşık $5.07 olması beklenir.
Under Armour 2026 yılında ne kadar değerinde olacak?
Yeni deneysel Under Armour fiyat simülasyonumuza göre, UAA’in 2026 yılındaki değeri 3.95% artarak en iyi senaryoda $5.97 seviyesine ulaşabilir. Yıl içinde fiyatın $5.72 ile $5.97 arasında kalması beklenir.
Under Armour 2027 yılında ne kadar değerinde olacak?
En güncel deneysel Under Armour simülasyonumuza göre, UAA’in değeri 9.15% yükselebilir ve 2027 yılında, elverişli koşullarda, $6.27 seviyesine ulaşabilir. Yıl boyunca fiyatın $4.92 ile $6.27 aralığında dalgalanması beklenir.
Under Armour 2028 yılında ne kadar değerinde olacak?
Yeni deneysel Under Armour modelimiz, UAA’in 2028 yılında -9.28% düşüş gösterebileceğini ve en iyi senaryoda $5.21 seviyesine ulaşabileceğini öngörüyor. Yıl içindeki bant $3.86 – $5.21 olarak beklenir.
Under Armour 2029 yılında ne kadar değerinde olacak?
Deneysel tahmin modelimize göre, Under Armour 2029 yılında -19.22% düşüş yaşayabilir ve uygun şartlarda $4.64 seviyesine ulaşabilir. Beklenen fiyat aralığı $3.89 ile $4.64 arasındadır.
Under Armour 2030 yılında ne kadar değerinde olacak?
Under Armour için yeni deneysel simülasyonumuza göre, 2030 yılında UAA’in değeri -5.05% düşebilir ve en iyi senaryoda $5.45 seviyesine ulaşabilir. Yıl genelinde fiyatın $4.12 – $5.45 bandında kalması beklenir.
Under Armour 2031 yılında ne kadar değerinde olacak?
Deneysel simülasyonumuz, Under Armour fiyatının 2031 yılında -1.99% düşebileceğini ve ideal koşullarda $5.63 seviyesine ulaşabileceğini göstermektedir. Beklenen yıllık aralık $5.07 – $5.63’tır.
Under Armour 2032 yılında ne kadar değerinde olacak?
En güncel deneysel Under Armour fiyat tahminimize göre, UAA 16.62% yükseliş gösterebilir ve 2032 yılında en olumlu senaryoda $6.70 seviyesine ulaşabilir. Fiyatın yıl boyunca $5.48 ile $6.70 aralığında kalması beklenir.
Under Armour 2033 yılında ne kadar değerinde olacak?
Deneysel Under Armour fiyat tahminimize göre, UAA’in değeri 2033 yılında 47.51% artabilir ve azami fiyat $8.48 olabilir. Yıl içinde UAA’in $6.72 – $8.48 aralığında işlem görmesi beklenir.
Under Armour 2034 yılında ne kadar değerinde olacak?
Yeni Under Armour fiyat simülasyonumuzun sonuçları, UAA’in 2034 yılında 69.45% yükselebileceğini ve en iyi koşullarda $9.74 seviyesine ulaşabileceğini göstermektedir. Yıllık beklenen bant $8.20 – $9.74’tır.
Under Armour 2035 yılında ne kadar değerinde olacak?
Deneysel Under Armour fiyat tahminimize göre, UAA 110.17% büyüyebilir ve 2035 yılında $12.08 seviyesini görebilir. Beklenen yıllık aralık $9.18 – $12.08’tır.
Under Armour 2036 yılında ne kadar değerinde olacak?
Son Under Armour fiyat simülasyonumuz, UAA’in 2036 yılında 187.05% yükselebileceğini ve uygun koşullarda $16.50 seviyesine ulaşabileceğini gösteriyor. Beklenen bant $11.50 – $16.50’tır.
Under Armour 2037 yılında ne kadar değerinde olacak?
Deneysel simülasyona göre, Under Armour’in değeri 2037 yılında 264.63% yükselebilir ve elverişli koşullarda $20.96 seviyesine çıkabilir. Yıl boyunca fiyatın $16.21 – $20.96 aralığında kalması beklenir.
Under Armour fiyat hareketlerini nasıl okumalı ve tahmin etmelisiniz?
Under Armour yatırımcıları, piyasa yönünü tahmin etmek için göstergeleri ve grafik formasyonlarını kullanır. Ayrıca, düşüş trendinin yavaşlayabileceği veya yükseliş trendinin duraksayabileceği noktaları belirlemek için önemli destek ve direnç seviyelerini analiz ederler.
