RE/MAX Holdings Inc RMAX fiyat tahmini
RE/MAX Holdings Inc fiyat tahmini – 2031 yılına kadar $12.69 seviyesine ulaşabilir
| Yıl | En düşük fiyat | En yüksek fiyat |
|---|---|---|
| 2026 - 2027 | $10.79 | $14.08 |
| 2028 - 2029 | $8.36 | $11.51 |
| 2030 - 2031 | $8.98 | $12.69 |
| 2032 - 2033 | $12.32 | $20.02 |
| 2034 - 2035 | $19.35 | $29.62 |
| 2036 - 2037 | $28.09 | $54.19 |
| 2038 - 2039 | $30.11 | $46.49 |
| 2040 - 2041 | $26.98 | $44.28 |
| 2042 - 2043 | $34.30 | $48.96 |
| 2044 - 2045 | $48.57 | $68.69 |
RE/MAX Holdings Inc uzun vadeli fiyat tahmini: 2027, 2028, 2029, 2030, 2031, 2032 ve 2037
2026 yılı için RE/MAX Holdings Inc fiyat tahmini
2026 yılı için RE/MAX Holdings Inc fiyat tahmini, ortalama fiyatın alt sınır olan $11.99 ile üst sınır olan $13.36 arasında değişebileceğini göstermektedir. Hisse senedi piyasasında, bugünün ortalama fiyatına kıyasla RE/MAX Holdings Inc, 8.12% artış gösterebilir ve RMAX tahmin edilen hedef fiyata ulaşırsa bu durum 2026 yılına kadar gerçekleşebilir.
2027–2032 yılları arasında RE/MAX Holdings Inc fiyat tahmini
2027–2032 dönemi için RMAX fiyat tahmini şu anda alt sınır $9.34 ve üst sınır $13.86 aralığındadır. Piyasa dalgalanmaları dikkate alındığında, RE/MAX Holdings Inc üst fiyat hedefine ulaşırsa 2032 yılına kadar 12.2% artış gösterebilir.
| RE/MAX Holdings Inc Fiyat Tahmini | Olası En Düşük ($) | Ortalama Fiyat ($) | Olası En Yüksek ($) |
|---|---|---|---|
| 2027 | $10.79 | $12.43 | $14.08 |
| 2028 | $8.36 | $9.93 | $11.51 |
| 2029 | $8.47 | $9.34 | $10.22 |
| 2030 | $8.98 | $10.61 | $12.24 |
| 2031 | $11.32 | $12.01 | $12.69 |
| 2032 | $12.32 | $13.86 | $15.40 |
2032–2037 yılları arasında RE/MAX Holdings Inc fiyat tahmini
2032–2037 dönemi için RE/MAX Holdings Inc fiyat tahmini, alt sınır $13.86 ve üst sınır $47.51 arasında tahmin edilmektedir. Mevcut fiyatla karşılaştırıldığında, RE/MAX Holdings Inc üst hedef fiyata ulaşırsa 2037 yılına kadar 284.41% artış gösterebilir. Bu bilgilerin yalnızca genel bilgilendirme amaçlı olduğunu ve uzun vadeli yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemesi gerektiğini lütfen unutmayın.
| RE/MAX Holdings Inc Fiyat Tahmini | Olası En Düşük ($) | Ortalama Fiyat ($) | Olası En Yüksek ($) |
|---|---|---|---|
| 2032 | $12.32 | $13.86 | $15.40 |
| 2033 | $15.44 | $17.73 | $20.02 |
| 2034 | $19.35 | $21.34 | $23.33 |
| 2035 | $21.88 | $25.75 | $29.62 |
| 2036 | $28.09 | $34.87 | $41.65 |
| 2037 | $40.83 | $47.51 | $54.19 |
RE/MAX Holdings Inc potansiyel fiyat histogramı
Teknik analize dayalı RE/MAX Holdings Inc fiyat tahmini
12 Ekim 2026 itibarıyla RE/MAX Holdings Inc için genel fiyat tahmini duyarlılığı Düşüş eğiliminde olarak değerlendirilmiştir. 1 teknik gösterge yükseliş sinyalleri verirken, 26 düşüş sinyalleri göstermektedir. RMAX fiyat tahmini en son 12 Ekim 2026 tarihinde güncellenmiştir.
