1st Source

1st Source SRCE fiyat tahmini

$88.72   -0.056320%
Add to favorites
Sentiment
Boğa 66.67%     
     Ayı 33.33%
SMA 50
$84.31
SMA 200
$74.79
RSI (14)
52.89
Momentum (10)
1.51
MACD (12, 26)
0.06
Hull Moving Average (9)
$87.96
Genel Bakış   Tahmin

1st Source fiyat tahmini – 2031 yılına kadar $87.51 seviyesine ulaşabilir

Yıl En düşük fiyat En yüksek fiyat
2026 - 2027 $76.47 $97.46
2028 - 2029 $60.06 $81.00
2030 - 2031 $64.08 $87.51
2032 - 2033 $85.15 $131.72
2034 - 2035 $127.41 $187.67
2036 - 2037 $178.66 $325.59
2038 - 2039 $190.39 $281.59
2040 - 2041 $173.06 $277.15
2042 - 2043 $217.38 $302.84
2044 - 2045 $300.56 $409.63
Sorumluluk Reddi: Bu model tarafından sunulan verilerin doğruluğu garanti edilmez. Bu araç, uzun vadeli piyasa döngüleri ve geçmiş performansa dayalı olası hisse senedi fiyat eğilimlerini göstermek amacıyla tasarlanmıştır. Yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Sağlanan tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfadaki hiçbir içerik, materyal, hizmet veya bilgi; tavsiye, öneri, onay veya herhangi bir finansal, yatırım ya da profesyonel danışmanlık teşkil etmez. Yatırım kararları almadan önce finans, hukuk veya vergi alanlarında nitelikli uzmanlara danışın.

1st Source günlük fiyat tahmini — önümüzdeki 30 gün

Tarih Fiyat Bugüne göre değişim
4 Kasım 2026 $89.78 1.19%
5 Kasım 2026 $90.22 1.69%
6 Kasım 2026 $90.95 2.51%
7 Kasım 2026 $91.21 2.81%
8 Kasım 2026 $91.02 2.59%
9 Kasım 2026 $90.59 2.11%
10 Kasım 2026 $90.88 2.44%
11 Kasım 2026 $91.08 2.66%
12 Kasım 2026 $91.32 2.93%
13 Kasım 2026 $90.95 2.52%
14 Kasım 2026 $91.31 2.93%
15 Kasım 2026 $91.03 2.6%
16 Kasım 2026 $91.88 3.56%
17 Kasım 2026 $91.56 3.2%
18 Kasım 2026 $91.88 3.56%
19 Kasım 2026 $91.56 3.2%
20 Kasım 2026 $91.77 3.44%
21 Kasım 2026 $91.09 2.67%
22 Kasım 2026 $90.69 2.22%
23 Kasım 2026 $89.88 1.3%
24 Kasım 2026 $89.48 0.85%
25 Kasım 2026 $90.11 1.56%
26 Kasım 2026 $89.78 1.19%
27 Kasım 2026 $90.31 1.8%
28 Kasım 2026 $90.07 1.52%
29 Kasım 2026 $89.83 1.25%
30 Kasım 2026 $89.63 1.03%
1 Aralık 2026 $90.25 1.72%
2 Aralık 2026 $90.92 2.48%
3 Aralık 2026 $91.59 3.23%

1st Source 12 aylık tahmin: 2 Kasım 2027 itibarıyla $86.34, bugünkü fiyata göre -2.68%.

1st Source için uzun vadeli fiyat tahmini: 2027-2037

2026 yılı için 1st Source fiyat tahmini

2026 yılı için 1st Source fiyat tahmini, ortalama fiyatın alt sınır olan $88.93 ile üst sınır olan $92.82 arasında değişebileceğini göstermektedir. Hisse senedi piyasasında, bugünün ortalama fiyatına kıyasla 1st Source, 4.62% artış gösterebilir ve SRCE tahmin edilen hedef fiyata ulaşırsa bu durum 2026 yılına kadar gerçekleşebilir.

2027 yılı için 1st Source fiyat tahmini

2027 yılında 1st Source fiyatının $76.47 ile $97.46 arasında işlem görmesi ve ortalama $86.97 olması bekleniyor.

2028 yılı için 1st Source fiyat tahmini

2028 yılında 1st Source fiyatının $60.06 ile $81.00 arasında işlem görmesi ve ortalama $70.53 olması bekleniyor.

2029 yılı için 1st Source fiyat tahmini

2029 yılında 1st Source fiyatının $60.54 ile $72.13 arasında işlem görmesi ve ortalama $66.34 olması bekleniyor.