Under Armour Fiyat Tahmin Göstergeleri
Hareketli ortalamalar, Under Armour fiyat tahmininde yaygın olarak kullanılan araçlardır. Basit hareketli ortalama (SMA), belirli bir dönemde UAA’ün ortalama kapanış fiyatını hesaplar — örneğin 12 günlük SMA. Üssel hareketli ortalama (EMA) ise son fiyatlara daha fazla ağırlık verir ve fiyat değişimlerine daha hızlı tepki verir.
Borsada en sık kullanılan hareketli ortalamalar 50, 100 ve 200 günlük ortalamalardır. Bu ortalamalar, önemli destek ve direnç seviyelerini belirlemeye yardımcı olur. UAA fiyatı bu ortalamaların üzerine çıktığında yükseliş (boğa) sinyali olarak görülürken, altına düşmesi zayıflık göstergesidir.
Yatırımcılar ayrıca UAA’ün gelecekteki yönünü değerlendirmek için RSI ve Fibonacci geri çekilme seviyelerini kullanır.
Under Armour grafiklerini nasıl okumalı ve fiyat hareketlerini nasıl tahmin etmeli?
Çoğu yatırımcı, daha fazla bilgi sunduğu için basit çizgi grafikler yerine mum grafikleri tercih eder. Mumlar, Under Armour’in fiyat hareketini farklı zaman dilimlerinde gösterebilir; örneğin kısa vadeli trendler için 5 dakikalık grafikler, uzun vadeli trendler için haftalık grafikler. En yaygın kullanılanlar 1 saatlik, 4 saatlik ve 1 günlük grafiklerdir.
Örneğin 1 saatlik mum grafiği, her saat içindeki UAA’ün açılış, kapanış, en yüksek ve en düşük fiyatlarını gösterir. Mumun rengi önemlidir: yeşil, fiyatın açılıştan yüksek kapandığını; kırmızı ise tam tersini ifade eder. Bazı grafiklerde aynı bilgiyi göstermek için boş veya dolu mumlar kullanılır.
Under Armour fiyatını etkileyen faktörler nelerdir?
Under Armour fiyat hareketi arz ve talep tarafından belirlenir. Düzenlemeler, şirket haberleri veya küresel gelişmeler gibi gerçek dünyadaki olaylar da UAA fiyatını etkiler. Under Armour’in piyasa değeri hızla değişebilir.
Yatırımcılar genellikle UAA “balinalarını”, yani büyük Under Armour sahiplerini izler; çünkü bu aktörlerin hareketleri, nispeten küçük Under Armour piyasasında fiyat üzerinde önemli bir etki yaratabilir.
Yükseliş (boğa) ve düşüş (ayı) fiyat tahmin formasyonları
Yatırımcılar, hisse senedi fiyat tahminlerinde avantaj elde etmek için sık sık mum formasyonlarını analiz eder. Bazı formasyonlar yükseliş eğilimini, diğerleri ise düşüş hareketini işaret eder.
Yaygın yükseliş (boğa) mum formasyonları:
- Çekiç (Hammer)
- Boğa yutan formasyon (Bullish Engulfing)
- Delici çizgi (Piercing Line)
- Sabah yıldızı (Morning Star)
- Üç beyaz asker (Three White Soldiers)
Yaygın düşüş (ayı) mum formasyonları:
- Ayı harami (Bearish Harami)
- Karanlık bulut örtüsü (Dark Cloud Cover)
- Akşam yıldızı (Evening Star)
- Ateş eden yıldız (Shooting Star)
- Asılan adam (Hanging Man)
Benzer tahminler
- Navios Maritime Partners fiyat tahmini
- Pebblebrook Hotel Trust fiyat tahmini
- Buckle fiyat tahmini
- Astronics fiyat tahmini
- Stella-Jones fiyat tahmini
- Merchants Bancorp fiyat tahmini
- Banner fiyat tahmini
- Brighthouse Financial fiyat tahmini
- Eutelsat Communications fiyat tahmini
- Payoneer Global fiyat tahmini
- Kingsoft Cloud fiyat tahmini
- First Busey fiyat tahmini
- Arcus Biosciences fiyat tahmini
- Addus HomeCare fiyat tahmini
- Grupo Televisa fiyat tahmini
- Sunstone Hotel Investors fiyat tahmini
- Peloton Interactive fiyat tahmini
- Ouster fiyat tahmini
- Fairfax India fiyat tahmini
- Northern Oil and Gas fiyat tahmini
- HUTCHMED (China) fiyat tahmini
- Recursion Pharmaceuticals fiyat tahmini
- Pharvaris fiyat tahmini
- ADMA Biologics fiyat tahmini
- Navitas Semiconductor fiyat tahmini