RE/MAX Holdings Inc için 50 ve 200 Günlük Basit Hareketli Ortalamalar (SMA) ve 14 Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI)
Teknik göstergelerimize göre RE/MAX Holdings Inc’in 200 günlük SMA değeri önümüzdeki ay Artış olacak ve 10 Kas 2026 tarihine kadar $8.18 seviyesine ulaşacaktır. Kısa vadeli 50 günlük SMA’nın ise 10 Kas 2026 tarihine kadar $8.87 seviyesine ulaşması beklenmektedir.
Göreceli Güç Endeksi (RSI), bir hisse senedinin aşırı alım (70’in üzerinde) veya aşırı satım (30’un altında) bölgelerinde olup olmadığını belirlemek için kullanılan yaygın bir momentum göstergesidir. Şu anda RSI değeri 42.50 seviyesindedir ve bu da RMAX piyasasının NEUTRAL durumda olduğunu göstermektedir.
RMAX için Popüler Hareketli Ortalamalar ve Osilatörler – Pzt, 12 Eki, 2026
Hareketli ortalamalar (MA), finansal piyasalarda fiyat hareketlerini belirli bir dönem boyunca yumuşatmak için yaygın olarak kullanılan göstergelerdir. Gecikmeli göstergeler olduklarından geçmiş fiyat verilerine dayanırlar. Aşağıdaki tabloda iki türü gösterilmektedir: basit hareketli ortalama (SMA) ve üssel hareketli ortalama (EMA).
Günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA)
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| SMA 3 | — | — |
| SMA 5 | — | — |
| SMA 10 | — | — |
| SMA 21 | $3.84 | SELL |
| SMA 50 | $6.93 | SELL |
| SMA 100 | $7.92 | SELL |
| SMA 200 | $7.49 | SELL |
Günlük Üssel Hareketli Ortalama (EMA)
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| EMA 3 | $0.00 | SELL |
| EMA 5 | $0.04 | SELL |
| EMA 10 | $0.67 | SELL |
| EMA 21 | $2.66 | SELL |
| EMA 50 | $5.35 | SELL |
| EMA 100 | $6.70 | SELL |
| EMA 200 | $7.41 | SELL |
Haftalık Basit Hareketli Ortalama (SMA)
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| SMA 21 | $7.36 | SELL |
| SMA 50 | $7.36 | SELL |
| SMA 100 | $8.36 | SELL |
| SMA 200 | $11.14 | SELL |
Haftalık Üssel Hareketli Ortalama (EMA)
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| EMA 21 | $6.46 | SELL |
| EMA 50 | $7.30 | SELL |
| EMA 100 | $8.56 | SELL |
| EMA 200 | $12.31 | SELL |
RE/MAX Holdings Inc Osilatörleri
Osilatör, iki uç arasında üst ve alt sınırlar belirleyen, bu sınırlar içinde dalgalanan bir trend göstergesidir. Yatırımcılar, kısa vadeli aşırı alım veya aşırı satım koşullarını belirlemek için bu aracı kullanırlar.
| Dönem | Değer | Durum |
|---|---|---|
| RSI (14) | 42.50 | NEUTRAL |
| Stokastik RSI (14) | 0 | BUY |
| Hızlı Stokastik (14) | 100 | SELL |
| Emtia Kanal Endeksi (20) | -44.44 | NEUTRAL |
| Ortalama Yön Endeksi (14) | 12.81 | NEUTRAL |
| Awesome Osilatörü (5, 34) | -5.39 | NEUTRAL |
| Momentum (10) | 0 | SELL |
| MACD (12, 26) | -0.12 | NEUTRAL |
| Williams %R (14) | -50 | NEUTRAL |
| Ultimate Osilatör (7, 14, 28) | 0 | NEUTRAL |
| VWMA (10) | — | — |
| Hull Hareketli Ortalama (9) | $0.00 | SELL |
| Ichimoku Bulutu (9, 26, 52, 26) | -0.47 | SELL |
RE/MAX Holdings Inc tahmin ve öngörü genel bakışı
Kendinize şu soruları sorabilirsiniz: "Şimdi RE/MAX Holdings Inc'a yatırım yapmalı mıyım?", "Bugün RMAX almalıyım mı?", "RE/MAX Holdings Inc kısa veya uzun vadede iyi bir yatırım olur mu?".
RE/MAX Holdings Inc tahmin projeksiyonlarını düzenli olarak yeni verilerle güncelliyoruz. Benzer tahminlerimize göz atın. RE/MAX Holdings Inc gibi birçok varlığın gelecekteki fiyatlarını teknik analiz yöntemleriyle tahmin ediyoruz.