2030 yılı için 1st Source fiyat tahmini

2030 yılında 1st Source fiyatının $64.08 ile $84.78 arasında işlem görmesi ve ortalama $74.43 olması bekleniyor.

2031 yılı için 1st Source fiyat tahmini

2031 yılında 1st Source fiyatının $78.81 ile $87.51 arasında işlem görmesi ve ortalama $83.16 olması bekleniyor.

2032 yılı için 1st Source fiyat tahmini

2032 yılında 1st Source fiyatının $85.15 ile $104.13 arasında işlem görmesi ve ortalama $94.64 olması bekleniyor.

2033 yılı için 1st Source fiyat tahmini

2033 yılında 1st Source fiyatının $104.37 ile $131.72 arasında işlem görmesi ve ortalama $118.04 olması bekleniyor.

2034 yılı için 1st Source fiyat tahmini

2034 yılında 1st Source fiyatının $127.41 ile $151.31 arasında işlem görmesi ve ortalama $139.36 olması bekleniyor.

2035 yılı için 1st Source fiyat tahmini

2035 yılında 1st Source fiyatının $142.66 ile $187.67 arasında işlem görmesi ve ortalama $165.17 olması bekleniyor.

2036 yılı için 1st Source fiyat tahmini

2036 yılında 1st Source fiyatının $178.66 ile $256.32 arasında işlem görmesi ve ortalama $217.49 olması bekleniyor.

2037 yılı için 1st Source fiyat tahmini

2037 yılında 1st Source fiyatının $251.88 ile $325.59 arasında işlem görmesi ve ortalama $288.73 olması bekleniyor.

1st Source Fiyat Tahmini Olası En Düşük ($) Ortalama Fiyat ($) Olası En Yüksek ($)
2027 $76.47 $86.97 $97.46
2028 $60.06 $70.53 $81.00
2029 $60.54 $66.34 $72.13
2030 $64.08 $74.43 $84.78
2031 $78.81 $83.16 $87.51
2032 $85.15 $94.64 $104.13
2033 $104.37 $118.04 $131.72
2034 $127.41 $139.36 $151.31
2035 $142.66 $165.17 $187.67
2036 $178.66 $217.49 $256.32
2037 $251.88 $288.73 $325.59

1st Source potansiyel fiyat histogramı

Teknik analize dayalı 1st Source fiyat tahmini

Piyasa Duyarlılığı Göstergesi
Yükseliş eğiliminde 66.67%
Düşüş eğiliminde 33.33%

3 Kasım 2026 itibarıyla 1st Source için genel fiyat tahmini duyarlılığı Yükseliş eğiliminde olarak değerlendirilmiştir. 22 teknik gösterge yükseliş sinyalleri verirken, 11 düşüş sinyalleri göstermektedir. SRCE fiyat tahmini en son 3 Kasım 2026 tarihinde güncellenmiştir.

1st Source için 50 ve 200 Günlük Basit Hareketli Ortalamalar (SMA) ve 14 Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI)

Teknik göstergelerimize göre 1st Source’in 200 günlük SMA değeri önümüzdeki ay Artış olacak ve 2 Ara 2026 tarihine kadar $78.15 seviyesine ulaşacaktır. Kısa vadeli 50 günlük SMA’nın ise 2 Ara 2026 tarihine kadar $88.81 seviyesine ulaşması beklenmektedir.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), bir hisse senedinin aşırı alım (70’in üzerinde) veya aşırı satım (30’un altında) bölgelerinde olup olmadığını belirlemek için kullanılan yaygın bir momentum göstergesidir. Şu anda RSI değeri 52.89 seviyesindedir ve bu da SRCE piyasasının NEUTRAL durumda olduğunu göstermektedir.

SRCE için Popüler Hareketli Ortalamalar ve Osilatörler – Sal, 03 Kas, 2026

Hareketli ortalamalar (MA), finansal piyasalarda fiyat hareketlerini belirli bir dönem boyunca yumuşatmak için yaygın olarak kullanılan göstergelerdir. Gecikmeli göstergeler olduklarından geçmiş fiyat verilerine dayanırlar. Aşağıdaki tabloda iki türü gösterilmektedir: basit hareketli ortalama (SMA) ve üssel hareketli ortalama (EMA).

Günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA)

Dönem Değer Durum
SMA 3 $87.61 SELL
SMA 5 $87.72 SELL
SMA 10 $87.05 BUY
SMA 21 $86.06 BUY
SMA 50 $84.31 BUY
SMA 100 $78.97 BUY
SMA 200 $74.79 BUY

Günlük Üssel Hareketli Ortalama (EMA)

Dönem Değer Durum
EMA 3 $87.60 SELL
EMA 5 $87.51 SELL
EMA 10 $87.03 BUY
EMA 21 $85.86 BUY
EMA 50 $83.45 BUY
EMA 100 $80.24 BUY
EMA 200 $75.79 BUY

Haftalık Basit Hareketli Ortalama (SMA)

Dönem Değer Durum
SMA 21 $73.42 BUY
SMA 50 $70.64 BUY
SMA 100 $65.81 BUY
SMA 200 $58.21 BUY

Haftalık Üssel Hareketli Ortalama (EMA)

Dönem Değer Durum
EMA 21 $79.36 BUY
EMA 50 $72.58 BUY
EMA 100 $67.18 BUY
EMA 200 $61.06 BUY

1st Source Osilatörleri

Osilatör, iki uç arasında üst ve alt sınırlar belirleyen, bu sınırlar içinde dalgalanan bir trend göstergesidir. Yatırımcılar, kısa vadeli aşırı alım veya aşırı satım koşullarını belirlemek için bu aracı kullanırlar.

Dönem Değer Durum
RSI (14) 52.89 NEUTRAL
Stokastik RSI (14) 83.02 SELL
Hızlı Stokastik (14) 84.42 SELL
Emtia Kanal Endeksi (20) 80.62 NEUTRAL
Ortalama Yön Endeksi (14) 5.11 NEUTRAL
Awesome Osilatörü (5, 34) 4.35 NEUTRAL
Momentum (10) 1.51 SELL
MACD (12, 26) 0.06 NEUTRAL
Williams %R (14) -15.58 SELL
Ultimate Osilatör (7, 14, 28) 71.92 SELL
VWMA (10) $87.04 BUY
Hull Hareketli Ortalama (9) $87.96 SELL
Ichimoku Bulutu (9, 26, 52, 26) -1.72 NEUTRAL

1st Source (SRCE) hisse senedi tahmini ve öngörü genel bakışı

Kendinize şu soruları sorabilirsiniz: "Şimdi 1st Source'a yatırım yapmalı mıyım?", "Bugün SRCE almalıyım mı?", "1st Source kısa veya uzun vadede iyi bir yatırım olur mu?".

1st Source tahmin projeksiyonlarını düzenli olarak yeni verilerle güncelliyoruz. Benzer tahminlerimize göz atın. 1st Source gibi birçok varlığın gelecekteki fiyatlarını teknik analiz yöntemleriyle tahmin ediyoruz.

İyi getiri sağlayabilecek hisseler arıyorsanız, 1st Source hakkında mevcut bilgi kaynaklarının çoğunu inceleyerek sorumlu bir yatırım kararı vermelisiniz.

1st Source fiyatı şu anda 88.72 USD'dir, ancak fiyat hem yükselebilir hem de düşebilir ve yatırımınız piyasa dalgalanmalarına bağlı olarak risk altında olabilir.

1st Source kısa vadeli tahmin

4 saatlik fiyat geçmişine dayanmaktadır

1st Source uzun vadeli tahmin

1 aylık fiyat geçmişine dayanmaktadır

1st Source hakkında sıkça sorulan sorular

1st Source (SRCE) iyi bir yatırım mı?

1st Source satın alma kararı tamamen kişisel risk toleransınıza bağlıdır. Gördüğünüz üzere, 1st Source’in değeri son 24 saatte -0.06% düştü. Ayrıca son 30 günde 1st Source 2.98% artış kaydetti. Bu nedenle, 1st Source’e yatırım yapıp yapmama kararı, söz konusu yatırımın işlem hedeflerinizle uyumlu olup olmadığına bağlı olacaktır.

1st Source yükselebilir mi?

1st Source’in ortalama değerinin yıl sonuna kadar $92.82 seviyesine yükselebileceği öngörülüyor. 1st Source’in beş yıllık daha uzun vadeli görünümünde ise hisse $87.51 seviyesine kadar yükselebilir. Ancak piyasanın öngörülemezliği göz önüne alındığında, herhangi bir şirket ya da varlığa yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmak kritik önemdedir.

1st Source gelecek hafta kaç olur?

Yeni deneysel 1st Source tahminimize göre, 1st Source fiyatı önümüzdeki hafta 2.44% artarak $90.88 seviyesine ulaşacak. Hedef tarih: 10 Kasım 2026.

1st Source gelecek ay kaç olur?