İyi getiri sağlayabilecek hisseler arıyorsanız, RE/MAX Holdings Inc hakkında mevcut bilgi kaynaklarının çoğunu inceleyerek sorumlu bir yatırım kararı vermelisiniz.
RE/MAX Holdings Inc fiyatı şu anda 12.36 USD USD'dir, ancak fiyat hem yükselebilir hem de düşebilir ve yatırımınız piyasa dalgalanmalarına bağlı olarak risk altında olabilir.
RE/MAX Holdings Inc kısa vadeli tahmin
4 saatlik fiyat geçmişine dayanmaktadır
RE/MAX Holdings Inc uzun vadeli tahmin
1 aylık fiyat geçmişine dayanmaktadır
RE/MAX Holdings Inc hakkında sıkça sorulan sorular
RMAX iyi bir yatırım mı?
RE/MAX Holdings Inc satın alma kararı tamamen kişisel risk toleransınıza bağlıdır. Gördüğünüz üzere, RE/MAX Holdings Inc’in değeri son 24 saatte -9.25% düştü. Ayrıca son 30 günde RE/MAX Holdings Inc 33.33% artış kaydetti. Bu nedenle, RE/MAX Holdings Inc’e yatırım yapıp yapmama kararı, söz konusu yatırımın işlem hedeflerinizle uyumlu olup olmadığına bağlı olacaktır.
RE/MAX Holdings Inc yükselebilir mi?
RE/MAX Holdings Inc’in ortalama değerinin yıl sonuna kadar $13.36 seviyesine yükselebileceği öngörülüyor. RE/MAX Holdings Inc’in beş yıllık daha uzun vadeli görünümünde ise hisse $12.69 seviyesine kadar yükselebilir. Ancak piyasanın öngörülemezliği göz önüne alındığında, herhangi bir şirket ya da varlığa yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmak kritik önemdedir.
RE/MAX Holdings Inc gelecek hafta kaç olur?
Yeni deneysel RE/MAX Holdings Inc tahminimize göre, RE/MAX Holdings Inc fiyatı önümüzdeki hafta -1.34% düşerek $12.19 seviyesine inecek. Hedef tarih: 19 Ekim 2026.
RE/MAX Holdings Inc gelecek ay kaç olur?
Yeni deneysel RE/MAX Holdings Inc tahminimize göre, RE/MAX Holdings Inc fiyatı önümüzdeki ay 5.88% artarak $13.09 seviyesine ulaşacak. Hedef tarih: 11 Kasım 2026.
2026 yılında RE/MAX Holdings Inc en fazla nereye kadar çıkabilir?
2026 yılı için en güncel tahminimize göre, RMAX fiyatının $11.99 ile $13.36 aralığında dalgalanması beklenmektedir. Ancak borsa son derece oynaktır; bu RE/MAX Holdings Inc fiyat tahmini ani ve aşırı fiyat hareketlerini kapsamaz.
RE/MAX Holdings Inc 5 yıl sonra nerede olur?
RE/MAX Holdings Inc’in geleceği yukarı yönlü bir trendde görünmekte ve en yüksek fiyat $12.69 olarak öngörülmektedir. 2031 yılı RE/MAX Holdings Inc tahminine göre, değer yaklaşık $12.69 seviyelerinde zirve yapabilir; dip seviyenin ise yaklaşık $11.32 olması beklenir.
RE/MAX Holdings Inc 2026 yılında kaç olur?
Yeni deneysel RE/MAX Holdings Inc fiyat simülasyonumuza göre, RMAX’in 2026 yılındaki değeri 8.12% artarak en iyi senaryoda $13.36 seviyesine ulaşabilir. Yıl içinde fiyatın $11.99 ile $13.36 arasında kalması beklenir.
RE/MAX Holdings Inc 2027 yılında kaç olur?
En güncel deneysel RE/MAX Holdings Inc simülasyonumuza göre, RMAX’in değeri 13.93% yükselebilir ve 2027 yılında, elverişli koşullarda, $14.08 seviyesine ulaşabilir. Yıl boyunca fiyatın $10.79 ile $14.08 aralığında dalgalanması beklenir.
RE/MAX Holdings Inc 2028 yılında kaç olur?
Yeni deneysel RE/MAX Holdings Inc modelimiz, RMAX’in 2028 yılında -6.86% düşüş gösterebileceğini ve en iyi senaryoda $11.51 seviyesine ulaşabileceğini öngörüyor. Yıl içindeki bant $8.36 – $11.51 olarak beklenir.
RE/MAX Holdings Inc 2029 yılında kaç olur?
Deneysel tahmin modelimize göre, RE/MAX Holdings Inc 2029 yılında -17.31% düşüş yaşayabilir ve uygun şartlarda $10.22 seviyesine ulaşabilir. Beklenen fiyat aralığı $8.47 ile $10.22 arasındadır.
RE/MAX Holdings Inc 2030 yılında kaç olur?
RE/MAX Holdings Inc için yeni deneysel simülasyonumuza göre, 2030 yılında RMAX’in değeri -0.9% düşebilir ve en iyi senaryoda $12.24 seviyesine ulaşabilir. Yıl genelinde fiyatın $8.98 – $12.24 bandında kalması beklenir.
RE/MAX Holdings Inc 2031 yılında kaç olur?
Deneysel simülasyonumuz, RE/MAX Holdings Inc fiyatının 2031 yılında 2.7% artabileceğini ve ideal koşullarda $12.69 seviyesine ulaşabileceğini göstermektedir. Beklenen yıllık aralık $11.32 – $12.69’tır.
RE/MAX Holdings Inc 2032 yılında kaç olur?
En güncel deneysel RE/MAX Holdings Inc fiyat tahminimize göre, RMAX 24.67% yükseliş gösterebilir ve 2032 yılında en olumlu senaryoda $15.40 seviyesine ulaşabilir. Fiyatın yıl boyunca $12.32 ile $15.40 aralığında kalması beklenir.
RE/MAX Holdings Inc 2033 yılında kaç olur?
Deneysel RE/MAX Holdings Inc fiyat tahminimize göre, RMAX’in değeri 2033 yılında 61.99% artabilir ve azami fiyat $20.02 olabilir. Yıl içinde RMAX’in $15.44 – $20.02 aralığında işlem görmesi beklenir.
RE/MAX Holdings Inc 2034 yılında kaç olur?
Yeni RE/MAX Holdings Inc fiyat simülasyonumuzun sonuçları, RMAX’in 2034 yılında 88.8% yükselebileceğini ve en iyi koşullarda $23.33 seviyesine ulaşabileceğini göstermektedir. Yıllık beklenen bant $19.35 – $23.33’tır.
RE/MAX Holdings Inc 2035 yılında kaç olur?
Deneysel RE/MAX Holdings Inc fiyat tahminimize göre, RMAX 139.72% büyüyebilir ve 2035 yılında $29.62 seviyesini görebilir. Beklenen yıllık aralık $21.88 – $29.62’tır.
RE/MAX Holdings Inc 2036 yılında kaç olur?
Son RE/MAX Holdings Inc fiyat simülasyonumuz, RMAX’in 2036 yılında 237.02% yükselebileceğini ve uygun koşullarda $41.65 seviyesine ulaşabileceğini gösteriyor. Beklenen bant $28.09 – $41.65’tır.
RE/MAX Holdings Inc 2037 yılında kaç olur?
Deneysel simülasyona göre, RE/MAX Holdings Inc’in değeri 2037 yılında 338.47% yükselebilir ve elverişli koşullarda $54.19 seviyesine çıkabilir. Yıl boyunca fiyatın $40.83 – $54.19 aralığında kalması beklenir.
RE/MAX Holdings Inc fiyat hareketlerini nasıl okumalı ve tahmin etmelisiniz?
RE/MAX Holdings Inc yatırımcıları, piyasa yönünü tahmin etmek için göstergeleri ve grafik formasyonlarını kullanır. Ayrıca, düşüş trendinin yavaşlayabileceği veya yükseliş trendinin duraksayabileceği noktaları belirlemek için önemli destek ve direnç seviyelerini analiz ederler.
RE/MAX Holdings Inc Fiyat Tahmin Göstergeleri
Hareketli ortalamalar, RE/MAX Holdings Inc fiyat tahmininde yaygın olarak kullanılan araçlardır. Basit hareketli ortalama (SMA), belirli bir dönemde RMAX’ün ortalama kapanış fiyatını hesaplar — örneğin 12 günlük SMA. Üssel hareketli ortalama (EMA) ise son fiyatlara daha fazla ağırlık verir ve fiyat değişimlerine daha hızlı tepki verir.