Yeni deneysel 1st Source tahminimize göre, 1st Source fiyatı önümüzdeki ay 3.23% artarak $91.59 seviyesine ulaşacak. Hedef tarih: 3 Aralık 2026.

2026 yılında 1st Source en fazla nereye kadar çıkabilir?

2026 yılı için en güncel tahminimize göre, SRCE fiyatının $88.93 ile $92.82 aralığında dalgalanması beklenmektedir. Ancak borsa son derece oynaktır; bu 1st Source fiyat tahmini ani ve aşırı fiyat hareketlerini kapsamaz.

1st Source 5 yıl sonra nerede olur?

1st Source’in geleceği yukarı yönlü bir trendde görünmekte ve en yüksek fiyat $87.51 olarak öngörülmektedir. 2031 yılı 1st Source tahminine göre, değer yaklaşık $87.51 seviyelerinde zirve yapabilir; dip seviyenin ise yaklaşık $78.81 olması beklenir.

1st Source 2026 yılında ne kadar değerinde olacak?

Yeni deneysel 1st Source fiyat simülasyonumuza göre, SRCE’in 2026 yılındaki değeri 4.62% artarak en iyi senaryoda $92.82 seviyesine ulaşabilir. Yıl içinde fiyatın $88.93 ile $92.82 arasında kalması beklenir.

1st Source 2027 yılında ne kadar değerinde olacak?

En güncel deneysel 1st Source simülasyonumuza göre, SRCE’in değeri 9.86% yükselebilir ve 2027 yılında, elverişli koşullarda, $97.46 seviyesine ulaşabilir. Yıl boyunca fiyatın $76.47 ile $97.46 aralığında dalgalanması beklenir.

1st Source 2028 yılında ne kadar değerinde olacak?

Yeni deneysel 1st Source modelimiz, SRCE’in 2028 yılında -8.69% düşüş gösterebileceğini ve en iyi senaryoda $81.00 seviyesine ulaşabileceğini öngörüyor. Yıl içindeki bant $60.06 – $81.00 olarak beklenir.

1st Source 2029 yılında ne kadar değerinde olacak?

Deneysel tahmin modelimize göre, 1st Source 2029 yılında -18.69% düşüş yaşayabilir ve uygun şartlarda $72.13 seviyesine ulaşabilir. Beklenen fiyat aralığı $60.54 ile $72.13 arasındadır.

1st Source 2030 yılında ne kadar değerinde olacak?

1st Source için yeni deneysel simülasyonumuza göre, 2030 yılında SRCE’in değeri -4.44% düşebilir ve en iyi senaryoda $84.78 seviyesine ulaşabilir. Yıl genelinde fiyatın $64.08 – $84.78 bandında kalması beklenir.

1st Source 2031 yılında ne kadar değerinde olacak?

Deneysel simülasyonumuz, 1st Source fiyatının 2031 yılında -1.36% düşebileceğini ve ideal koşullarda $87.51 seviyesine ulaşabileceğini göstermektedir. Beklenen yıllık aralık $78.81 – $87.51’tır.

1st Source 2032 yılında ne kadar değerinde olacak?

En güncel deneysel 1st Source fiyat tahminimize göre, SRCE 17.38% yükseliş gösterebilir ve 2032 yılında en olumlu senaryoda $104.13 seviyesine ulaşabilir. Fiyatın yıl boyunca $85.15 ile $104.13 aralığında kalması beklenir.

1st Source 2033 yılında ne kadar değerinde olacak?

Deneysel 1st Source fiyat tahminimize göre, SRCE’in değeri 2033 yılında 48.47% artabilir ve azami fiyat $131.72 olabilir. Yıl içinde SRCE’in $104.37 – $131.72 aralığında işlem görmesi beklenir.

1st Source 2034 yılında ne kadar değerinde olacak?

Yeni 1st Source fiyat simülasyonumuzun sonuçları, SRCE’in 2034 yılında 70.55% yükselebileceğini ve en iyi koşullarda $151.31 seviyesine ulaşabileceğini göstermektedir. Yıllık beklenen bant $127.41 – $151.31’tır.

1st Source 2035 yılında ne kadar değerinde olacak?

Deneysel 1st Source fiyat tahminimize göre, SRCE 111.53% büyüyebilir ve 2035 yılında $187.67 seviyesini görebilir. Beklenen yıllık aralık $142.66 – $187.67’tır.

1st Source 2036 yılında ne kadar değerinde olacak?

Son 1st Source fiyat simülasyonumuz, SRCE’in 2036 yılında 188.92% yükselebileceğini ve uygun koşullarda $256.32 seviyesine ulaşabileceğini gösteriyor. Beklenen bant $178.66 – $256.32’tır.

1st Source 2037 yılında ne kadar değerinde olacak?

Deneysel simülasyona göre, 1st Source’in değeri 2037 yılında 266.99% yükselebilir ve elverişli koşullarda $325.59 seviyesine çıkabilir. Yıl boyunca fiyatın $251.88 – $325.59 aralığında kalması beklenir.

1st Source fiyat hareketlerini nasıl okumalı ve tahmin etmelisiniz?

1st Source yatırımcıları, piyasa yönünü tahmin etmek için göstergeleri ve grafik formasyonlarını kullanır. Ayrıca, düşüş trendinin yavaşlayabileceği veya yükseliş trendinin duraksayabileceği noktaları belirlemek için önemli destek ve direnç seviyelerini analiz ederler.

1st Source Fiyat Tahmin Göstergeleri

Hareketli ortalamalar, 1st Source fiyat tahmininde yaygın olarak kullanılan araçlardır. Basit hareketli ortalama (SMA), belirli bir dönemde SRCE’ün ortalama kapanış fiyatını hesaplar — örneğin 12 günlük SMA. Üssel hareketli ortalama (EMA) ise son fiyatlara daha fazla ağırlık verir ve fiyat değişimlerine daha hızlı tepki verir.

Borsada en sık kullanılan hareketli ortalamalar 50, 100 ve 200 günlük ortalamalardır. Bu ortalamalar, önemli destek ve direnç seviyelerini belirlemeye yardımcı olur. SRCE fiyatı bu ortalamaların üzerine çıktığında yükseliş (boğa) sinyali olarak görülürken, altına düşmesi zayıflık göstergesidir.

Yatırımcılar ayrıca SRCE’ün gelecekteki yönünü değerlendirmek için RSI ve Fibonacci geri çekilme seviyelerini kullanır.

1st Source grafiklerini nasıl okumalı ve fiyat hareketlerini nasıl tahmin etmeli?

Çoğu yatırımcı, daha fazla bilgi sunduğu için basit çizgi grafikler yerine mum grafikleri tercih eder. Mumlar, 1st Source’in fiyat hareketini farklı zaman dilimlerinde gösterebilir; örneğin kısa vadeli trendler için 5 dakikalık grafikler, uzun vadeli trendler için haftalık grafikler. En yaygın kullanılanlar 1 saatlik, 4 saatlik ve 1 günlük grafiklerdir.

Örneğin 1 saatlik mum grafiği, her saat içindeki SRCE’ün açılış, kapanış, en yüksek ve en düşük fiyatlarını gösterir. Mumun rengi önemlidir: yeşil, fiyatın açılıştan yüksek kapandığını; kırmızı ise tam tersini ifade eder. Bazı grafiklerde aynı bilgiyi göstermek için boş veya dolu mumlar kullanılır.

1st Source fiyatını etkileyen faktörler nelerdir?

1st Source fiyat hareketi arz ve talep tarafından belirlenir. Düzenlemeler, şirket haberleri veya küresel gelişmeler gibi gerçek dünyadaki olaylar da SRCE fiyatını etkiler. 1st Source’in piyasa değeri hızla değişebilir.

Yatırımcılar genellikle SRCE “balinalarını”, yani büyük 1st Source sahiplerini izler; çünkü bu aktörlerin hareketleri, nispeten küçük 1st Source piyasasında fiyat üzerinde önemli bir etki yaratabilir.

Yükseliş (boğa) ve düşüş (ayı) fiyat tahmin formasyonları

Yatırımcılar, hisse senedi fiyat tahminlerinde avantaj elde etmek için sık sık mum formasyonlarını analiz eder. Bazı formasyonlar yükseliş eğilimini, diğerleri ise düşüş hareketini işaret eder.

Yaygın yükseliş (boğa) mum formasyonları:

  • Çekiç (Hammer)
  • Boğa yutan formasyon (Bullish Engulfing)
  • Delici çizgi (Piercing Line)
  • Sabah yıldızı (Morning Star)
  • Üç beyaz asker (Three White Soldiers)

Yaygın düşüş (ayı) mum formasyonları:

  • Ayı harami (Bearish Harami)
  • Karanlık bulut örtüsü (Dark Cloud Cover)
  • Akşam yıldızı (Evening Star)
  • Ateş eden yıldız (Shooting Star)
  • Asılan adam (Hanging Man)
$2.62T
Toplam piyasa değeri
$69.26B
Toplam hacim
BTC 59.19%   •   ETH 10.64%
Baskınlığı
Select currency