Borsada en sık kullanılan hareketli ortalamalar 50, 100 ve 200 günlük ortalamalardır. Bu ortalamalar, önemli destek ve direnç seviyelerini belirlemeye yardımcı olur. RMAX fiyatı bu ortalamaların üzerine çıktığında yükseliş (boğa) sinyali olarak görülürken, altına düşmesi zayıflık göstergesidir.
Yatırımcılar ayrıca RMAX’ün gelecekteki yönünü değerlendirmek için RSI ve Fibonacci geri çekilme seviyelerini kullanır.
RE/MAX Holdings Inc grafiklerini nasıl okumalı ve fiyat hareketlerini nasıl tahmin etmeli?
Çoğu yatırımcı, daha fazla bilgi sunduğu için basit çizgi grafikler yerine mum grafikleri tercih eder. Mumlar, RE/MAX Holdings Inc’in fiyat hareketini farklı zaman dilimlerinde gösterebilir; örneğin kısa vadeli trendler için 5 dakikalık grafikler, uzun vadeli trendler için haftalık grafikler. En yaygın kullanılanlar 1 saatlik, 4 saatlik ve 1 günlük grafiklerdir.
Örneğin 1 saatlik mum grafiği, her saat içindeki RMAX’ün açılış, kapanış, en yüksek ve en düşük fiyatlarını gösterir. Mumun rengi önemlidir: yeşil, fiyatın açılıştan yüksek kapandığını; kırmızı ise tam tersini ifade eder. Bazı grafiklerde aynı bilgiyi göstermek için boş veya dolu mumlar kullanılır.
RE/MAX Holdings Inc fiyatını etkileyen faktörler nelerdir?
RE/MAX Holdings Inc fiyat hareketi arz ve talep tarafından belirlenir. Düzenlemeler, şirket haberleri veya küresel gelişmeler gibi gerçek dünyadaki olaylar da RMAX fiyatını etkiler. RE/MAX Holdings Inc’in piyasa değeri hızla değişebilir.
Yatırımcılar genellikle RMAX “balinalarını”, yani büyük RE/MAX Holdings Inc sahiplerini izler; çünkü bu aktörlerin hareketleri, nispeten küçük RE/MAX Holdings Inc piyasasında fiyat üzerinde önemli bir etki yaratabilir.
Yükseliş (boğa) ve düşüş (ayı) fiyat tahmin formasyonları
Yatırımcılar, hisse senedi fiyat tahminlerinde avantaj elde etmek için sık sık mum formasyonlarını analiz eder. Bazı formasyonlar yükseliş eğilimini, diğerleri ise düşüş hareketini işaret eder.
Yaygın yükseliş (boğa) mum formasyonları:
- Çekiç (Hammer)
- Boğa yutan formasyon (Bullish Engulfing)
- Delici çizgi (Piercing Line)
- Sabah yıldızı (Morning Star)
- Üç beyaz asker (Three White Soldiers)
Yaygın düşüş (ayı) mum formasyonları:
- Ayı harami (Bearish Harami)
- Karanlık bulut örtüsü (Dark Cloud Cover)
- Akşam yıldızı (Evening Star)
- Ateş eden yıldız (Shooting Star)
- Asılan adam (Hanging Man)
Benzer tahminler
- Cannae fiyat tahmini
- DoubleDown Interactive fiyat tahmini
- Pharming fiyat tahmini
- Nuveen Credit Strats Incm Fund fiyat tahmini
- Arrow Financial fiyat tahmini
- BlackRock Utilities, Infra fiyat tahmini
- Aura Biosciences fiyat tahmini
- Consensus Cloud fiyat tahmini
- Donegal fiyat tahmini
- MFA Financial fiyat tahmini
- Chatham Lodging Trust fiyat tahmini
- Phreesia fiyat tahmini
- Kimball Electronics fiyat tahmini
- Hyliion fiyat tahmini
- Midland States Bancorp fiyat tahmini
- Stratasys fiyat tahmini
- AGF Management fiyat tahmini
- Sprout Social fiyat tahmini
- Grupo Supervielle fiyat tahmini
- Summit Hotel Properties fiyat tahmini
- Gaotu Techedu fiyat tahmini
- Petco Health and Wellness fiyat tahmini
- Helen of Troy fiyat tahmini
- PennantPark Fltg Rt Capital fiyat tahmini
- Red River Bancshares fiyat tahmini


